آیا مدرن وارفار 3 روی PS4 در دسترس خواهد بود؟

آیا می توانید بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 را روی PS4 بازی کنید؟

این مقاله به سؤالاتی در مورد امکان اجرای بازی مدرن وارفار 3 روی PS4 و به طور کلی سازگاری کنسول های نسل آخر برای بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 پاسخ می دهد.

با نزدیک شدن به انتشار موردانتظار کالاف دیوتی مدرن وارفار 3، طرفداران از غوطه ور شدن در گیم پلی جدید آن هیجان زده می شوند. این عنوان آینده با معرفی عناصری مانند ماموریت‌های Open Combat و احیای ویژگی‌های نوستالژیک مانند slide cancel و reload cancel، قصد دارد تجربه‌های چندنفره و کمپین را بازسازی کند.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

طرفداران همچنین منتظر بازگشت حالت زامبی هستند. در میان این همه هیجان، یک سوال حیاتی باقی می ماند: آیا مدرن وارفار 3 روی PS4 در دسترس خواهد بود؟

مقالات مرتبط »     چالش های Calling Card مدرن وارفار 3 : نحوه باز کردن قفل، پاداش و موارد دیگر

آیا مدرن وارفار 3 روی PS4 در دسترس خواهد بود؟

بله.
بازی مدرن وارفار 3 روی PS4 و PS4 پرو در دسترس است. و بازیکنان حتی یک هفته دسترسی زودهنگام انحصاری در طول دوره بتا دریافت می کنند که از کاربران ایکس باکس و رایانه شخصی بیشتر است.

علاوه بر این، وفاداری بصری پلی استیشن 4 با پلی استیشن 5 قابل مقایسه است. و تجربه بازی همه جانبه ای را تضمین می کند. انتقال روان است و کیفیت گرافیکی قابل مقایسه ای را ارائه می دهد. PS5 در جنبه هایی مانند نورپردازی، رندر بافت و کیفیت سایه برتری دارد، اما نه بسیار زیاد.

PS4 با وجود اینکه یک کنسول ده ساله است، می تواند  مدرن وارفار 3 را بدون مشکل اجرا کند. گیمرها ممکن است بدون نگرانی از این عنوان نهایت لذت را ببرند. کنسول سرعت قابل توجه 60 فریم در ثانیه را تضمین می کند. اما در برخی شرایط ممکن است تغییرات عملکرد جزئی وجود داشته باشد. با این حال، این سکسکه های جزئی نباید رضایت کلی از این بازی مورد انتظار را منحرف کند.

اجرای بازی کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 در پلی استیشن 4

مدرن وارفار 3 روی PS4 با وضوح 1080p پویا اجرا می شود. در حالی که بازیکنان PS4 پرو ممکن است تصاویری حتی بهتری را با وضوح پویا 1512p تجربه کنند. هر دو کنسول به دنبال ارائه گیم پلی 60 فریم بر ثانیه هستند. با این حال، بازیکنان پلی استیشن 4 ممکن است گاه به گاه نوسانات نرخ فریم را تجربه کنند.

دسترسی زودهنگام به کمپین کالاف دیوتی: مدرن وارفار 3 در تاریخ 2 نوامبر 2023، یک هفته قبل از تاریخ انتشار رسمی 10 نوامبر 2023، در دسترس خواهد بود. این مزیت برای همه کاربران پیش‌سفارش دیجیتال در تمامی پلتفرم‌های بازی در دسترس است.

بازیکنان ممکن است بدون از دست دادن چیزی، خود را در روایت کامل غرق کنند. پس از انتشار رسمی، پیشنهادات چندنفره در دسترس خواهند بود و این اطمینان را می‌دهد که همه طرفداران یک تجربه بازی همهجانبه و هیجان‌انگیز دارند.

 

نوشته قبلی

لیگ 2024 کالاف دیوتی لو رفت : مسابقات مقدماتی، LAN و تاریخ های نهایی

نوشته بعدی

بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید