سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 با عنوان Lunar Dragon عرضه شد

سیزن 2 کالاف دیوتی

Call of Duty Mobile Season 2: Lunar Dragon همه آنچه باید بدانید

  • nv سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 یک AR جدید، غوغا و یک کلاس جنگی جدید وجود دارد.

  • فصل جدید Call of Duty Mobile تا چند روز دیگر پخش می شود.

  • در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Call of Duty Mobile Season 2: Lunar Dragon بدانید.

یکی از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان ، دریافت تجهیزات جنگی، کلاه ایمنی، لباس، وسایل نقلیه، سلاح و غیره برای پیروزی در نبرد است.

با پایان یافتن سری Soldier’s Tale، فصل دوم Call of Duty Mobile: Lunar Dragon از راه می رسد. با فصل جدید یک سلاح جدید، یک کلاس بتل رویال جدید و یک Legendary رایگان برای بازیکنان COD: Mobile در سراسر جهان ارائه می شود. فصل جدید Call of Duty Mobile سال نو چینی را جشن می گیرد. Call of Duty Mobile Season 2: Lunar Dragon تا چند روز دیگر به صورت زنده پخش می‌شود. و فصل دوم سری 5 را مشخص می‌کند. در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 با عنوان Lunar Dragon بدانید آمده است.

مقالات مرتبط »     نحوه باز کردن قفل SOA Subverter در وارزون و مدرن وارفار 3

سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024: Lunar Dragon تاریخ انتشار

فصل جدید 2 Lunar Dragon در ندای وظیفه: موبایل در تاریخ 7 فوریه ساعت 4:00 بعد از ظهر به صورت زنده پخش خواهد شد. در 8 فوریه ساعت 12:00 به وقت گرینویچ / 5:30 صبح IST / 8:00 صبح SGT پخش می شود.

اژدهای قمری: سلاح های جدید، کلاس بتل رویال

فصل جدید اژدهای قمری دارای سلاح های جدیدی از جمله تفنگ تهاجمی Type 19 (AR) و نیزه غوغایی است. Type 19 AR اولین سلاح منحصر به فرد برای عنوان موبایل است. در حالی که آمار رسمی سلاح تنها در زمان انتشار در دسترس خواهد بود، Leakers On Duty مشخصات سلاح را در توییتر منتشر کرده است. اگر آمار پس از انتشار بدون تغییر باقی بماند، Type 19 AR دارای آسیب پایه 28 به همراه نرخ آتش 75 است که برای یک AR بسیار بالا است.

همراه با AR جدید، شما همچنین می توانید یک طرح اسلحه اسطوره ای برای Type 19 دریافت کنید. این فصل همچنین دارای یک ثانویه جدید، یک نیزه melee است.

همچنین می توانید Spear — Striking Azure در قرعه کشی خوش شانس را بردارید.

سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024: Lunar Dragon همچنین یک جت بوست جدید کلاس بتل رویال اضافه می کند.

این دستگاه به بازیکنان امکان دویدن دیواری، جت اسلاید و جت پرش را می دهد.

سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : اژدهای قمری سال چینی اژدها را جشن می گیرد

جشن سال نو چینی، یک سال نسخه اژدها از Nuk3town به فصل جدید می آید. به گفته توسعه دهندگان، “این نسخه از نقشه که در هنگام غروب توسط طبیعت احاطه شده است، ادای احترام به اژدها در یک محیط آینده نگرانه است.”

حالت BR همچنین دارای پلتفرم های شناور است. همه بازیکنان روی سکوی شناور وارد مسابقه بتل رویال می‌شوند. جایی که می‌توانند فشفشه بزنند و دو مینی بازی انجام دهند. سلاح‌ها غیرفعال هستند. فقط ترقه در منطقه مجاز است. مراقب پهپادهایی باشید که جعبه‌های هدیه را در نزدیکی سکوی شناور حمل می‌کنند. و سعی کنید با فشفشه‌های خود به آنها ضربه بزنید تا غنایم را به دست آورید. همراه با وسایلی مانند ضمیمه‌ها، سلاح‌ها و سایر مواد مصرفی، می‌توانید یک جعبه هدیه غذا نیز به دست آورید که برای شروع یکی از مینی‌بازی‌های آشپزی استفاده می‌شود.

همچنین به دنبال بالن ها در نزدیکی سکو باشید. آنها را شلیک کنید تا محموله آنها را آزاد کنید. مناطق دیگر در Isolated نیز ممکن است دارای پهپادهایی باشند که جعبه های هدیه را حمل می کنند. آنها را نابود کنید تا غارتی را که حمل می کنند به دست آورید.

 

نوشته قبلی

نحوه باز کردن قفل SOA Subverter در وارزون و مدرن وارفار 3

نوشته بعدی

مپ فورچنز کیپ وارزون : معرفی همه POI های جدید در این نقشه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید