بهترین لود اوت Locus در کالاف دیوتی موبایل 2023 : بهترین اتچمنت ها

بهترین بارگیری لوکاس در COD Mobile (2023) : بهترین پیوست ها

به دنبال امتحان تفنگ های تک تیرانداز برای اولین بار در Call of Duty: Mobile هستید؟ بهترین لود اوت Locus در کالاف دیوتی موبایل 2023 را بررسی کنید.

تفنگ های تک تیرانداز بهترین گزینه برای ناک اوت کردن یا از بین بردن دشمنان در فواصل بسیار طولانی در Call of Duty: Mobile هستند. بازیکنان می توانند چندین جایگزین مناسب در بازی پیدا کنند که کشتن سریع و دقیق را در نبردهای دوربرد ارائه می دهد، و یکی از آنها Locus است که تعادل بین تحرک و قدرت را ارائه می دهد.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

اگرچه گزینه‌های بهتری مانند ZRG 20 میلی‌متری، HDR و موارد دیگر وجود دارد، اما Locus یک اسلحه آسان برای تسلط بر افراد مبتدی است که تمایل به استفاده از تفنگ‌های تک تیرانداز در COD Mobile دارند. در عین حال می‌توان از پیوست‌های موجود در بخش زیر برای ایجاد بهترین Locus Locus در COD Mobile استفاده کرد و نتایج بهتری گرفت.

مقالات مرتبط »     Lethal Equipment در کالاف دیوتی موبایل : چگونه از آنها استفاده کنیم؟

بهترین لود اوت Locus در کالاف دیوتی موبایل 2023

به عنوان یک تفنگ تک تیرانداز، Locus برای حالت BR ایده‌آل است، جایی که بازیکنان می‌توانند به راحتی مسابقات دوربرد را در برابر دشمنان پیدا کنند. بازیکنانی که برای اولین بار از Locus استفاده می کنند می توانند با مقداری پس زدن مواجه شوند که می تواند دقت را در هنگام هدف گیری و تیراندازی کاهش دهد. در چنین مواردی، بازیکنان می‌توانند از پیوست‌های زیر برای ایجاد بهترین Locus Locus در COD Mobile که مناسب حالت BR است استفاده کنند:

 • Muzzle – MIP Light Flash Guard
 • Stock – RTC Steady Stock
 • Rear Grip – Granulated Grip Tape
 • Ammunition – OWC Stopping Power Reload
 • Perk – FMJ

معمولاً بازیکنان از تفنگ‌های تک تیرانداز به عنوان سلاح‌های ثانویه در حالت BR استفاده می‌کنند که نشان می‌دهد به ندرت در درگیری‌های نزدیک از آنها استفاده می‌شود. بنابراین، در حالت BR، بازیکنان می توانند عواملی مانند تحرک و سرعت آتش را نادیده بگیرند و بر افزایش دقت، کنترل، برد و آسیب (در صورت امکان) تمرکز کنند. ساخت فوق همه جوانب را در نظر می گیرد. بهترین بارگیری Locus را برای COD Mobile BR در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که هر کسی می‌تواند بدون مشکل در مبارزات دوربرد از عهده آن برآید.

اکنون، تک تیراندازها به عنوان سلاح دوربردی هستند که بازیکنان باید در حالت BR از آن استفاده کنند. با این حال، بسیاری از کاربران مهارت‌های خود را در حالت MP با ساخت‌های تغییر یافته تک تیراندازهای مختلف مانند HDR، ZRG 20mm، Outlaw، Locus و بسیاری دیگر به نمایش می‌گذارند. بنابراین، با توجه به پویایی حالت MP، در اینجا نگاهی به بهترین لود اوت Locus در COD Mobile می‌اندازیم:

 • Barrel – YKM Lightweight Short
 • Stock – OWC Skeleton Stock
 • Rear Grip – Stippled Grip Tape
 • Ammunition – OWC Stopping Power Reload
 • Laser – OWC Laser – Tactical

باید توجه داشت که افزایش تحرک و سرعت ADS Locus بر دقت و کنترل تأثیر می گذارد. با این حال، کاهش دقت و کنترل نیز منجر به ضربه بسیار بالا می‌شود، که خوانندگان باید قبل از استفاده از بهترین لود اوت Locus فوق الذکر در حالت چند نفره ی COD Mobile در نظر بگیرند.

جدا از بهترین لود اوت Locus ، در اینجا امتیازاتی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند در Call of Duty: Mobile چند نفره استفاده کنند:

 • امتیاز قرمز – Agile or Fast Recover
 • امتیاز سبز – Toughness or Cold-Blooded
 • امتیاز آبی – Alert or Dead Silence

 

نوشته قبلی

جوایز پرایم گیمینگ کالاف دیوتی موبایل برای اکتبر 2023

نوشته بعدی

مقایسه CX-9 و Fennec در کالاف دیوتی موبایل ؛ کدام یک بهتر است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید