نحوه دریافت Wunderwaffe DG-2 در مدرن وافار 3 زامبی ها

چگونه Wunderwaffe DG-2 را در Modern Warfare 3 Zombies دریافت کنیم؟

این راهنما نگاهی دقیق‌تر به تمام راه‌هایی خواهد داشت که می‌توانید برای دریافت Wunderwaffe DG-2 در Modern Warfare 3 Zombies طی کنید تا به آسانی، دشمنان را از بین ببرید.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

Wunderwaffe DG-2 یک سلاح شگفت انگیز است که در مدرن وافار 3 زامبی ها به نمایش درآمده است. این اولین بار در Call of Duty: World at War نمایش داده شد. و از آن زمان تاکنون به چندین تکرار زامبی در این سری FPS راه یافته است. Wunderwaffe یک ضربه مشت می‌زند و فقط سلاحی عالی برای از بین بردن انبوهی از زامبی‌ها است. این اسلحه به دلیل قدرت زیاد مورد توجه بازیکنان قرار گرفته است. با این حال، یافتن آن بسیار نادر است.

مقالات مرتبط »    نحوه تعمیر لاستیک در کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 زامبی ها

نحوه دریافت Wunderwaffe DG-2 در مدرن وافار 3 زامبی ها

برای دریافت Wunderwaffe DG-2 در مدرن وافار 3 زامبی ها می توانید آن را به دو صورت خریداری کنید. یکی آسان است اما همیشه افت را تضمین نمی کند. دیگری ممکن است کمی چالش برانگیز باشد اما همیشه به شما اسلحه می دهد. با این حال، در اینجا نحوه دریافت این سلاح نمادین آمده است:

جعبه های رمز و راز

یکی از راه هایی که می توانید Wunderwaffe DG-2 را به دست آورید، باز کردن Mystery Boxes است. این روش کمترین تلاش را شامل می شود و معمولاً فقط چند Essence Point هزینه خواهد داشت. Mystery Boxes سلاح مورد نظر شما را تضمین نمی کند.

آن‌ها مانند ماشین‌های اسلات هستند. جایی که شما از برخی از امتیازات Essence Point خود برای به دست آوردن جعبه‌ای استفاده می‌کنید که یک تفنگ تصادفی به شما ارائه می‌دهد. این سلاح ممکن است همان سلاح شگفت انگیزی باشد که شما به دنبال آن هستید یا خیر. از این رو، اگرچه این راه آسان‌تر برای دریافت Wunderwaffe DG-2 است، اما مستلزم شانس است. شما نیز نمی توانید نتایج را به نفع خود دستکاری کنید.

تکمیل ماموریت “Holdout”

تکمیل ماموریت Holdout در مدرن وافار 3 زامبی ها یک راه تضمینی برای دریافت Wunderwaffe DG-2 است. با این حال، برخلاف باز کردن Mystery Boxes، این کار آسانی نخواهد بود.

در اینجا نحوه انجام ماموریت و دریافت Wonder Weapon DG-2 در بازی آمده است:

  • اول از همه، شما باید به مرحله 4 قانون 3 (روابط) برسید و با ماموریت Holdout روبرو خواهید شد.
  • ماموریت را فعال کنید و وارد یک بازی زامبی شوید.
  • قراردادهای Outlast را که با نماد ماهواره نشان داده شده است، روی نقشه نگاه کنید.
  • به محل مورد نظر بروید و PnD را فعال کنید.
  • هنگامی که PnD فعال شد، در فضای خراب باقی بمانید و قبل از پر شدن نوار پیشرفت، 50 زامبی را حذف کنید.
  • پس از انجام موفقیت آمیز ماموریت، یک Reward Rift ظاهر می شود.
  • آن را باز کنید و نقشه های Wunderwaffe DG-2 را غارت کنید.

اکنون با این طرح با خیال راحت از منطقه خارج شوید. سپس می‌توانید از منوی اصلی به کوله پشتی خود بروید و اسلحه را بسازید. لطفاً در اینجا توجه داشته باشید که قبل از اینکه بتوانید دوباره آن را بسازید، یک خنک کننده 48 ساعته وجود دارد.

این شامل همه چیزهایی است که در مورد دریافت Wunderwaffe DG-2 این سلاح شگفت انگیز کلاسیک در مدرن وافار 3 زامبی هاباید بدانید. این یک تفنگ فوق‌العاده قوی است و برای زنده ماندن در میان انبوه زامبی‌ها، به خصوص در مکان‌های Tier 2 روی نقشه، ضروری است.

 

نوشته قبلی

بهترین تنظیمات FOV برای مدرن وارفار 3 (تنظیمات Field of View)

نوشته بعدی

پلی لیست آزمایشی در مدرن وارفار 3 : نحوه عملکرد، دسترسی و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید