چاقوی گروزا و بالستیک در کالاف دیوتی موبایل سیزن 11 (2023)

فصل بعدی COD: Mobile چاقوی Groza & Ballistic را معرفی می کند؛ بازی را بررسی کنید

  • چاقوی گروزا و بالستیک در کالاف دیوتی موبایل: عملکرد دوگانه حملات غوغا و پرتابه را افزایش می دهد.

  • تفنگ تهاجمی Groza: هندلینگ استثنایی و آسیب دیدن آن را به یک انتخاب درجه یک در کالاف دیوتی موبایل تبدیل کرده است.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

نسخه چینی کالاف دیوتی موبایل به تازگی از یک آپدیت سرور آزمایشی جذاب رونمایی کرده است. که فصل 11 آینده را که قرار است آخرین فصل سال باشد، روشن می کند. این به‌روزرسانی اطلاعات هیجان‌انگیزی را آشکار کرده است. و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا نگاهی دزدکی به تحولات قریب‌الوقوع بازی داشته باشند. بیایید آنچه را که در فصل مورد انتظار 11 برایکالاف دیوتی موبایل پیش رو داریم بررسی کنیم.

مقالات مرتبط »     همه مکان‌های perk رایگان در Modern Warfare 3 Zombies

سلاح های کاربردی جدید رونمایی شد

درست از آخرین به‌روزرسانی سرور آزمایشی، توسعه‌دهندگان سلاح‌های کاربردی جدیدی را معرفی کرده‌اند که قرار است در فصل 11 وارد شوند. از جمله این اسلحه‌های تهاجمی «Groza» است. یک سلاح آشنا از سری کالاف دیوتی. این تفنگ تهاجمی تمام اتوماتیک دارای سرعت هندلینگ استثنایی، آسیب بهبود یافته و سرعت شلیک قابل ستایش است. که آن را به یک انتخاب عالی در رده AR تبدیل می کند. دوربین آهنی پیش‌فرض آن ممکن است نیاز به تنظیم داشته باشد. اما عملکرد کلی تفنگ تهاجمی Groza را به عنوان یکی از بهترین ARها در کالاف دیوتی معرفی می‌کند.

علاوه بر این، شایعات از سرور تست حاکی از آن است که این تفنگ تهاجمی جدید در فصل 11 آینده طرحی افسانه ای دریافت خواهد کرد. که نویدبخش یک عنصر سفارشی سازی هیجان انگیز برای بازیکنان است.

معرفی چاقوی گروزا و بالستیک در کالاف دیوتی موبایل

علاوه بر تفنگ تهاجمی، چاقوی گروزا و بالستیک در کالاف دیوتی موبایل سیزن 11 قرار است معرفی شود. این سلاح ثانویه ویژه عملکرد دوگانه ای را ارائه می دهد. که به عنوان یک حمله غوغایی تقویت شده یا یک سلاح مبتنی بر پرتابه عمل می کند. عملکرد melee چاقوی بالستیک شبیه به یک حمله سرد معمولی اما با فواصل حمله سریعتر عمل می کند. و کاربران را قادر می سازد تا مهارت های غوغا را با مهارت بیشتری به کار گیرند.

هنگامی که چاقوی بالستیک به عنوان یک پرتابه استفاده می شود، با برخورد به هدف، یک آسیب 250 مسطح وارد می کند. و بدون در نظر گرفتن برد، کشتن فوری را تضمین می کند. شایان ذکر است، پرتابه دارای چند برابر کننده بدن نیست، و نیاز به هدف قرار دادن قسمت‌های خاص بدن را از بین می‌برد. مگر اینکه استراتژی چالش‌برانگیز یا بازیگوشی را در برابر حریفان انتخاب کنید.

حدس و گمان های پوسته ای و بینش بازی

با این حال، بر خلاف انتظارات، هیچ نشانه ای در مورد پوسته اسلحه افسانه ای برای چاقوی گروزا و بالستیک در کالاف دیوتی موبایل سیزن 11، بر اساس به روز رسانی سرور آزمایشی اخیر، ظاهر نشده است.

با نزدیک شدن به فصل 11، بازی آماده است تا ترکیبی از انتظار و هیجان را در بین علاقه مندان به کالاف دیوتی موبایل به ارمغان بیاورد. بازیکنان مشتاقانه منتظر اضافه شدن این سلاح های جدید و گیم پلی پویایی هستند که به میدان نبرد خواهند آورد.

 

نوشته قبلی

همه مکان‌های هدیه رایگان در مدرن وارفار 3 زامبی ها

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه باز کردن کامو بین ستاره ای در مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید