نحوه دریافت اسکین RPD سالگرد در کالاف دیوتی موبایل به صورت رایگان

چگونه می توان پوسته Anniversary RPD را در COD: Mobile رایگان دریافت کرد؟

برای دریافت رایگان اسکین RPD سالگرد در کالاف دیوتی موبایل، این راهنمای ساده را دنبال کنید.

جشن های 4th Anniversary در حال حاضر در COD: Mobile برگزار می شود. که تعداد زیادی پوسته رایگان و ممتاز را در بازی معرفی کرده است. اما رایگانی که واقعاً توجه رایگان را به بازیکنان جلب کرده است، طرح حماسی جدید RPD به نام 4th Anniversary Blammo است. این مقاله یک توضیح گام به گام واضح و دقیق در مورد نحوه هدایت مکانیک رویداد به شما می دهد.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل دسترسی به تمامی عناصر و ویژگی های بازی آسان خواهد شد.

اسکین RPD سالگرد در کالاف دیوتی موبایل – چهارمین آنو بلامو

برخی از طرح‌ها صرفاً یک کامو را روی یک تفنگ استاندارد می‌زنند. اما اسکین RPD سالگرد در کالاف دیوتی موبایل با جزئیات خاصی که یادآور طرحی افسانه‌ای است، برجسته می‌شود. ویژگی های قابل توجه عبارتند از:

  • یک دوپایه سفارشی،
  • یک مجله منحصر به فرد با یک تایر روی استوک،
  • و یک عنصر تزئینی گربه اضافی.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه باز کردن قفل Ray Gun در مدرن وارفار 3 زامبی

چگونه طرح RPD را بدست آوریم؟

بازیکنان باید ابتدا با ورود به لابی چند نفره یا بتل رویال به بخش رویداد بازی بروند. سپس برای شرکت در رویداد به تب Mail Call در قسمت رویداد بروید.

جمع آوری نامه ها:
برای دریافت اسکین RPD سالگرد در کالاف دیوتی موبایل به صورت رایگان، به 120 حرف از 150 حرف نیاز دارید. باید بدانید که محدودیتی برای تعداد حروفی که می توانید در روز جمع آوری کنید وجود دارد. مهم است که روزانه مقدار خوبی جمع آوری کنید بدون اینکه خیلی سریع به حد مجاز برسید.

نکاتی برای تاس روزانه:
عملکرد خوب در بخش بازی روی تخته رویداد بستگی به نحوه استفاده شما از تاس های روزانه خود دارد. سعی کنید سه تاس برتر روزانه را به دست آورید. آنها ارزشمندتر هستند. شما همچنین می توانید یک عدد را با تاس های رنگی انتخاب کنید. اما هوشمندانه است که قبل از استفاده از آنها صبر کنید تا پاداش ورود روزانه را دریافت کنید.

استراتژی بازی تخته ای:
برای حرکت در تخته به یک برنامه خوب نیاز دارید. از تاس های تصادفی و رنگی با احتیاط استفاده کنید. تا در فضاهایی که حروف به شما می دهند فرود بیایید. این به شما کمک می کند در عین رعایت محدودیت روزانه پیشرفت کنید.

حروف گفتگوی جهانی:
صحبت کردن با دیگران در چت جهانی مهم است. نامه های خود را هر روز به اشتراک بگذارید و درخواست کنید که دیگران هم آن ها را به اشتراک بگذارند. اما با جمع آوری حروف بیشتر، مطالبه حروف جدید سخت تر می شود. بنابراین، کارآمد بودن در چت جهانی مهم است.

دستیابی به موفقیت:
برای دریافت اسکین RPD سالگرد در کالاف دیوتی موبایل، باید نکات روزانه تاس، استراتژی بازی روی تخته را دنبال کنید و در چت جهانی فعال بمانید. پیشرفت خود را برای جمع آوری 120 حرف پیگیری کنید. ترکیب این مراحل راهی برای نزدیک شدن به پوسته RPD است.

 

در نتیجه، این راهنما به بازیکنان کمک می کند تا رویداد چهارمین سالگرد را در COD: Mobile هدایت کنند. با دنبال کردن این مراحل، بازیکنان شانس خود را برای دریافت پوسته RPD افزایش می‌دهند. و در عین حال رویداد را بدون همه‌چیز تبلیغاتی بهتر درک می‌کنند.

 

  • تسلط روزانه در تاس (Dice): برای پیشرفت کارآمد، روشی مبتنی بر بررسی تاس‌های روزانه را بیاموزید.

  • دینامیک واقعی چت جهانی: پویایی اشتراک گذاری و مطالبه حروف را در چت جهانی برای موفقیت پایدار درک کنید.

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل Ray Gun در مدرن وارفار 3 زامبی

نوشته بعدی

همه مکان‌های هدیه رایگان در مدرن وارفار 3 زامبی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید