نقشه های سیزن 6 مدرن وارفار 2 که با ورود فصل جدید اضافه می شوند

تمام نقشه های جدید که به Modern Warfare 2 فصل 6 می آیند

این مقاله به بررسی نقشه های سیزن 6 مدرن وارفار 2 می‌پردازد. و اطلاعات مفیدی در مورد آنها در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. این به بازیکنان این امکان را می دهد که از طریق درک عمیق تر از هر زمین جدید، برتری استراتژیک نسبت به حریفان خود کسب کنند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

فصل ششم Modern Warfare 2 نزدیک است و Activision اخیراً محتوای جدید خود را از طریق یک پست وبلاگ رسمی فاش کرده است. به روز رسانی آتی نویدبخش اضافه شدن تعداد زیادی از موارد جالب است. بازیکنان می توانند انتظار چهار نقشه جدید را داشته باشند – دو هسته و دو گانفیت. این گنجاندن به گیمرها اجازه می دهد تا تاکتیک های رزمی جدیدی را تجربه کنند.

مقالات مرتبط »    جزئیات هر کدام از نقشه های بازسازی شده و نمادین Modern Warfare 3 تا به امروز

نقشه های سیزن 6 مدرن وارفار 2 که در فصل جدید می آیند

نقشه های سیزن 6 مدرن وارفار 2 چهار مورد هستند که در حالت چند نفره معرفی می شوند. La Casa و Koro Village دو نقشه اصلی هستند. در حالی که King و Fight برای Gunfight در نظر گرفته شده اند. این ها ترکیبی از محیط های جدید و کلاسیک هستند که به سبک های مختلف بازی پاسخ می دهند.

1) La Casa – نقشه هسته

La Casa یک ملک مجلل در مرکز لاس آلماس، مکزیک است. این ساختمان دارای یک ساختار دو بال است، با یک اتاق غذاخوری گسترده و دفاتر در غرب و فضاهای نشیمن در شرق. هر دو بال با یک پل به هم متصل می شوند که مناظری از ورودی به شمال و یک حوض به سمت جنوب را ارائه می دهد.

در میان درگیری‌های شدید تفنگ بین بال‌های مجزای املاک، گزینه‌های استراتژیک متنوعی خواهید داشت. یکی از رویکردهای قابل توجه برای این نقشه، استفاده از استخر با شیرجه زدن در آب و کمین کردن دشمنان ناآگاه است. این به شما مزیتی در طول مبارزه می دهد.

2) Koro Village – نقشه هسته

روستای کورو بازیکنان را به سال 2005 منتقل می کند، شبیه نقشه کلاسیک “Toujane” از Call of Duty 2. گنجاندن جدید طرح بندی نسخه اصلی خود را حفظ می کند، اما محیطی برفی را در بر می گیرد.

در اینجا می توانید در نبردهای خیابانی شدید شرکت کنید و حتی می توانید ساختمان های مختلف را برای از بین بردن دشمنان کاوش کنید. از نردبان های زرد برای دسترسی به پشت بام ها و حرکت در سازه ها برای مزایای تاکتیکی استفاده کنید. با این حال، مراقب حریفانی باشید که برای زمین بلند رقابت می کنند.

3) King – نقشه درگیری مسلحانه

فصل 6 شاهد بازگشت یک نقشه کلاسیک Gunfight مورد علاقه طرفداران از Call of Duty Modern Warfare (2019) است. در حالی که Warehouse و Practice Range از آزمون زمان جان سالم به در برده اند، طرح کلاسیک کینگ تغییر نکرده است. می توانید از عرشه مرکزی آن دفاع کنید، از پشت کانتینرهای جانبی محافظت کنید، یا سعی کنید حریفان را زودتر از پشت دیوارهای هدف تیراندازی حذف کنید. برای یک تجربه گیم پلی هیجان انگیز، این نقشه متقارن بر سرعت و استراتژی ها تاکید دارد.

4) Fight – نقشه درگیری مسلحانه

نقشه جدید Fight که در Modern Warfare 2 نمایش داده می‌شود، دارای یک برد شلیک متمایز است که اپراتورها را در نبردهای شدید نزدیک در سراسر مجموعه‌ای از خانه‌های تیراندازی غرق می‌کند.

شلیک خانه های سه و چهار مزایای بیشتری را ارائه می دهند، در حالی که یک و دو به نبردهای نزدیک در سطح زمین کمک می کنند. فضای کمی برای نبرد میان برد در این نقشه وجود دارد و نیاز به واکنش های سریع و تصمیم گیری دارد. این نشان دهنده پایان این مقاله آپدیت فصل 6 Modern Warfare 2 با محوریت نقشه های جدید است.

این پایان مقاله معرفی نقشه های سیزن 6 مدرن وارفار 2 است که حول نقشه های جدید متمرکز شده است.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه نصب وارزون روی PS5 – راهنمای گام به گام

نوشته بعدی

مرگ گریگوری ویور در کالاف دیوتی در تریلر MW3 Zombies تأیید شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید