سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 : همه چیزهایی که لازم است بدانید

سیزن 1 کالاف دیوتی

Call of Duty Mobile Season 1 (2024) : تمام آنچه شما باید بدانید

  • سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 آغاز یک سری جدید است.

  • این به روز رسانی یک سلاح جدید، یک نقشه چند نفره جدید و موارد دیگر اضافه کرد.

  • در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Call of Duty Mobile Season 1 (2024) بدانید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

سری 4 کالاف دیوتی موبایل به پایان رسید. و سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 با سلاح‌ها، نقشه‌ها و ویژگی‌های جدید عرضه شد. فصل جدید کالاف دیوتی موبایل مانند فصل های گذشته دارای تم جدیدی است. داستان های عامیانه هیجان انگیز با لوازم آرایشی بر اساس آلیس در سرزمین عجایب و کلاه قرمزی. سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 با عنوان Soldier’s Tale در 10 ژانویه 2024 پخش شد و شروع سری 5 را نشان می دهد. در اینجا همه آنچه باید درباره Call of Duty Mobile Season 1 : Soldier’s Tale بدانید آورده شده است.

مقالات مرتبط »    بهترین لود اوت Fennec در کالاف دیوتی موبایل : مسابقات قهرمانی جهان

سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024

تفنگ تک تیرانداز LW3-Tundra و سنسور سفر

فصل جدید COD Mobile شاهد ورود LW3-Tundra بود. که یک محصول کاملاً جدید به فهرست تک تیراندازها و همچنین یک آیتم تاکتیکی جدید به نام Trip Sensor بود. LW3-Tundra یک اسلحه قدرتمند با پیچ و مهره است که اغلب با یک تیر حذف می شود. می توان آن را به 9 پیوست مجهز کرد و دارای یک خشاب 5 دور می باشد. بازیکنان می توانند از آن به عنوان جایگزینی برای DL Q33 استفاده کنند.

آیتم تاکتیکی جدید به نام Trip Sensor سرعت دشمنان را کاهش و موقعیت آنها را روی نقشه نشان می دهد. شما می توانید آن را به هر سطحی بچسبانید و زمانی که دشمنان به آن نزدیک شوند فعال می شود. پس از فعال شدن، سرعت آنها را کاهش می دهد و آنها را روی نقشه کوچک نشان می دهد.

نقشه اتریوم

سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 همچنین یک نقشه چند نفره جدید به نام اتریوم اضافه کرد. این نقشه که در ابتدا برای بازی مدرن وارفار منتشر شد، برای حالت Gunfight طراحی شده بود. که به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصل اول منتشر شد. اندازه کوچک نقشه آتش‌بازی‌های مکرر را با مکان کمی برای پنهان شدن به همراه می‌آورد. بازیکنان می توانند از سلاح های سبک مانند تپانچه و SMG استفاده کنند تا دشمنان را ویران کنند. در حال حرکت و استفاده از ستون ها به عنوان پوشش نیز استراتژی خوبی برای پخش این نقشه است.

چالش های فصلی جدید و رویدادهای موضوعی

فصل جدید چالش‌ها و رویدادهای فصلی جدیدی را برای به دست آوردن پوسته‌های اپراتور، نقشه‌های سلاح، Battle Pass XP و موارد دیگر دارد. از جمله یک ضمیمه پوزه جدید برای تفنگ تهاجمی UL736 . شما می‌توانید برل جدید LW Silencer را برای UL736 تجهیز کنید. تا در هنگام حمله به مواضع دشمن زیر رادار بماند.

سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 همچنین دارای رویداد 1001 Blades است. بازیکنان می‌توانند ماموریت‌ها را برای به دست آوردن خنجرهای فولادی و برنزی انجام دهند و در مسیر پاداش پیشرفت کنند. مانند :

  • the FFAR 1 — طرح سلاح Mad Hatter’s Revenge
  • و the Operator: Zero — اپراتور اسکین Soldier Royal.

 

نوشته قبلی

بهترین لود اوت Fennec در کالاف دیوتی موبایل : مسابقات قهرمانی جهان

نوشته بعدی

نقشه Rio مدرن وارفار 3 : هر آنچه باید بدانید اینجاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید