پلی لیست آزمایشی در مدرن وارفار 3 : نحوه عملکرد، دسترسی و موارد دیگر

Experimental Playlist در Modern Warfare 3 چیست؟

در این مقاله، نگاهی دقیق‌تر به پلی لیست آزمایشی در مدرن وارفار 3 ، نحوه عملکرد آن، نحوه دسترسی به آن و موارد دیگر خواهیم داشت.

مدرن وارفار 3 به تازگی اولین آپدیت پلی لیست خود را دریافت کرد. که پلی لیست پخش آزمایشی را معرفی کرد. این در اصل یک ویژگی آزمایشی سرور مانند برای شوتر است. که در آن بازیکنان می توانند چندین ویژگی درون بازی را که برای انتشار آینده برنامه ریزی شده اند، امتحان کنند. در حال حاضر، لیست پخش از 16 نقشه پشتیبانی می کند. که بازیکنان می توانند در چهار حالت بازی شرکت کنند:

  1. Team Deathmatch،
  2. Kill Confirmed،
  3. Hardpoint
  4. و Domination.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان بازیکنان می توانند ویژگی ها و توانایی های جدیدی را دریافت کنند و از یک بازی هیجان انگیز و پر جنب و جوش لذت ببرند.

پلی لیست آزمایشی در مدرن وارفار 3 چگونه کار می کند؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، پلی لیست آزمایشی در مدرن وارفار 3 افزودنی منحصربه‌فردی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا طعم آینده را بچشند. توسعه دهندگان تغییرات آتی درون بازی را از طریق این لیست پخش انجام می دهند تا بازیکنان آن ها را امتحان کنند. و بر اساس بازخورد جامعه، این تغییرات ممکن است به بازی نهایی راه یابند یا نشوند.

مقالات مرتبط »    بهترین تنظیمات FOV برای مدرن وارفار 3 (تنظیمات Field of View)

این ویژگی اساساً به عنوان یک سرور آزمایشی عمل می کند. جایی که یک سرور جداگانه برای جامعه میزبانی می شود تا تغییرات آتی را امتحان کند. دلیل اصلی اینکه لیست پخش آزمایشی بخشی از لیست پخش معمولی نیست این است که اگر تغییرات در کل بازی بدون در نظر گرفتن نیازهای بازیکنان اعمال شود، ممکن است تجربه گیم پلی را برای بسیاری از بین ببرد.

از این رو، برای همگام شدن با علایق جامعه، ضروری است که لیست های پخش معمولی و آزمایشی جدا باشند. تا یک تجربه بازی ثابت و پایدار برای همه حفظ شود.

بازیکنان می توانند به پلی لیست آزمایشی در مدرن وارفار 3 بپیوندند تا تمام تغییراتی که توسعه دهندگان برای بازی در نظر گرفته اند را آزمایش کنند. آن‌ها می‌توانند این ویژگی‌ها را در این محیط آزمایش کنند. و بر اساس بازخورد دریافتی از آن‌ها، توسعه‌دهندگان می‌توانند این تغییرات را تغییر دهند یا به‌کلی آن‌ها را حذف کنند.

به عنوان مثال، در به‌روزرسانی اخیر، توسعه‌دهندگان یک ویژگی طرح کلی (outline ) را ارائه کردند. که در آن دشمنان و همچنین متحدان، یک طرح کلی رنگی روی بدن خود خواهند داشت تا به بازیکنان کمک کند تا آنها را تشخیص دهند و تشخیص آنها را آسان‌تر کند.

هنگامی که بازیکنان این ویژگی را امتحان می کنند، بازخورد آنها توسط توسعه دهندگان ثبت می شود. اگر پاسخ بسیار مثبت باشد، این ویژگی بدون تغییر زیادی به بازی راه پیدا می کند. از سوی دیگر، اگر طرفداران تقاضای تغییرات را داشته باشند، توسعه دهندگان تنظیمات لازم را انجام داده و به روز رسانی را برای لیست های پخش معمولی معرفی می کنند. گفته می‌شود، اگر ویژگی outline پاسخ‌های ضعیفی دریافت کند، ممکن است اصلاً به بازی نهایی نرسد.

این یک حرکت کاملاً چشمگیر است و نشان دهنده تعهد Sledgehammer Games به جامعه خود است.

چگونه به پلی لیست آزمایشی در مدرن وارفار 3 دسترسی پیدا کنیم؟

دسترسی به پلی لیست آزمایشی در مدرن وارفار 3 بسیار ساده است. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

  • Call of Duty HQ را اجرا کنید.
  • از صفحه منوی Call of Duty HQ، Modern Warfare 3 را انتخاب کنید.
  • حالا کارت Multiplayer را برای MW3 انتخاب کنید.
  • درست در کنار دکمه Start، روی Experimental Playlist کلیک کنید تا پخش شروع شود.

پس از انجام مراحل ذکر شده در بالا، می‌توانید به لیست پخش و همه ویژگی‌های آینده بازی دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، بر خلاف سرورهای آزمایشی در بازی‌های دیگر، می‌توانید در این حالت در حین آزمایش تغییرات XP کسب کنید.

 

نوشته قبلی

نحوه دریافت Wunderwaffe DG-2 در مدرن وافار 3 زامبی ها

نوشته بعدی

نحوه دریافت موتورسیکلت Blood Burner در زامبی های مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید