قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش در زامبی MW3 ؛ شایعه تا واقعیت!

آیا می توانید از Split Screen در زامبی های MW3 استفاده کنید؟

این مقاله استفاده از قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش در زامبی MW3 را برجسته می کند.

زامبی های مدرن وارفار 3 در ابتدا گزینه تقسیم صفحه را نداشت. اما بازیکنان می توانند از این ویژگی برای بازی با دوستان خود استفاده کنند. این یک راه عالی برای نشستن با هم در یک اتاق و لذت بردن از محتوای گیم پلی لیست پخش محبوب undead است. روش فعال کردن تقسیم صفحه کاملاً ساده است. اما در زمان نگارش این مقاله، به نظر می‌رسد که فقط کاربران ایکس‌باکس و پلی‌استیشن می‌توانند این ویژگی را تجربه کنند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

زامبی های مدرن وارفار 3 هم بازی انفرادی و هم تیمی را در یک لابی ارائه می‌کند. بنابراین می‌توانید این حالت بقای سندباکس را بدون حضور در یک اتاق با دوستان خود بازی کنید. با این حال، اگر می خواهید از قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش در زامبی MW3 استفاده کنید، ممکن است با برخی مشکلات دید مواجه شوید. همچنین ذکر این نکته ضروری است که این ویژگی تنها می تواند حداکثر 2 بازیکن را در خود جای دهد.

مقالات مرتبط »    نحوه پیدا کردن تخم مرغ عیدپاک کرامپوس در وارزون 3

چگونه از قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش در زامبی MW3 استفاده کنیم؟

در اینجا راهنمای کوتاهی وجود دارد که می‌توانید از آن برای فعال کردن تقسیم صفحه در کنسول خود برای بازی MW3 Zombies استفاده کنید.

  • بازی را روی کنسول خود اجرا کنید و به تب Modern Warfare 3 بروید.
  • وقتی روی صفحه اصلی قرار گرفتید، باید کنسول دوم یا صفحه کلید و ماوس را به همان صفحه وصل کنید.
  • اگر از کنترلر استفاده می کنید، آن را متصل کنید. دکمه X یا A (بسته به دستگاه شما) را فشار دهید تا ویژگی تقسیم صفحه شروع شود.
  • برای قسمت دوم تقسیم صفحه باید با یک حساب اکتیویژن جداگانه وارد شوید.
  • این به این دلیل است که دو بازیکن نمی توانند در یک حساب آنلاین بازی کنند. بنابراین، اگر قبلاً ندارید، باید یک حساب اکتیویژن جدید ایجاد کنید.
  • به محض اینکه وارد شوید، می توانید به مهمانی دوست خود بپیوندید و با هم بازی کنید.

اگر بخواهید به لیست پخش چند نفره بپرید نیز همین امر امکان پذیر است. اما برخی از حالت‌های بازی، مانند Free-For-All، اجازه تقسیم صفحه را نمی‌دهند. بنابراین توصیه می‌شود بررسی کنید کدام لیست پخش مناسب شماست.

اگر می خواهید به طور معمولی خود را گرم کنید و بازی را تجربه کنید، می توانید از قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش در زامبی MW3 برای بازی در یک مسابقه محلی استفاده کنید. این بدان معنی است که می توانید یک لابی خصوصی را میزبانی کنید و دوست خود را به بازی بدون دردسر دعوت کنید. این یک راه عالی برای کمک به یکدیگر در یادگیری مکانیک بازی است – خواه حرکت باشد یا بازی با اسلحه.

فازهای بتا Modern Warfare 3 شامل ویژگی تقسیم صفحه نبود. توسعه دهندگان آن را پس از انتشار رسمی اضافه کردند و به آرامی آن را برای MW3 Zombies ادغام کردند. توجه داشته باشید که اگر دستگاه نمایشگر شما در سمت کوچکتر است، تقسیم صفحه نمایش ممکن است تشخیص موارد و زنده ماندن در میدان نبرد آلوده را دشوار کند.

طرفداران و علاقه مندان می توانند برای اطلاعیه ها و اخبار حساب رسمی Call of Duty X (توئیتر سابق) را زیر نظر داشته باشند.

 

نوشته قبلی

نحوه پیدا کردن تخم مرغ عیدپاک کرامپوس در وارزون 3

نوشته بعدی

آیا امکان بازی زامبی MW3 بصورت آفلاین وجود دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید