همه مکان‌های هدیه رایگان در مدرن وارفار 3 زامبی ها

همه مکان‌های perk رایگان در Modern Warfare 3 Zombies

این راهنما مکان‌های شناخته‌شده را پوشش می‌دهد. و مروری دقیق از چالش‌های دریافت هدیه رایگان در مدرن وارفار 3 زامبی ها ارائه می‌دهد.

مدرن وارفار 3 سنت تخم مرغ های عید پاک را به ویژه در نقشه زامبی ها حفظ می کند. بازیکنان ممکن است چالش‌های ساده‌ای را در مکان‌های خاص انجام دهند تا در طول مسابقه، هدیه‌های رایگان را به عنوان پاداش دریافت کنند. این چالش ها به راحتی قابل تکرار هستند و تجربه بازی را افزایش می دهند. با این حال، کشف چالش ها دشوار است زیرا در هیچ کجا ذکر نشده است.

یکی از مهم ترین مزیت های خرید از ارزان ترین سایت خرید سی پی ، امکان خرید تجهیزات و لوازم لازم برای نبردها برای شکست دادن رقبا است.

خوشبختانه، جامعه برخی از این چالش‌های مخفی را رمزگشایی کرده است و امتیازات خاصی را که باز می‌کنند، آشکار کرده است.

مقالات مرتبط »    نحوه دریافت اسکین RPD سالگرد در کالاف دیوتی موبایل به صورت رایگان

همه مکان‌های هدیه رایگان در مدرن وارفار 3 زامبی ها

Modern Warfare 3 Zombies دارای تعدادی تخم مرغ جالب عید پاک در قالب چالش است. که در صورت تکمیل در مکان های مشخص شده امتیازات رایگان ارزشمندی را به همراه دارد. تمام نه امتیاز موجود در بخش زامبی را می توان به صورت رایگان از طریق چالش های خاص به دست آورد. اما تنها شش امتیاز تا کنون کشف شده است. مکان‌های هدیه رایگان در مدرن وارفار 3 زامبی ها و چالش های سه امتیاز باقی مانده هنوز یک راز است.

1) امتیاز رایگان اسپید کولا

برای دریافت هدیه رایگان در مدرن وارفار 3 با عنوان Speed Cola در این تخم مرغ عید پاک، یک وسیله نقلیه را به قلعه Legacy برانید. مجسمه ای به شکل عقاب را در بالای تپه پیدا کنید. پشت آن را بررسی کنید تا علامت فلش پیدا کنید. وسیله نقلیه خود را از طریق فلش به سمت زمین پایین هدایت کنید. پس از تکمیل، یک شکاف پاداش ظاهر می‌شود که به شما امتیاز رایگان Speed Cola را ارائه می‌کند.

2) امتیاز PHD Flopper رایگان

به حیاط خلوت شاهین مانور بروید، جایی که یک استخر شنا وجود دارد. از سقف عمارت بالا بروید، رو به استخر قرار بگیرید و به داخل آب بپرید. این اقدام مجسمه آقای پیک را در نزدیکی خود به شکاف پاداش تبدیل می کند. و امتیاز PHD Flopper را آشکار می کند.

3) امتیاز Deadshot Daquiri رایگان

در Modern Warfare 3 Zombies، به مختصات نقشه I3 در نزدیکی پایگاه نظامی Orlov POI بروید. مجسمه آقای پیک را در طبقه بالای کلیسا پیدا کنید. از طریق پنجره اتاق آقای پیک، یک نارنجک دقیق از سنگ قبر بیرون پرتاب کنید. تکمیل موفقیت آمیز باعث ایجاد شکاف در پاداش می شود و امتیاز رایگان Deadshot Daquiri را فراهم می کند.

4) امتیاز Death Perception رایگان

به Sorokin Industrial در شمال دور (مختصات نقشه E1) بروید تا یک دودکش بلند پیدا کنید. از طریق دو پلکان به بالای آن بالا بروید و مجسمه سه حلقه ای را در جهت جنوب شرقی ببینید. اکنون از بالا بپرید و چتر نجات خود را پیاده کنید، بدون اینکه آنها را لمس کنید، از میان سه حلقه عبور کنید. پس از تکمیل، یک شکاف پاداش ظاهر می‌شود که به شما پاداش رایگان ادراک مرگ را می‌دهد.

5) امتیاز Quick Revive رایگان

این یک چالش مبتنی بر وسیله نقلیه است. بنابراین ابتدا یک وسیله نقلیه سریع خریداری کنید. به POI مزارع حدیقه بروید. و به سمت جنوب به بازار حمزه بروید (مختصات نقشه H5). در نزدیکی بزرگراه، دو تابلو پیدا خواهید کرد. زیر تابلویی برانید که آقای پیک در بالای آن قرار ندارد و باعث خنده شیطانی می شود.

سریع شتاب بگیرید و به علامت مخالف برسید. پس از تکمیل، یک شکاف پاداش ظاهر می‌شود که به شما امتیاز رایگان Quick Revive را می‌دهد.

6) امتیاز Juggernog رایگان

به POI ناحیه بندرگاه بروید و به سمت شمال شرقی به محل کاندوهای الابود بروید (مختصات نقشه C3). یک کمپینگ بدون نور را پیدا کنید و یک مولوتف روی آن پرتاب کنید. پس از انجام، یک شکاف پاداش ظاهر می‌شود که به شما امتیاز رایگان Juggernog را می‌دهد.

اینها همه چالش های شناخته شده تخم مرغ عید پاک Mr.Peek هستند. که در Modern Warfare 3 Zombies وجود دارد. سه چالش برتری دیگر هنوز پیدا نشده اند.

 

نوشته قبلی

نحوه دریافت اسکین RPD سالگرد در کالاف دیوتی موبایل به صورت رایگان

نوشته بعدی

چاقوی گروزا و بالستیک در کالاف دیوتی موبایل سیزن 11 (2023)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید