جزئیات نقشه های مدرن وارفار 3 : مقایسه نقشه های بازسازی شده و نمادین

جزئیات هر کدام از نقشه های بازسازی شده و نمادین Modern Warfare 3 تا به امروز

کالاف دیوتی به تازگی خبرهای جالبی را در مورد نقشه های مدرن وارفار 3 از جمله نقشه های نمادین بازسازی شده ای که به نسخه آینده بازی اضافه خواهد شد، فاش کرد. قابل ذکر است که ۱۶ نقشه محبوب از شاهکار Modern Warfare 2 در سال ۲۰۰۹ قرار است بازگردند. در حالی که افشاگری های قبلی علاقه گیمرها را به اصلاحات آینده برانگیخت، این اطلاعات اخیر این موضوع را روشن می کند.

Sledgehammer و Infinity Ward دست به دست هم داده اند تا اصالت و دقت نقشه های اصلی را حفظ کنند. آنها در طول سفر 14 ساله خود از موتورهای بازی جدید و نوآوری های طراحی استفاده کرده اند. و به آنها اجازه می دهد تا این میدان های نبرد نمادین را مدرن کنند و تعادلی بین نوستالژی و سازگاری حفظ کنند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

انتظار می رود این تغییرات تجربه تازه و جالبی را برای جامعه اختصاصی فراهم کند.

مقالات مرتبط »     سرور تست سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل : تاریخ انتشار، محتوا و موارد دیگر

این مقاله خلاصه‌ای آموزنده از تنظیماتی را ارائه می‌کند که بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند، و نگاهی اجمالی به تغییرات هیجان‌انگیزی که در زمان عرضه Modern Warfare 3 در انتظار آن‌ها است، ارائه می‌کند.

جزئیات نقشه های مدرن وارفار 3

دگرگونی کلی نقشه های نمادین در Modern Warfare 3

نظر می رسد مت ابوت، مدیر هنری Sledgehammer Games و زک هادسون، مدیر طراحی، انگیزه دارند تا بهترین نسخه از نقشه های کلاسیک را در اختیار پایگاه پخش قرار دهند. آنها به آنچه جامعه درباره حرکت، اسلحه بازی و سایر جنبه های بازی می گویند توجه دارند.

آنها قصد دارند این نقشه ها را با ویژگی های گیم پلی جدید بهبود بخشند و در عین حال تعادل کاملی بین مدرنیته و تجربیات نوستالژیکی که بازیکنان قدردانی می کنند حفظ کنند.

با استفاده از موتورهای بازی مدرن و پیشرفت‌های بصری مانند سایه‌زنی با نرخ متغیر و سیستم‌های زمان اجرا پویا، می‌توان انتظار افزایش چشمگیری در دید را داشت. ارتقای اولیه بر بهبود تصاویر تمرکز دارد که منجر به افزایش قابل توجهی در وفاداری می شود.

تغییرات ساده اما قابل توجه به احتمال زیاد تجربه بازی را تغییر می دهد، خیابان ها در مکان های مختلف از جمله مدل های ماشین به روز شده که با نسخه 2009 متفاوت است. جزئیات بهبود یافته مناظر، مانند اصلاحات نور برای کوچه های روشن تر، وضوح بیشتری را برای تشخیص دشمن ارائه می دهد.

علاوه بر این، ساختمان‌ها و سایر اشیاء نیز دارای رنگ‌ها و بافت‌های متنوعی هستند که منجر به تجربه بازی جذاب و جذاب بصری می‌شود.

تغییرات نقشه خاصی که تاکنون برای Modern Warfare 3 فاش شده است

توسعه‌دهندگان تغییراتی را که در انتظار گیمرها هستند، زمانی که با انتشار Modern Warfare 3 به میدان‌های نبرد کلاسیک می‌رسند، مورد تمسخر قرار داده‌اند.

Estate

منطقه قایق‌خانه دسترسی به دریاچه را برای ورزش‌های زیر آب، مانند تاب خوردن در زیر آب تا یک سکوی مشاهده، فراهم می‌کند. علاوه بر این، زمین Estate دارای حضور نظامی قوی تری است، با صفحه نمایش های اطلاعاتی و یک تانک مستقر در جاده اصلی، که آن را از یک گریز مجلل به یک میدان جنگ شدیدتر تبدیل می کند.

Skidrow

کتابفروشی به سالن سینما تبدیل شده و سقف آن درست شده است. چراغ ها برای دید بهتر هنگام عبور دوباره روشن شده اند. ارتقاء نور اضافی در مکان هایی مانند راهرو و تونل تضمین می کند که اپراتورها به وضوح در محیط بازی دیده می شوند.

Rust

لوله باز معروف در گوشه، یک مکان کمپینگ محبوب، با یک ساختار کوچک جایگزین شده است. علاوه بر این، با افزایش تحرک، بازیکنان اکنون می‌توانند از عمودی Rust با بزرگ‌کردن برج مرکزی و کانتینرهای اطراف برای مزایای استراتژیک استفاده کنند.

Highrise

چیدمان دفتر سابق از سال 2009 برای یک مستاجر جدید متمرکز بر سرگرمی به روز شده است. با این حال، سایت های حیاتی باقی می مانند. جرثقیل در ساختمان شمالی منظره ای باشکوه ارائه می دهد و اگر از جلوی Actibase بالا بروید، منظره ای عالی از پشت بام خواهید داشت.

این شامل همه چیزهایی است که در مورد تغییرات نمادین نقشه های مدرن وارفار 3 که بازیکنان می توانند با انتشار آن انتظار داشته باشند، می دانیم.

 

نوشته قبلی

فینال جهانی وارزون 2023 : پخش زنده، زمان بندی، تیم ها و موارد دیگر

نوشته بعدی

آپدیت پلی لیست وارزون 2 : تمام حالت‌های موجود برای بازی در حال حاضر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید