اسکین Secret Warzone متهم به نژادپرستی می شود !

پوسته وارزون مخفی به نژادپرستی متهم می شود؛ ممکن است به دلیل استفاده از آن محروم شوید

بازیکنان Call of Duty: Warzone به دلیل تجهیز اسکین Secret Warzone در بازی با محرومیت 30 روزه مواجه شدند. اگرچه این ممکن است عجیب به نظر برسد، اما اکتیویژن در واقع بازیکنانی را که پوست میمون را از Tracer Pack: Hear No Evil به دست آورده اند، ممنوع کرده است. طبق منابع مختلف، قرار نبود پوست به دلیل نگرانی از عدم حساسیت نژادی در مورد “ادعاهای نژادپرستی میمون سیاه” آزاد شود.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد پوست بدانید و اینکه چرا در صورت استفاده از آن در بازی می توانید از آن محروم شوید.

مقالات مرتبط »    آیا سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Zombie Undead Siege منتشر شد؟

اکتیویژن بازیکنان را به دلیل استفاده از اسکین Secret Warzone با عنوان Hear No Evil ممنوع می کند

با توجه به CoD Warfare All the News، اکتیویژن به طور تصادفی اسکین Secret Warzone را منتشر کرد. و هرگز در وهله اول قرار نبود بخشی از بازی باشد. با این حال، به دلیل یک غفلت، بازیکنان می توانند آن را خریداری کنند.

شایان ذکر است که این پوسته برای چند ساعت برای خرید در دسترس بود و بازیکنان می توانستند از آن در Warzone، Modern Warfare 2 و Warzone Mobile استفاده کنند. برخلاف ابزارهای باز کردن قفل غیرقانونی، یک راه قانونی برای خرید پک ردیاب وجود داشت که سوالاتی را در مورد تصمیم اکتیویژن برای ممنوع کردن افراد ایجاد کرد.

اسکین Secret Warzone دارای نشانگر ممنوعیت است. و اگر هر بازیکنی در بازی از آن استفاده کند، بلافاصله با محرومیت 30 روزه روبرو خواهد شد. در حالی که اکتیویژن هنوز بیانیه‌ای رسمی در مورد این وضعیت منتشر نکرده است، غول بازی احتمالاً سعی خواهد کرد که بخشی از بحث و جدل نباشد.

حیوانی شدن انسان ها همیشه موضوع بحث و مناقشه بوده است و بسیاری بر این باورند که بزرگ کردن این ایده بسیار توهین آمیز است. در حالی که قرار نبود پوست هرگز آزاد شود و این برای موقعیت حساسی که دارد قابل درک است، جامعه از نحوه مدیریت اکتیویژن ناراضی است.

به گفته آنها، اکتیویژن باید فوراً مبلغی را به بازیکنانی که پوسته را خریداری کرده اند بازپرداخت کند زیرا اشتباه آنها نبود که به دلیل خطا منتشر شده است.

بخش بزرگی از جامعه Call of Duty نسبت به Activision به دلیل ممنوعیت بازی‌هایی که Tracer Pack را با قیمت 2400 CP، معادل 19.99 دلار خریداری کرده‌اند، ناامید شده‌اند. بازیکنان فکر می کنند انجام این کار غیرمنصفانه است زیرا این اشتباه از جانب Activision بود.

 

نوشته قبلی

بهترین لود اوت HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل سیزن 8 (2023)

نوشته بعدی

نحوه دریافت اسکین Zombie Ghost Operator در وارزون و MW2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید