همه چیز درباره بتل پس Blackcell فصل 6 وارزون 2 و مدرن وارفار 2

Blackcell Battle Pass در فصل ششم Warzone 2 و MW2 : قیمت، محتوا و …

در این مقاله اطلاعاتی در مورد قیمت بتل پس Blackcell فصل 6 و تمامی موارد موجود در آن ارائه شده است.

Call of Duty به تازگی از آیتم های انحصاری Warzone 2 و Modern Warfare 2 Season 6 Blackcell Battle Pass رونمایی کرده است. و لوازم آرایشی و بهداشتی جای بحث در مورد آن است. از پوسته انحصاری والریا گرفته تا طرح‌های اولیه سلاح‌های ردیاب همراه سگ روبوی او، ارتقاء Battle Pass ممتاز محتوای زیادی را در فصل 6 ارائه می‌دهد.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

بتل پس Blackcell فصل 6 وارزون 2 و مدرن وارفار 2

قیمت چقدر است؟

مانند هر فصل دیگر، گسترش بتل پس Blackcell دقیقاً 29.99 دلار یا معادل ارز آن در مناطق مختلف هزینه خواهد داشت. مهم است که توجه داشته باشید که توسعه با Battle Pass استاندارد متفاوت است. پاس فصل 6 برای 1100 امتیاز Call of Duty در دسترس خواهد بود.

مقالات مرتبط »    رویداد هالووین The Haunting وارزون 2 : تاریخ ها، کراس اوورها و حالت های جدید

چه چیزی در آن گنجانده شده است؟

در اینجا تمام مواردی که به گسترش Blackcell این فصل می آیند آورده شده است:

آنلاک های فوری

  • V4L3RIA skin
  • Pet Companion ‘Megabyte’
  • New tracer weapon blueprint
  • Blackcell Smoke Grenade
  • Battle Pass and 20+ Tier skips
  • 1,100 Call of Duty points

آیتم های جایزه

  • Six tracer weapon blueprints
  • 10 پوسته اپراتور
  • Two vehicle skins

یکی از بزرگترین جذابیت‌های گسترش Battle Pass این فصل، پوسته جدید Valeria Operator با تم سایبرپانک است. که یک ماشین ترکیبی است که برای والریا با پوسته نیمه شفاف ساخته شده است. علاوه بر این، یک صدای رباتیک نیز به اپراتور اضافه شده است که شنیدن آن باید هیجان انگیز باشد.

جدا از پوست V4L3RIA، او یک حیوان خانگی به نام مگابایت نیز دارد. این ربات سگ مانند هدفی شبیه به همراهان قبلی معرفی شده در Call of Duty خواهد داشت.

بر اساس تصاویر تبلیغاتی Blackcell، به نظر می رسد که چندین گونه Spawn به عنوان پوسته های مختلف اپراتور در Warzone 2 و Modern Warfare 2 نیز عرضه می شوند.

علاوه بر این، گیمرهای پلی استیشن از خرید این بتل پس Blackcell در مقایسه با بازیکنان روی پلتفرم های دیگر، مزایایی به دست خواهند آورد. آنها به جای 20، 25 درجه پرش دریافت خواهند کرد.

چه زمانی عرضه می شود؟

بتل پس Blackcell برای Warzone 2 و MW2 به طور رسمی در تاریخ 27 سپتامبر، همزمان با عرضه فصل 6، به طور رسمی پخش خواهد شد. فصل آینده جشن هالووین است و رویداد مورد علاقه طرفداران The Haunting نیز بازمی گردد.

 

نوشته قبلی

بازی کالاف دیوتی روی گیم پس به زودی عرضه خواهد شد

نوشته بعدی

لینک دانلود APK سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل 2023 برای اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید