مرگ گریگوری ویور در کالاف دیوتی در تریلر MW3 Zombies تأیید شد

تیم تحریریه ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
گریگوری ویور در کالاف

تریلر MW3 Zombies مرگ Gregori Weaver را در Call of Duty تایید کرد

در این مقاله، به این خواهیم پرداخت که گریگوری ویور در کالاف دیوتی چه کسی بود و اهمیت او در فرنچایز Call of Duty چیست.

آخرین تریلر Call of Duty MW3 Zombies تایید کرد که گرگوری ویور مرده است. این کلیپ نشان می دهد که شخصیت محبوب واقعاً در دنیای بازی درگذشته است و بازیکنان را شگفت زده کرده و علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد مرگ او می شود. شخصیت ویور بالغ شد و شرایط سختی را در نسخه های مختلف عنوان تحمل کرد.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

مرگ گریگوری ویور در تریلر MW3 Zombies تایید شد

متاسفانه مرگ ویور در MW3 تایید شد که نقطه عطف مهمی در داستان در حال انجام است. درگذشت چنین شخصیت مهمی عمق احساسی قابل توجهی را به بازی اضافه می کند و بازیکنان را متعجب می کند که غیبت او چه تأثیری بر رویدادهای آینده خواهد داشت.

مقالات مرتبط »    بهترین لود اوت HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل سیزن 8 (2023)

در بازی‌های قبلی، ویور توسط کراوچنکو بریده شد، اما او جان سالم به در برد و مجبور شد تا پایان عمرش از وصله چشم استفاده کند. اکنون می توان حدس زد که او در فاصله زمانی بین وقایع عنوان آینده و تکرارهای قبلی آن مرده است، اما مرگ او تا قبل از امروز هرگز به طور رسمی تایید نشده بود.

گریگوری ویور در کالاف دیوتی کیست؟

گریگوری ویور در کالاف دیوتی یک شخصیت شناخته شده در این فرنچایز است. که اولین بار در Call of Duty: Black Ops ظاهر شد. او یکی از اعضای بخش فعالیت های ویژه سیا است که در مبارزه و تفکر استراتژیک برتر است و متحد قابل اعتمادی برای شخصیت های الکس میسون و جیسون هادسون است.

ویور نقش های محوری در دنباله های Black Ops داشت. وی در طی ماموریتی با عنوان WMD توسط سربازان دراگوویچ اسیر شد و در حین مأموریت فرمان اجرایی دچار آسیب وحشتناک چشم چپ شد. علی‌رغم این شکست‌ها، ویور یکی از اعضای ضروری تیم باقی ماند و در هنگام مبارزه با حریفان قدرتمند از هوش و پشتیبانی انتقادی برخوردار بود.

مشارکت او در طرح Call of Duty پیچیدگی بخشید و تفاوت های ظریف زندگی شخصیت ها را به تصویر کشید. مهارت تاکتیکی ویور در کنار گذشته و روابط جالب او، او را به یکی از اعضای اصلی سریال تبدیل کرد و مرگ او در MW3 ضایعه بزرگی برای بازیکنان است.

در حالی که شرایط خاص مرگ ویور مشخص نیست، تأثیر او بر سری Call of Duty فراموش نخواهد شد. بازیکنان قطعاً از دست دادن این چهره محبوب غمگین خواهند شد و مشتاقانه منتظر جزئیات بیشتر در مورد درگذشت او هستند.

 

امتیاز دهید

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.