بهترین لود اوت HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل سیزن 8 (2023)

بهترین بارگیری HVK-30 برای COD: Mobile فصل 8 (2023)

نحوه به حداکثر رساندن این تفنگ تهاجمی را در راهنمای بهترین لود اوت HVK-30 در کلااف دیوتی موبایل برای فصل 8 (2023) کشف کنید. HVK-30 در Call of Duty Mobile به شدت دست کم گرفته شده است.

Call of Duty: Mobile تفنگ‌های تهاجمی زیادی برای انتخاب دارد، اما گاهی اوقات همه این انتخاب‌ها باعث می‌شود مردم به بهترین‌های غیرقابل انکار دست پیدا کنند و در عین حال دیگران را که کاملاً در ردیف S قرار نمی‌گیرند نادیده بگیرند.

یکی از تفنگ‌های تهاجمی که سزاوار عشق بیشتری است، HVK-30 است، به‌ویژه پس از هواداران قابل‌توجهی که در فصل 7: نیو ویژن سیتی ارائه شد، که آسیب و برد اسلحه را بهبود بخشید.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

HVK-30 حتی بدون هیچ گونه ضمیمه یا مزیت مجهز، می‌تواند بر لابی‌ها تسلط داشته باشد، قادر است دشمنان را در 3 شلیک پرتاب کند و حتی در طولانی‌ترین برد نیز مؤثر است.

البته، همچنان می‌خواهید از طریق تفنگ‌ساز، پیوست‌ها و امتیازات را به HVK-30 اضافه کنید، اما با بیش از 50 مورد برای انتخاب، همیشه مشخص نیست که کدام بهترین است.

مقالات مرتبط »    نحوه تعمیر کالاف دیوتی موبایل در صورت عدم راه اندازی، توقف یا خرابی

اینجاست که این راهنمای بهترین لود اوت HVK-30 وارد می شود. زیرا ما به بهترین بارگیری های HVK-30 برای هر دو حالت استاندارد بازی چند نفره و بتل رویال نگاه می کنیم.

بهترین لود اوت HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل سیزن 8 (2023)

HVK-30 برای اولین بار در COD: Black Ops III قبل از پیوستن به COD: Mobile در آپدیت فصل 5: Steel Legion (2022) دیده شد.

سرعت آتش سریع و دامنه آسیب چشمگیر دارد. و با اتصالات مناسب می‌توانید پس‌زدگی آن را کاهش دهید و تقریباً وجود نداشته باشد.

شما قفل HVK-30 را در سطح حساب 14 باز می‌کنید. تفنگ دارای 51 سطح است که در هر سطح یک پیوست یا امتیاز جدید برای تفنگ باز می‌شود.

برای بتل رویال

به دلیل دامنه آسیب قابل توجه HVK-30، این یک تفنگ تهاجمی مخصوصاً خوب برای اجرا در حالت بتل رویال COD: Mobile است.

به نظر می‌رسد این بارگیری دامنه آسیب را بیشتر بهبود می‌بخشد و دقت و کنترل پس‌زدگی را با هزینه کمی برای تحرک افزایش می‌دهد.

  • Muzzle: Monolithic Suppressor
  • Barrel: QWC Marksman
  • Optic: Tactical Scope
  • Stock: YKM Combat Stock
  • Ammunition: 49 Round Extended Mag

برای بهبود دامنه آسیب اسلحه، ما لوله‌های یکپارچه سرکوبگر و QWC Marksman را انتخاب کرده‌ایم، که دومی با هزینه کمی برای تحرک و سرعت ADS، دقت و پس‌زدگی اسلحه را بهبود می‌بخشد.

برای استفاده از تمام آن محدوده، بهتر است یک اپتیک اضافه شود. ما محدوده تاکتیکی را انتخاب کرده‌ایم که دامنه بزرگ‌نمایی را در اختیار شما قرار می‌دهد اما زیاد دست و پا گیر نیست.

YKM Combat Stock زمان ADS را کاهش می‌دهد، که با سایر ضمیمه‌ها ضربه خورده است، اما بر دقت تفنگ و عقب‌نشینی تأثیر می‌گذارد، اما این زمان بسیار کم است.

برای مهمات، ما 49 گلوله Extended Mag را انتخاب کرده‌ایم تا آن گلوله‌های اضافی را هنگام برخورد با چندین دشمن به ما بدهد. به تحرک آسیب می رساند و اگر برای شما زیاد است، می توانید به راحتی سراغ مجله Fast Reload بروید.

برای چند نفره استاندارد

این بارگیری HVK-30 در مورد بهبود دقت و تحرک اسلحه است که در نتیجه یک تفنگ تهاجمی با آسیب زیاد قادر به رقابت در بردهای کوتاه، متوسط و طولانی است.

  • Muzzle: Monolithic Suppressor
  • Laser: QWC Laser – Tactical
  • Stock: YKM Combat Stock
  • Rear Grip: Granulated Grip Tape
  • Ammunition: Fast Reload

برخی از پیوست‌ها در این بارگذاری مجدداً مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین به جای مرور همه آنها، به تغییرات و تأثیر آنها بر روی ساخت نگاه خواهیم کرد.

اول آن مجله است. این بار، ما بارگذاری مجدد سریع را انتخاب کرده ایم. زیرا بارگیری مجدد Mag 40 دور طولانی مدت زیادی طول می کشد و شما را در یک نقطه دشوار قرار می دهد.

ما همچنین به سراغ لیزر QWC – Tactical رفته‌ایم. زیرا این کار دقت و پس‌زنی تفنگ را بهبود می‌بخشد.

برای تکمیل آن، ما به سراغ نوار چسب گرانوله رفته‌ایم که انتشار گلوله ADS را کاهش می‌دهد و به HVK-30 دقت پرتو لیزری می‌دهد.

این راهنمای ما برای بهترین لود اوت HVK-30 در سیزن 8 است.

 

نوشته قبلی

آیا سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Zombie Undead Siege منتشر شد؟

نوشته بعدی

اسکین Secret Warzone متهم به نژادپرستی می شود !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید