آموزش کامل نحوه باز کردن قفل Ray Gun در مدرن وارفار 3 زامبی

چگونه قفل Ray Gun را در Modern Warfare 3 Zombies باز کنیم؟

این راهنما نگاهی دقیق‌تر به راه‌های مختلف باز کردن قفل Ray Gun در مدرن وارفار 3 زامبی می‌اندازد. بازیکنانی که تازه وارد بازی شده‌اید و در تلاش برای یافتن سلاح هستید، این مطلب را از دست ندهید!

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

Ray Gun، یک سلاح شگفت‌انگیز نمادین، به زامبی‌های Modern Warfare 3 راه پیدا کرده است. این بسیار قدرتمند است و قادر است انبوهی از زامبی ها را در عرض چند ثانیه به گرد و غبار تبدیل کند. ناگفته نماند که یکی از محبوب ترین سلاح های بازی است. متأسفانه، با توجه به قدرت بالای اسلحه، پیدا کردن Ray Gun بسیار نادر است و باز کردن قفل آن نیز آسان نیست.

مقالات مرتبط »     سرور تست سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل : لینک دانلود و موارد دیگر

نحوه باز کردن قفل Ray Gun در مدرن وارفار 3 زامبی

راه های مختلفی برای باز کردن قفل Ray Gun در مدرن وارفار 3 زامبی وجود دارد. برخی بر اساس شانس هستند، در حالی که برخی دیگر شامل خرد کردن محض هستند. با این اوصاف، در اینجا تمام راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید اسلحه نمادین در MW3 Zombies را به دست آورید.

Mystery Boxes

جعبه های رمز و راز همیشه یک قمار هستند. زمانی که این جعبه ها باز می شوند، یک اسلحه تصادفی به شما پاداش می دهند که به خوبی می تواند Ray Gun باشد. احتمال آن بسیار کم است، اگرچه غیرممکن نیست. قطعاً برای باز کردن قفل Ray Gun از طریق Mystery Boxes باید چند بار تلاش کنید. (مگر اینکه، البته بسیار خوش شانس باشید).

برای یافتن این جعبه ها، کافی است به دنبال پرتو آبی باشید که به آسمان شلیک می شود. منبع این پرتو را دنبال کنید. در نهایت با یک جعبه رمز و راز روبرو خواهید شد. با جعبه تعامل کنید تا آن را باز کنید. اگر خوش شانس باشید، ممکن است متوجه شوید که یکی از پرطرفدارترین سلاح‌ها در مدرن وارفار 3 زامبی را در دست دارید.

درست مانند قمار در دنیای واقعی، نتیجه هر چه که باشد، شما ملزم به پرداخت هزینه ورود هستید. حتی در مورد Mystery Boxes، باید مقداری از Essence Points خود را صرف کنید تا آنها را باز کنید.

یکی را با شماتیک درست کنید

بهترین عکس بعدی شما برای بدست آوردن Wonder Weapon این است که یک طرحواره برای آن پیدا کنید. و یکی برای خودتان بسازید. همانطور که توسط یکی از اعضای انجمن گفته شد، آنها توانستند با شکست دادن Mega Abomination for a Bounty در منطقه Tier 3، یک طرح کلی برای Ray Gun بدست آورند.

هنگامی که شماتیک سلاح را به دست آوردید، مراحل زیر را برای ساخت آن دنبال کنید:

 • به تب “Gear” بروید.
 • یک شکاف روی کوله پشتی خود انتخاب کنید.
 • Schematic Crafting را در پایین پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.
 • از اینجا به تب Wonder Weapons بروید.
 • برای ساخت آن بر روی Ray Gun کلیک کنید.

اکنون می‌توانید قبل از رفتن به بازی بعدی زامبی‌ها، اسلحه را تجهیز کنید. و به شما این امکان را می‌دهد تا در مناطق دشوار زامبی‌های مدرن وارفار 3 پیشرفت کنید.

شایان ذکر است که Mega Abomination ممکن است همیشه شماتیک مورد نظر شما را رها نکند. و مطمئناً تنها راه برای بدست آوردن Schematic برای تفنگ نیست.

پیدا کردن یک انبار ذخیره

این یکی از سخت ترین راه ها برای باز کردن قفل Ray Gun در مدرن وارفار 3 زامبی است. اما بالاترین میزان موفقیت را دارد. در اینجا نحوه یافتن یکی از آنها آورده شده است:

 • در یک مسابقه معمولی از زامبی ها اسپاون کنید.
 • قراردادها را کامل کنید تا حداقل 2000 امتیاز اساسی کسب کنید.
 • یک ایستگاه خرید پیدا کنید و یک کارت کلید مزدور Stronghold بخرید.
 • هنگامی که سنگرهای مزدور روی نقشه ظاهر می شوند، به یکی از آنها نفوذ کنید.
 • به دنبال گاوصندوق واقع در آن بگردید و آن را باز کنید.
 • پس از باز شدن گاوصندوق، کارت کلید قلعه را غارت کنید.
 • در منطقه Tier 2 به قلعه نفوذ کنید.
 • سرباز Legacy را بیرون بیاورید.
 • پس از حذف، یک Reward Rift ایجاد می شود.
 • با آن تعامل کنید و یک مورد Acquisition را حذف کنید.

به سادگی آن را از روی زمین غارت کرده و به خارج کردن ادامه می دهد. اکنون در کوله پشتی شما ظاهر می شود و می توانید در مسابقه بعدی زامبی ها از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید:
اگر در همان مسابقه از آن استفاده کنید، در مسابقه بعدی نمی توانید از آن استفاده کنید. از آنجایی که این مورد را دیر در یک مسابقه پیدا خواهید کرد، استفاده از آن در همان بازی چندان منطقی نخواهد بود. و ذخیره آن برای مسابقه بعدی مفیدتر است.

 

نوشته قبلی

سرور تست سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل : لینک دانلود و موارد دیگر

نوشته بعدی

نحوه دریافت اسکین RPD سالگرد در کالاف دیوتی موبایل به صورت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید