آیا امکان بازی زامبی MW3 بصورت آفلاین وجود دارد؟

آیا می توانید Modern Warfare 3 Zombies را به صورت offline بازی کنید؟

این مقاله به سوال در مورد بازی زامبی MW3 بصورت آفلاین پاسخ می دهد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 Zombies (MW3 Zombies) از زمان انتشار محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این اولین بار است که حالت محبوب زامبی ها با سری Modern Warfare ادغام می شود و آن را به بزرگترین تجربه زامبی در تاریخ Call of Duty تبدیل می کند. این حالت بازیکن در مقابل محیط (PvE) به بازیکنان یک تجربه دنیای باز عظیم را ارائه می دهد که در نقشه آلوده به زامبی، Urzikstan تنظیم شده است.

یکی از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل که می تواند برای بسیاری از گیمرها از اهمیت بالایی برخوردار باشد، پاسخ به سؤالات آنها و دریافت راهنمایی برای خرید بهتر است.

این موضوع بسیاری از بازیکنان را به این فکر واداشته است که آیا می توان این حالت را بدون اتصال به اینترنت به صورت آفلاین بازی کرد یا خیر.

مقالات مرتبط »    آیا می توانید از Split Screen در زامبی های MW3 استفاده کنید؟

آیا زامبی MW3 بصورت آفلاین اجرا می شود؟

خیر.
امکان اجرای بازی زامبی MW3 بصورت آفلاین وجود ندارد. زیرا به یک اتصال اینترنتی ثابت نیاز است. اگر یک اتصال ناپایدار داشته باشید، بازی شما با تاخیر مواجه می شود و منجر به تجربه بازی ضعیف می شود.

حالت زامبی شما را ملزم می کند که به یک سرور متصل شوید. وگرنه، حتی نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید. اگرچه PvE است، اما هر سرور حداکثر 24 بازیکن دارد. در حالی که نمی توانید به آنها آسیب برسانید، می توانید با آنها همکاری کنید و حزب تشکیل دهید.

MW3 Zombies به شما امکان می دهد به عنوان یک تیم کامل سه نفره بازی کنید یا به صورت انفرادی بازی کنید. هنگامی که در یک مسابقه هستید، می توانید با بازیکنان دیگر تعامل داشته باشید و تا آنجا که ممکن است تیم ها را ترکیب کنید تا حداکثر شش بازیکن در یک تیم به دست آورید. نقشه Tac مکان همه بازیکنان در آن مسابقه خاص را با دایره های آبی نشان می دهد.

Modern Warfare 3 Zombies چیست؟

Modern Warfare 3 Zombies در نقشه آلوده به زامبی Urzikstan اتفاق می افتد، جایی که شما باید انگیزه های Viktor Zakhaev، آنتاگونیست این حالت را بررسی کنید.

شما باید در نقشه مستقر شوید، جایی که سه منطقه وجود دارد: تهدید بالا، تهدید متوسط و تهدید کم. شما از منطقه کم خطر شروع خواهید کرد، جایی که می توانید ماموریت ها و قراردادها را تکمیل کنید و به استحکامات مزدوران حمله کنید. در حین انجام این کار، می توانید تجهیزات موثری را به دست آورید و ذات (ارز درون بازی) را جمع آوری کنید تا به شما کمک کند تا سلاح خود را برای مبارزه با زامبی های قدرتمند ارتقا دهید.

علاوه بر این، با انواع مختلفی از زامبی ها از جمله Mega Abomination، Mimic و Mangler مواجه خواهید شد. بنابراین، توصیه می شود که اصول اولیه را یاد بگیرید و آهسته شروع کنید. هنگامی که تجهیزات سطح بالایی دارید، می توانید به عمق نقشه بروید و از محتوای حالت نهایت لذت را ببرید.

 

نوشته قبلی

قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش در زامبی MW3 ؛ شایعه تا واقعیت!

نوشته بعدی

نحوه باز کردن کیت تبدیل XRK IP-V2 در وارزون و مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید