نحوه دریافت باندل اش ویلیامز در وارزون 2 و مدرن وارفار 2

باندل Ash Williams در Warzone 2 و MW2 : تاریخ انتشار مورد انتظار، نحوه دریافت و …

Call of Duty فاش کرده است که باندل اش ویلیامز (بازیگر نمادین Evil Dead 2) در فصل ششم Warzone 2 و MW2 حضور خواهد داشت. که از 27 سپتامبر 2023 (چهارشنبه، ۵ مهر) در دسترس خواهد بود. اپراتورهای دارای مجوز زیادی از جمله نام های معروفی مانند Spawn، Lilith و Inarius، Masters of the Universe’s Skeletor و موارد دیگر متعلق به Activision Blizzard.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

در میان این اپراتورهای جدید، Ash Williams، قهرمان فیلم ترسناک Evil Dead است. بروس کمپبل، بازیگر اصلی، دوباره این نقش را بازی می کند و شخصیت را در دنیای Call of Duty زنده می کند.

مقالات مرتبط »    مرگ گریگوری ویور در کالاف دیوتی در تریلر MW3 Zombies تأیید شد

این مقاله نحوه دریافت باندل اش ویلیامز در وارزون 2 و مدرن وارفار 2 را نشان می دهد.

تاریخ مورد انتظار انتشار باندل اش ویلیامز در Warzone 2 و MW2

اکتیویژن هنوز تاریخ دقیق عرضه را اعلام نکرده است. با این حال، بسته نرم افزاری Ash Evil Dead 2 Operator احتمالا در طول فصل 6 MW2 و رویداد “The Haunting” Warzone 2 در دسترس خواهد بود. که قرار است در 17 اکتبر 2023 (سه شنبه، ۲۵ مهر) آغاز شود.

چگونه می توان باندل اش ویلیامز را در Warzone 2 و MW2 دریافت کرد؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، انتظار می‌رود که اپراتور The Evil Dead 2 در فروشگاه‌های Modern Warfare 2 و Warzone 2 در طول رویداد The Haunting در فصل 6 برای خرید در دسترس باشد.

باندل اپراتور Ash Evil Dead 2 برای Modern Warfare 2 و Warzone 2 به دنبال بسته‌های لایسنس شده قبلی مانند لارا کرافت، نیکی میناژ و اسنوپ داگ، 2400 امتیاز CoD (19.99 دلار) قیمت خواهد داشت.

Call of Duty هنوز همه جزئیات مربوط به باندل اپراتور Ash Evil Dead 2 را فاش نکرده است. طبق گفته اکتیویژن، گیمرها ممکن است با مجموعه سلاح ردیاب Doom که شامل یک اره برقی و یک شاتگان دوربرد برای شکستن و پاره کردن دشمنان در بازی است، تا زانو در مردگان فرو بروند. این به انبوهی از سلاح های جدید برای بازیکنان Call of Duty می پیوندد.

با پیروی از بسته‌های دارای مجوز قبلی در Warzone 2 و Modern Warfare 2، بسته نرم افزاری به احتمال زیاد طیف متنوعی از کالاها را شامل می‌شود، مانند نقشه‌های سلاح، صفحه‌های بارگیری، برچسب‌ها، کارت‌های تماس، جذابیت‌ها، تکنیک‌های تکمیل و موارد دیگر، همه که ممکن است شخصیت سفارشی شود.

علاوه بر این، گراهام هاگمایر از Infinity Ward در توییتر X فاش کرد که بازیگر اصلی اش ویلیامز، بروس کمپبل، برای ایفای مجدد نقش خود در Modern Warfare 2 و Warzone 2 بازخواهد گشت.

 

نوشته قبلی

رویداد هالووین The Haunting وارزون 2 : تاریخ ها، کراس اوورها و حالت های جدید

نوشته بعدی

نحوه دریافت انواع اسکین BlackCell Spawn در وارزون 2 و مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید