نحوه دریافت پوسته کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل

چگونه پوسته Skirmisher Captain Price را در Call of Duty Mobile دریافت کنیم؟

در این راهنما، نگاهی دقیق‌تر به این خواهیم داشت که چگونه می‌توانید پوسته کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل را به دست آورید. و به سبک میدان‌های جنگ بازی را تحت سلطه خود درآورید.

پوسته Skirmisher Captain Price اکنون در کالاف دیوتی موبایل قابل استفاده است. از نظر ظاهری، وبلاگ رسمی کالاف دیوتی پوسته آینده را اینگونه توصیف می کند: “شامل خستگی های تاکتیکی خاکستری مبارزه با لهجه های قرمز و کلاه بونی خاکستری تیره”.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان بازیکنان می توانند ویژگی ها و توانایی های جدیدی را دریافت کنند و از یک بازی هیجان انگیز و پر جنب و جوش لذت ببرند.

نیازی به گفتن نیست که ظاهری منحصر به فرد به اپراتور کهنه کار می دهد. و برای همه طرفداران COD Mobile ضروری است.

مقالات مرتبط »     نحوه دریافت اسکین Mob Guard کالاف دیوتی موبایل از پرایم گیمینگ بصورت رایگان

راهنمای باز کردن پوسته کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل

با پیش خرید هر نسخه دیجیتالی مدرن وارفار 3 (نسخه استاندارد یا نسخه Vault) می توانید پوسته Skirmisher Captain Price را به دست آورید. با این حال، چند نکته وجود دارد که باید قبل از خرید یک کپی از مدرن وارفار 3 مراقب آنها باشید.

وبلاگ رسمی بازی مراحل زیر را برای به دست آوردن پوسته کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل بیان می کند:

  1. اول از همه، حساب اصلی اکتیویژن خود را به کالاف دیوتی موبایل پیوند دهید.
  2. سپس نسخه استاندارد یا Vault Edition Modern Warfare 3 را به صورت دیجیتالی پیش خرید کنید. این می تواند بر روی هر پلتفرمی (ویندوز رایانه شخصی، ایکس باکس یا پلی استیشن) باشد تا زمانی که سفارش دیجیتالی باشد.
  3. هنگامی که مدرن وارفار 3 در 10 نوامبر 2023 (جمعه، ۱۹ آبان) منتشر شد، بازی را اجرا کنید. و با همان حساب اکتیویژن وارد شوید. حتما این کار را قبل از 15 نوامبر انجام دهید.
  4. در نهایت، صندوق پستی درون بازی کالاف دیوتی موبایل خود را بررسی کنید تا پوسته Skirmisher Captain Price را دریافت کنید. عرضه آن از 30 نوامبر 2023 (پنج شنبه، ۹ آذر) آغاز خواهد شد.

پس از درخواست، می توانید بدون توجه به حالت بازی، از پوسته کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل آزادانه در مسابقات خود استفاده کنید. با این اوصاف، شایان ذکر است که در اینجا پوسته به صورت مرحله‌ای رول می‌شود. یعنی ممکن است در 30 نوامبر آن را دریافت نکنید.

کالاف دیوتی از طرفداران درخواست کرده است که تا ۷ دسامبر ۲۰۲۳ (پنج شنبه، ۱۶ آذر) منتظر بمانند تا کالا تحویل داده شود. با این حال، اگر تا آن زمان آن را دریافت نکردید، توصیه می‌شود با تیم پشتیبانی رسمی اکتیویژن برای کمک بیشتر در مورد درخواست پوست تماس بگیرید.

این شامل همه چیزهایی است که در مورد گرفتن پوسته کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل باید بدانید.

مدرن وارفار 3 در 10 نوامبر 2023 با کمپین Early Access در 2 نوامبر 2023 (پنج شنبه، ۱۱ آبان) به صورت زنده پخش می‌شود. تا آن زمان، طرفداران کالاف دیوتی می‌توانند به این اکشن در مدرن وارفار 2 و رویداد The Haunting وارزون 2 بپیوندند. هم‌اکنون بر روی رایانه‌های شخصی (از طریق Battle.net و Steam)، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است.

 

نوشته قبلی

چالش های Calling Card مدرن وارفار 3 : نحوه باز کردن قفل، پاداش و موارد دیگر

نوشته بعدی

چگونه داستان وارزون با داستان زامبی های مدرن وارفار 3 مرتبط است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید