نقشه Rio مدرن وارفار 3 : هر آنچه باید بدانید اینجاست

نقشه Rio مدرن وارفار 3

نقشه Modern Warfare 3 Rio تمام جزئیات فاش شد

برای اطلاعات بیشتر در مورد نقشه Rio مدرن وارفار 3 به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اکتیویژن اخیرا جزئیاتی در مورد نقشه Rio مدرن وارفار 3 در فصل اول Reloaded منتشر کرده است. وبلاگ Call of Duty یک نمای عمیق از نقشه 6v6 ارائه می دهد. که می تواند درگیری های دور و نزدیک و دور را انجام دهد. Rio یکی از سه نقشه جدیدی است که در فصل 1 Reloaded منتشر می شود. و قرار بود در 17 ژانویه 2024 (چهارشنبه، ۲۷ دی) عرضه شود.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان با استفاده از ایمیل متصل به اکتیویژن و نام بازی شما در سریع ترین زمان ممکن و کمترین قیمت (ضمانت قیمت) و امنیت پرداخت.

نقشه جدید از طراحی پر جنب و جوش بازار مجلل و مرکز خرید ریودوژانیرو استفاده می کند. این مرکز به دو محیط اصلی تقسیم می‌شود:

  1. مرکز خرید مرکزی برای نبردهای نزدیک
  2. و خیابان‌های اطراف برای مبارزات دوربرد.

مقالات مرتبط »     سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 : همه چیزهایی که لازم است بدانید

چند بازیکن می توانند در نقشه Rio مدرن وارفار 3 بازی کنند؟

در مجموع 12 نفر می توانند در یک مسابقه در نقشه Rio مدرن وارفار 3 بازی کنند. و دو تیم شش نفره برای پیروزی با هم رقابت می کنند. نقشه جدیدترین اضافه شده به فرمت کلاسیک چند نفره 6v6 است.

نقشه Rio مدرن وارفار 3 نقاط و مناطق کلیدی را نشان می دهد

پنج منطقه کلیدی در اطراف نقشه Modern Warfare 3 Rio وجود دارد. از جمله گاراژ، مرکز خرید، خیابان اصلی و دو نقطه تخم ریزی که در ایستگاه تراموا و کافه قرار دارند.

ایستگاه تراموا (شمال) یک زمین باز است که قرار است بیشتر نبردهای تن به تن در آن برگزار شود. بازیکنان باید هنگام قدم زدن در این منطقه از نقشه مراقب باشند زیرا فاقد پوشش است. نکته مهم مورد توجه در این نقطه اسپاون، فروشگاه هدیه است که دارای فضای داخلی و کوچه تنگ است.

در همین حال، کافه (جنوب) پوشش مناسبی با دیوارهای متعدد و وسایل نقلیه برای مخفی کردن فراهم می کند. همچنین دارای کوچه هایی در کناره است که به بازار و گاراژ متصل می شوند. و این نقطه را به ورودی محکمی برای مناطق مهم روی نقشه تبدیل می کند.

جدای از نقاط اسپاون، سه ناحیه کلیدی روی نقشه وجود دارد که بازیکنان باید مسیریابی را یاد بگیرند. مرکز خرید محل اصلی آتش‌بازی است و دارای چندین نقطه دسترسی است. که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها برای ورود یا خارج شدن سریع در جنگ‌های مسلحانه استفاده کنند. این بخش میانی است که بیشتر اهداف را نگه می دارد.

گاراژ و بازار نیز نقاط قوتی در نقشه هستند که با پلتفرم های تعریف شده خود مشخص می شوند. که می توانند برای به دست آوردن مزایای تاکتیکی مورد استفاده قرار گیرند. یکی دیگر از مناطق کلیدی خیابان اصلی است که یک سطح صاف و یک پیاده‌روی سرپوشیده با اشیا و مناطقی را ارائه می‌کند. که می‌توانید از آنها بالا بروید.

نقشه جدید قرار است در تاریخ 17 ژانویه 2024 و طی آپدیت فصل 1 Reloaded منتشر شود.

 

نوشته قبلی

سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 : همه چیزهایی که لازم است بدانید

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه یافتن Dokkaebi در MW3 زامبی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید