بهترین لود اوت Fennec در کالاف دیوتی موبایل : مسابقات قهرمانی جهان

بهترین لود اوت Fennec

بهترین بارگیری Fennec مورد استفاده توسط حرفه ای های CODM World Championship

در این مقاله بهترین لود اوت Fennec در کالاف دیوتی موبایل که اخیراً توسط اکثر فینالیست های جهانی استفاده شده است را ببینید. همچنین به بررسی دلایل این انتخاب و مزایا و معایب WC ساخته شده اشاره می کنیم.

معمولاً بازیکنان برای خرید سی پی و ادامه بازی بسیار هیجان ‌زده هستند. از این رو، دریافت فوری سی پی یکی از مزایای دیگر گیفت ارزان است.

همه ما می دانیم که چرا Fennec یکی از غالب ترین SMG در بازی است. با کنار گذاشتن افزوده های جدیدتر در دسته SMG مانند MAC-10 یا Switchblade، Fennec برای همیشه قابل اعتمادترین سلاح گرم برای عاشقان قاتل و جستجو و نابودی بوده است.

بهترین بخش در مورد اسلحه این است که حتی اگر زمان واکنش متوسط ​​داشته باشید، زمان کم برای کشتن (TTK) سلاح می تواند در هر لحظه به شما فرصتی دوباره بدهد. تنها چیزی که باید مدیریت کنید عقب نشینی دیوانه کننده است. که می توانید با ساختن یک سازه قابل اعتماد بر آن غلبه کنید. در حال حاضر، آنچه در آنجا بهتر ساخته شده است از بهترین ها نیست.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نوه دریافت مستر پیکس در کالاف دیوتی

بهترین لود اوت Fennec در مسابقات قهرمانی جهان کالاف دیوتی موبایل

اولاً،

بزرگترین اشکال Fennec همیشه برد آن بوده است. بسیاری اغلب استدلال می کنند که این باعث می شود اسلحه از رقبای خود مانند Switchblade کمتر تطبیق پذیر باشد. به همین دلیل است که برای داشتن بهترین لود اوت Fennec در کالاف دیوتی موبایل، ضمیمه Supressor Monolithic به یک مازل ضروری تبدیل می شود. تا در مبارزات میان رده تقویت بیشتری به شما بدهد.

همین امر در مورد برل نیز صدق می کند.

این بیشتری را برای نقشه کشی دشمنان در نقشه هایی مانند Nuketown به شما می دهد. و همچنین ثبات بیشتری بر روی سلاح نیز برای شما فراهم می کند. و همه ما تصور درستی از اینکه عقب نشینی آن چقدر بدنام می باشد داریم. تمرکز خود را در مدیریت پس زدن هدر ندهید. در حالی که می توانید از آن برای پیش بینی الگوی حرکت حریف استفاده کنید.

در مورد قنداق،

برخی ممکن است ترجیح دهند با No Stock یا Combat Stock استفاده کنند. اما به یاد داشته باشید که به سختی می توان با آن هولناکی که بسیار ضربه خورده بود، ادامه داد. هنگام استفاده از Fennec، باید سریع روی پاهای خود حرکت کنید تا بتوانید حداکثر فاصله بین خود و حریف خود را ببندید. یک قنداق ثابت در آنجا لرزش هدف را حفظ خواهد کرد.

هیچ بحثی با اندازه خشاب وجود ندارد.

این یکی از سریع ترین نرخ آتش در بازی است. و اگر از چیزی به جز ماگ طولانی استفاده کنید، پس از هر اسپری کوچک خالی خواهید دوید.

جایگزین، گزینه ها

در نهایت، پنجمین پیوست در بهترین لود اوت Fennec :

اگر شما یک بازیکن معمولی هستید، اما در مورد علاقه مندان به ورزش های الکترونیکی و حرفه ای، ممکن است ترجیح دهید که جلوی اپراتور را با لیزر تاکتیکی جایگزین کنید. اپراتور foregrip شما را با دقت بالایی در هدف شما با هزینه ای دی اس نگه می دارد. اگر نقشه خوبی از تفنگ ندارید، می‌توان آن را با نقطه قرمز جایگزین کرد.

بهترین امتیازات برای Fennec

من ترکیبی از Lightweight، Quick Fix و Dead Silence را با Fennec توصیه می کنم.
اما من شخصاً Gung-Ho را ترجیح می دهم. که به من امکان می دهد بدون حداکثر سرعت در حین بارگذاری مجدد آن را حذف کنم. زیرا می طلبد که بارها و اغلب در میانه مبارزه بارگذاری مجدد شود.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نوه دریافت مستر پیکس در کالاف دیوتی

نوشته بعدی

سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 : همه چیزهایی که لازم است بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید