بازی کالاف دیوتی روی گیم پس به زودی عرضه خواهد شد

شایعه: بازی‌های Call of Duty به زودی برای Xbox Game Pass عرضه می‌شوند

شواهدی به صورت آنلاین انباشته می شود که نشان می دهد بازی کالاف دیوتی روی گیم پس به زودی عرضه می شوند.

  • خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت در نهایت تعداد زیادی بازی از جمله فرنچایز محبوب Call of Duty را به Xbox Game Pass خواهد آورد.

  • در حالی که ممکن است بازی‌های جدید Call of Duty بلافاصله در Game Pass در دسترس نباشند، عناوین کلاسیک مانند Ghosts و Black Ops 2 می‌توانند در آینده اضافه شوند.

  • اضافه شدن بازی‌های Call of Duty به Game Pass، حتی بازی‌های قدیمی‌تر، به دلیل محبوبیت همیشگی آن‌ها و اینکه برخی از آنها هنوز با قیمت تمام شده فروخته می‌شوند، قابل توجه است.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

یکی از دلایل اصلی تهاجمی مایکروسافت با خریدهای شرکت، ایمن سازی محتوای سرویس اشتراک Xbox Game Pass است. هنگامی که قرارداد مایکروسافت اکتیویژن بلیزارد به پایان برسد، ناگهان تعداد زیادی بازی از این شرکت خواهد داشت که می تواند از آنها برای تقویت Game Pass استفاده کند.

فرنچایز Call of Duty یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای بازی در تمام دوران است و بنابراین زمانی که بازی‌ها در نهایت به Game Pass اضافه شوند، کار بزرگی خواهد بود. قراردادهای موجود با پلی استیشن به این معنی است که طرفداران نباید انتظار داشته باشند که بازی‌های جدید Call of Duty در روز اول به Game Pass بیایند، اما این بدان معنا نیست که عناوین کلاسیک CoD نمی‌توانند بعد از آن به Game Pass بیایند. معامله بسته شده است

مقالات مرتبط »    نحوه دریافت باندل اش ویلیامز در وارزون 2 و مدرن وارفار 2

به نظر می رسد که در آینده ای نزدیک بازی های کالاف دیوتی روی گیم پس می آیند.

هنوز برنامه‌ای برای اضافه کردن بازی‌های کلاسیک Call of Duty به Xbox Game Pass اعلام نشده است، اما شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد در حال حاضر کار برای آوردن CoD به سرویس اشتراک مایکروسافت انجام شده است. کاربران مختلف آنلاین پیام‌هایی دریافت کرده‌اند که نشان می‌دهد بازی‌های کالاف دیوتی روی گیم پس آماده شده‌اند. و عناوین قدیمی‌تری مانند Call of Duty: Ghosts و Call of Duty: Black Ops 2 به طور خاص ذکر شده‌اند. در این مرحله، مهم نیست، بلکه کی بازی Call of Duty به Xbox Game Pass می آید.

انتظار می رود خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت در ماه اکتبر نهایی شود. این احتمال وجود دارد که به محض بسته شدن قرارداد، مجموعه ای از بازی های منتشر شده توسط Activision Blizzard، از جمله عناوین Call of Duty، به Xbox Game Pass اضافه شوند، اما این امکان نیز وجود دارد که مایکروسافت منتظر تاریخ بعدی برای اضافه کردن بازی ها باشد. طرفداران Call of Duty و مشترکین Xbox Game Pass باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه باشند.

و در حالی که برخی ممکن است ارزش افزودن بازی‌های قدیمی به Xbox Game Pass را نبینند، باید به این نکته اشاره کرد که عناوین Call of Duty همیشه محبوب هستند. و صحنه‌های چند نفره فعال حتی یک دهه پس از انتشار اصلی‌شان وجود دارد. و نه تنها این، بلکه برخی از بازی های کلاسیک Call of Duty مانند Black Ops 2 همچنان با قیمت تمام شده فروخته می شوند. بدیهی است که بازی‌های کالاف دیوتی جدید و جدید در درازمدت برای Game Pass معنی بیشتری خواهند داشت، اما بازی‌های کلاسیک CoD هنوز هم مطمئناً سر و صدا خواهند داشت.

 

نوشته قبلی

نحوه دریافت مدال پاپ کورن در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

همه چیز درباره بتل پس Blackcell فصل 6 وارزون 2 و مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید