نحوه دریافت موتورسیکلت Blood Burner در زامبی های مدرن وارفار 3

چگونه موتورسیکلت Blood Burner را در Modern Warfare 3 Zombies دریافت کنیم؟

در این مقاله، نگاهی دقیق تر به این خواهیم داشت که چگونه می توانید موتورسیکلت Blood Burner را در زامبی های مدرن وارفار 3 پیدا کنید.

Blood Burner یک موتور سیکلت مخفی است. که در بخش زامبی های مدرن وارفار 3 یافت می شود. بر خلاف سایر وسایل نقلیه موجود در بازی، این موتور خاص غیرقابل تخریب و دارای چندین ویژگی منحصر به فرد است. به عنوان مثال، با گاز کار نمی کند و نیازی به تعمیر ندارد. علاوه بر این، موتور فوراً هر زامبی را که با آن در تماس باشد می کشد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

گفته می شود، یک مشکل جزئی وجود دارد! در هر بازی خاصی، فقط یک Blood Burner تولید می‌شود که آن را بسیار نادر می‌سازد. به این معنی که در کل لابی، تنها یک بازیکن می تواند سوار آن شود و از قدرت های ماوراء طبیعی آن استفاده کند. نیازی به گفتن نیست که گیمرها به شدت به دنبال آن هستند.

مقالات مرتبط »    پلی لیست آزمایشی در مدرن وارفار 3 : نحوه عملکرد، دسترسی و موارد دیگر

موتورسیکلت Blood Burner در زامبی های مدرن وارفار 3 را از کجا پیدا کنیم؟

موتورسیکلت Blood Burner همیشه در منطقه تهدید سطح متوسط زامبی‌های MW3 پخش می‌شود. با این حال، اسپاون ها تصادفی هستند. به این معنی که در هیچ دو مرحله ای موتورسیکلت در یک مکان اسپاون نمی کند. اما مطمئن باشید، آن را می توان فقط در داخل منطقه تهدید سطح متوسط پیدا کرد.

ممکن است این یک کار طاقت فرسا به نظر برسد. زیرا کاوش در منطقه میانی کار کوچکی نیست. اما خوشبختانه بازی اگر در نزدیکی آن باشید، موقعیت خود را به شما اطلاع خواهد داد. تا زمانی که در شعاع 300 متری Blood Burner هستید، نماد موتورسیکلت بنفش رنگ بر روی نقشه تاکتیکی شما ظاهر می شود. هنگامی که ظاهر شد، برای ادعای موتورسیکلت قدرتمند به محل مورد نظر بشتابید.

اگر می خواهید شانس خود را برای پیدا کردن آن افزایش دهید، به محض شروع مسابقه به منطقه میانی بروید. این تنها موتورسیکلت روی نقشه است. پس این احتمال وجود دارد که کل لابی برای به دست آوردن آن با هم رقابت کنند. از این رو، در صورت امکان، به محض شروع مسابقه، وسیله نقلیه ای را پیدا کنید و در اطراف منطقه تهدید سطح متوسط پرسه بزنید تا موتورسیکلت را ببینید و آن را به دست آورید.

هنگامی که Blood Burner را در دست گرفتید، می توانید در طول بازی سوار آن شوید و زامبی ها را ویران کنید. یا به سادگی در اطراف رودخانه های مختلف سواری کنید و ترفندهای جالبی انجام دهید.

در واقع، شما توانایی پالس اتر را نیز کسب می کنید، که یک ارتقاء میدانی است که تنها زمانی که موتورسیکلت سواری می کنید در دسترس است. این توانایی اساسا شعاع زیادی از پالس را آزاد می کند که به همه دشمنان (از جمله مزدوران) در محدوده آسیب می رساند.

این شامل همه چیزهایی است که درباره موتورسیکلت Blood Burner در زامبی های مدرن وارفار 3 باید بدانید. توانایی های بیش از حد موتورسیکلت باعث شده است تا جامعه آن را سومین سلاح شگفت انگیز در بازی بداند. علاوه بر این، طراحی بدنه موتورسیکلت، آن را در بازی خاص‌تر و منحصربه‌فردتر می‌کند. زیرا پرتوهای درخشان Aetherium را ساطع می‌کند.

 

نوشته قبلی

پلی لیست آزمایشی در مدرن وارفار 3 : نحوه عملکرد، دسترسی و موارد دیگر

نوشته بعدی

آموزش چیت زدن در کالاف دیوتی موبایل که باید امتحان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید