لیگ 2024 کالاف دیوتی لو رفت : مسابقات مقدماتی، LAN و تاریخ های نهایی

برنامه بازی Call of Duty League (CDL) 2024 لو رفت : تیم های راه یافته به رقابت نهایی، LAN، تاریخ های نهایی و …

این مقاله برنامه احتمالی لیگ 2024 کالاف دیوتی را برجسته می کند.

طبق گزارش‌ها، برنامه‌های مسابقات بزرگ و مسابقات لیگ Call of Duty (CDL) 2024 فاش شده است. و یک جدول زمانی مشخص برای همه رویدادها در اختیار ما قرار می‌دهد. CDL بالاترین مرحله رقابتی ورزش‌های الکترونیکی برای بازیکنان حرفه‌ای Call of Duty است که میزبان نقشه‌ها و حالت‌های مختلف بازی با مجموعه‌ای از قوانین سخت‌گیرانه است که توسط مقامات تغییر کرده است تا زمینه بازی منصفانه برای همه ایجاد شود.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

رویداد CDL عموماً با اولین تورنمنت بزرگ آغاز می‌شود، جایی که تیم‌ها از طریق مجموعه‌ای از مسابقات مقدماتی رتبه‌بندی می‌شوند. کل رویداد عظیم است و در مراحلی از Major 1 تا 4 برگزار می‌شود که تیم‌هایی را که در رویداد نهایی بازی می‌کنند و برای عنوان قهرمانی رقابت می‌کنند، تعیین می‌کند.

مقالات مرتبط »    نحوه دریافت پوسته کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل

توجه داشته باشید:
اطلاعات ارائه شده در زیر به صورت رسمی اعلام نشده و قابل تایید نیست. تاریخ‌های ذکر شده و هر فرمت بازی در معرض تغییر هستند زیرا Activision تمام قدرت تصمیم‌گیری را در اختیار دارد.

لیگ 2024 کالاف دیوتی چه زمانی آغاز می شود؟

لیست زیر برنامه مسابقات بزرگ لیگ 2024 کالاف دیوتی ، از جمله مدار مقدماتی مربوطه آنها است:

MAJOR 1

  • Qualifiers: Dec 8-Jan 21
  • LAN: Jan 25-28

MAJOR 2

  • Qualifiers: Feb 16-Mar 17
  • LAN: Mar 21-24

MAJOR 3

  • Qualifiers: Apr 12-May 12
  • LAN: May 16-19

MAJOR 4

  • Qualifiers: May 24-Jun 16
  • LAN: Jun 20-23

طبق گزارش ها، رویداد مقدماتی طولانی تر خواهد بود. تا به تیم ها کمک کند تا قبل از شروع مرحله LAN دور آماده سازی بهتری داشته باشند. ظاهراً عملکرد تیم ها در مرحله LAN برای سنجش درست توانایی و قضاوت عملکرد هر تیم در رویداد پرمخاطره اهمیت بیشتری خواهد داشت.

مسابقات قهرمانی لیگ 2024 کالاف دیوتی چه زمانی آغاز می شود؟

طبق گزارش ها، مسابقات قهرمانی لیگ 2024 کالاف دیوتی در 11 جولای 2024 (پنج شنبه، ۲۱ تیر ۱۴۰۳) آغاز می شود. و پس از تاج گذاری قهرمانان جدید جهان در 14 ژوئیه 2024 (یکشنبه، ۲۴ تیر ۱۴۰۳) به پایان می رسد. کل رویداد و فصل 2024 با فینال های بزرگ در مسابقات قهرمانی به پایان می رسد. و آغاز مرحله آماده سازی جدید برای فصل آینده 2025 است.

انتظار می رود مسابقات مقدماتی نیز همین روند را دنبال کند. و به صورت آنلاین برگزار شود تا تیم ها قبل از هر مسابقه بزرگ آماده شوند. مکان این رویدادها تأیید نشده است. و انتظار می رود در تاریخ 2 نوامبر 2023 (پنج شنبه، ۱۱ آبان) به طور رسمی اعلام شود.

با این حال، فصل 2024 ممکن است دارای چند ترفند برای ایجاد یک سیستم پیچیده تر باشد که می تواند برای تعیین بهترین بازیکنان در هر تورنمنت استفاده شود. همچنین انتظار می‌رود که تیم‌ها و امتیازهایی که به ازای هر برد و باخت تعلق می‌گیرد، از روندهای قبلی پیروی کند و دستخوش تغییرات مهمی نشود.

هفته ای پر حادثه برای بازیکنان و طرفداران Call of Duty خواهد بود. زیرا اکتیویژن اطلاعاتی درباره فصل 2024 فاش خواهد کرد. و به زودی عنوان تیراندازی چندنفره جدید خود، Modern Warfare 3 را منتشر خواهد کرد.

 

نوشته قبلی

چگونه داستان وارزون با داستان زامبی های مدرن وارفار 3 مرتبط است؟

نوشته بعدی

آیا مدرن وارفار 3 روی PS4 در دسترس خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید