آموزش کامل نحوه یافتن Dokkaebi در MW3 زامبی ها

قلعه Dokkaebi در زامبی

چگونه قلعه Dokkaebi را در Modern Warfare 3 Zombies پیدا کنیم؟

با این راهنمای مختصر در مورد مکان یافتن یافتن Dokkaebi در MW3 زامبی ها در اورزیکستان، به حماسه او پایان دهید.

Dokkaebi در MW3 زامبی ها یک Warlord جدید است. که به عنوان بخشی از محتوای Reloaded فصل 1 به بازی اضافه شده است. نیازی به گفتن نیست که شکست دادن او به شما غارت درجه بالایی را پاداش می دهد. برای کسانی که تعجب می کنند، جنگ سالاران در زامبی های MW3، رئیس های ویژه ای هستند. شکست دادن آنها نسبتاً دشوار است و چالش های منحصر به فردی را ایجاد می کنند. در حالی که شکست دادن آنها یک کار دلهره آور است، پیدا کردن آنها حتی سخت تر است.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان بازیکنان می توانند ویژگی ها و توانایی های جدیدی را دریافت کنند و از یک بازی هیجان انگیز و پر جنب و جوش لذت ببرند.

با پخش به‌روزرسانی فصل 1 Reloaded، بازیکنانی که در حال شکار برای شکست دادن Dokkaebi در MW3 زامبی ها هستند با ما همراه باشند.

مقالات مرتبط »    نقشه Rio مدرن وارفار 3 : هر آنچه باید بدانید اینجاست

قلعه Dokkaebi در MW3 زامبی ها کجاست؟

قلعه Dokkaebi

قلعه وارلرد Dokkaebi در MW3 زامبی ها را می توانید در بالای آسمان خراش در شهر زراوان بیابید. در قسمت جنوب غربی نقشه زامبی های اورزیکستان، در داخل منطقه Tier 2 (تهدید متوسط) واقع شده است. برای اطلاع از مختصات دقیق می توانید به تصویر بالا مراجعه کنید. با این حال، برای ورود به این قلعه به یک کارت کلید نیاز دارید. که با تکمیل Strongholds در بازی می توانید آن را به دست آورید.

اکنون که می دانید کجا او را پیدا کنید، برای از بین بردن او به مکان بروید. با این حال، به هیچ وجه آسان نخواهد بود.

طبق وبلاگ رسمی Call of Duty،

Dokkaebi یک نابغه تکنولوژی است و درک عمیقی از جنگ الکترونیک دارد. در این بازی، او یک ستوان برجسته گروه ترمینوس نتایج است. یک سازمان نظامی خصوصی که توسط ویکتور زاخائف برای بازیابی اتریوم برای تمام نقشه های شیطانی او استخدام شده است.

Dokkaebi نابغه تکنولوژیکی است که همیشه ارتشی از پهپادها را در اختیار دارد. و آماده حمله به هر بازیکنی است. هنگامی که به قلمرو او نزدیک می شوید، این پهپادهای خودمختار درست به سمت شما می آیند و باعث آسیب مرگبار می شوند. اما این همه ماجرا نیست.

او همچنین دارای برجک های خودکار و ویلسون است که خط دفاعی اصلی او است. هر کسی که از آن عبور کند در نهایت او را آسیب پذیر می کند و یک بار برای همیشه شکست می دهد.

با این حال،

تصور نکنید که او بدون ابزارهای خود ضعیف است. زیرا او به همان اندازه در تیراندازی به دشمنان با تفنگ خود خوب است. بنابراین، اگر قصد شکست دادن او را دارید، به شدت توصیه می شود که مهمات، صفحات زرهی و تجهیزات کافی مانند ابزارهای EMP به همراه داشته باشید. که در برابر زرادخانه او بسیار مؤثر خواهد بود.

در صورت امکان، توصیه می شود ابتدا سلاح های خود را بسته بندی کنید. این باعث می‌شود که آسیب بیشتری به آنها وارد شود. و تا حدودی راحت‌تر می‌توان دفاع او را پایین آورد و در نهایت او را شکست داد.

این شامل همه چیزهایی است که درباره قلعه Dokkaebi در MW3 زامبی ها باید بدانید. اگر برای شکست دادن او به صورت انفرادی تلاش می کنید، تیم شوید و به عنوان یک تیم با او مبارزه کنید.

 

نوشته قبلی

نقشه Rio مدرن وارفار 3 : هر آنچه باید بدانید اینجاست

نوشته بعدی

نحوه باز کردن قفل LW3 : تک تیرانداز توندرا در کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید