نحوه باز کردن کیت تبدیل XRK IP-V2 در وارزون و مدرن وارفار 3

چگونه XRK IP-V2 Conversion Kit را در Warzone و MW3 باز کنیم؟

کیت تبدیل XRK IP-V2 در وارزون و مدرن وارفار 3 یک پیوست منحصر به فرد برای تفنگ دستی COR-45 است. این مقاله راهنمای دقیقی برای باز کردن قفل این پیوست ارائه می دهد.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

قطعات پس از فروش، مانند کیت تبدیل XRK IP-V2 در MW3 و Warzone، یک صفحه جدید از امکانات پیکربندی را برای هر دو بازی به ارمغان می‌آورند. این اضافات اغلب اسلحه را به یک ساختار متفاوت تبدیل می کند و باعث ایجاد انگیزه و نوآوری در انتشار بارگیری های جدید، سبک های پخش و انتخاب های پیوست می شود.

مقالات مرتبط »   آیا می توانید زامبی های مدرن وارفار 3 را به صورت offline بازی کنید؟

دریافت کیت تبدیل XRK IP-V2 در وارزون و مدرن وارفار 3

دستیابی به کیت تبدیل XRK IP-V2 در Warzone و MW3 بسیار آسان است. مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید تا این تجهیزات قدرتمند را در هر دو عنوان چند نفره از Call of Duty بدست آورید:

  1. Call of Duty HQ را از پلتفرم تعیین شده خود راه اندازی کنید.
  2. با اعتبار خود وارد شوید.
  3. برای بازی‌ها در صف قرار بگیرید و در مورد چالش‌های اسلحه‌ای که در اطراف COR-45 شناور هستند، آگاه باشید.
  4. بازی را بچرخانید و با تفنگ دستی COR-45 به Weapon Level 21 برسید.
  5. پس از رسیدن به سطح 21 سلاح با تفنگ دستی COR-45، باید با یک صدا خفه کن متصل به سلاح، 25 کشتن به دست آورید.

همانطور که چالش دوم را تکمیل می کنید، فورا قفل قسمت انحصاری Aftermarket را برای تفنگ دستی COR-45 در Modern Warfare 3 و WZ باز خواهید کرد. برای تجهیز از طریق ماژول gunsmith در دسترس خواهد بود.

کیت تبدیل XRK IP-V2 به عنوان یک کیت تبدیل کامل برای تفنگ دستی COR-45 عمل می کند و به شما امکان می دهد مکانیسم عملکرد سلاح را تغییر دهید. این بازو را کاملاً خودکار نمی کند، اما مکانیسم ماشه آن را به باینری تبدیل می کند و به شما این امکان را می دهد که با کشیدن ماشه یک گلوله و پس از رها کردن گلوله دیگر شلیک کنید.

علاوه بر این، اکنون به مناظر آهنی بسیار بهتری مجهز خواهد شد که کارایی شما را برای سناریوهای جنگی نزدیک و میان برد بهبود می بخشد. یکی از بزرگترین مزیت‌های کیت تبدیل XRK IP-V2 این است که به بازیکنی که از COR-45 استفاده می‌کند اجازه می‌دهد تا سلاح را شلیک کند، که در نبردهای نزدیک بسیار مفید است.

Aftermarket Parts چیست؟

قطعات افترمارکت جدیدترین پیوست به Warzone و MW3 هستند. آن‌ها به بازیکنان اجازه می‌دهند سطح جدیدی از خلاقیت را در ساخت بارگیری‌های سلاح خود به وجود آورند، که در غیر این صورت بدون کیت‌های تبدیل امکان‌پذیر نخواهد بود.

قطعات پس از فروش مانند JAK Annihilator Bullpup Kit برای Pulemyot 762 می توانند اسلحه را به یک کارابین کامل خودکار تبدیل کنند و به بازیکنان این امکان را می دهند که سبک بازی کاملاً جدیدی را با این سلاح ها کشف کنند.

 

نوشته قبلی

آیا امکان بازی زامبی MW3 بصورت آفلاین وجود دارد؟

نوشته بعدی

کالاف دیوتی 2025 : افشاگری ها و همه چیزهایی که می دانیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید