آموزش کامل نحوه باز کردن کامو بین ستاره ای در مدرن وارفار 3

چگونه در Modern Warfare 3 قفل Interstellar camo را باز کنیم؟

این راهنما نحوه باز کردن کامو بین ستاره ای را در مدرن وارفار 3 توضیح می دهد.

بازیکنان مدرن وارفار 3 در تعقیب کاموهای تسلط برانگیز درگیر جنگ افزارهای شدید می شوند. کامویی ارزشمند بین ستاره‌ای که اغلب به عنوان سخت‌ترین کامو در نظر گرفته می‌شود، در راس این تلاش چالش‌برانگیز قرار دارد. این مورد منحصر به فرد، که با طراحی کهکشانی خود متمایز است، نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی در زمان و فداکاری سرسختانه دارد.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان بازیکنان می توانند ویژگی ها و توانایی های جدیدی را دریافت کنند و از یک بازی هیجان انگیز و پر جنب و جوش لذت ببرند.

برای بازیکنان معمولی، ممکن است ماه ها طول بکشد تا آن را بدست آورند. با این حال، یک استریمر اختصاصی، Reidboyy، این جایزه نهایی را پس از یک بازی حیرت انگیز 76 ساعته به دست آورده است.

مقالات مرتبط »    سرور تست سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل : لینک دانلود و موارد دیگر

نحوه باز کردن کامو بین ستاره ای در مدرن وارفار 3

در مدرن وارفار 3، باز کردن کامو بین ستاره ای نیاز به غلبه بر یک سیستم پیشرفت چالش برانگیز دارد. شما باید تمام چالش های کامو را برای تمام 36 سلاح جدید معرفی شده در عنوان تکمیل کنید. این اوج دستاورد پس از تکمیل چهار کاموی Mastery به دست می‌آید:

  1. Glided،
  2. Forged،
  3. Priceless،
  4. و در نهایت، Interstellar.

تسلط بر هر کامو مستلزم موفقیت در چالش‌های اسلحه‌ای خاص است. که مهم‌ترین آن تکمیل چالش قبلی برای پیشرفت است. به عنوان مثال، برای به دست آوردن کاموی Forged Mastery، باید چالش کامو طلایی را تکمیل کنید. در حالی که کاموی Masterless Priceless نیازمند تکمیل چالش کاموی Forged است.

به طور مشابه، کاموی تسلط بین ستاره‌ای با تقاضای یک شاهکار قابل توجه، برجسته می‌شود. یعنی تکمیل 36 چالش بی‌ارزش کامو برای سلاح‌های MW3 !

با این حال، بر خلاف سه چالش دیگر کامو، کاموی بین ستاره‌ای نیازی به رعایت شرایط اضافی، مانند به دست آوردن پنج کشتن بدون 10 بار مرگ با استفاده از یک سلاح خاص، ندارد.

شما باید 36 بار چالش Priceless camo را انجام دهید! هر بار با یک سلاح متفاوت. علاوه بر این، این سلاح‌ها باید به‌تازگی معرفی شوند، منحصراً برای Modern Warfare 3. پس از انجام هر 36 بار چالش Priceless camo، به شما جایزه Interstellar camo داده می‌شود.

چرا باز کردن باز کردن قفل کامو بین ستاره ای در مدرن وارفار 3 اینقدر دشوار است؟

به دست آوردن کاموی بین ستاره ای استادی دشوار است. زیرا شما باید تمام چالش های کامو را با سلاح های مختلف منحصر به فرد به عنوان کامل کنید. بنابراین، شما باید درک کاملی از تمام 36 سلاح جدید موجود در بازی داشته باشید که شامل کلاس‌های متنوعی هستند. از جمله تفنگ‌های تهاجمی، SMG، LMG، تفنگ‌های دستی، پرتاب‌کننده‌ها و غیره.

پیمایش در چالش‌ها با کلاس‌های خاص آسان است. اما پیچیدگی با سایر کلاس‌ها مانند تفنگ‌های دستی و پرتاب‌کننده‌ها به وجود می‌آید. علاوه بر این، ناآشنایی با برخی از سلاح‌ها، دستیابی به الزامات چالشی خاص را دشوار می‌کند.

 

نوشته قبلی

چاقوی گروزا و بالستیک در کالاف دیوتی موبایل سیزن 11 (2023)

نوشته بعدی

نحوه دریافت کامو ببر سلطنتی در مدرن وارفار 3 (2023)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید