جوایز پرایم گیمینگ کالاف دیوتی موبایل برای اکتبر 2023

جوایز COD Mobile Amazon Prime Gaming (اکتبر 2023) : اپراتورهای رایگان، طرح های اولیه

آیا عضویت آمازون پرایم دارید؟ جوایز پرایم گیمینگ کالاف دیوتی موبایل شامل اپراتورها، Blueprints و موارد دیگر را به صورت رایگان دریافت کنید.

رویدادهای درون بازی Call of Duty: Mobile شانس بیشتری را برای بازیکنان فراهم می کند تا جوایز رایگانی مانند camos، shards، اپراتورها، نقشه ها و بسیاری موارد دیگر را دریافت کنند. علاوه بر مأموریت‌های فصلی، ویژه و موضوعی، می‌توانید از طریق سطوح رایگان Battle Pass به چندین جایزه نیز دسترسی داشته باشید. با این حال، اگر بازیکنان همچنان به دنبال کلکسیون های رایگان اضافی هستند، می توانند از پاداش COD Mobile Amazon Prime Gaming استفاده کنند.

خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل از وب سایت گیفت ارزان در مقادیر مختلف و با قیمت های منصفانه انجام می شود.

برای افراد ناشناس، اعضای Amazon Prime می‌توانند از چندین جایزه درون‌بازی برای بازی‌های مختلف مانند Call of Duty Warzone، MW2، Genshin Impact، Valorant و موارد دیگر بهره ببرند. COD Mobile از جمله بازی‌هایی است که به بازیکنان امکان می‌دهد با اشتراک پلتفرم به جوایز Prime Gaming دست یابند. علاوه بر این، این جوایز به طور مرتب تمدید می شوند تا بازیکنان بتوانند کلکسیون های جدید را در هر فصل ردیم کنند.

مقالات مرتبط »    بازی کالاف دیوتی روی Xbox Game Pass به بیرون درز کرد

جوایز پرایم گیمینگ کالاف دیوتی موبایل برای اکتبر 2023

در صفحه Call of Duty: Mobile وب‌سایت رسمی Prime Gaming، خوانندگان می‌توانند تمام جوایز همزمان را که در صورت داشتن خدمات اشتراک پولی آمازون، به صورت رایگان قابل مطالبه هستند، بیابند. لینک رسمی صفحه Call of Duty: Mobile در اینجا آمده است:

از زمان نوشتن این مقاله، جوایز رایگان زیر برای بازیکنان Call of Duty: Mobile که عضویت آمازون پرایم دارند قابل مطالبه است:

جوایز منقضی شده

توجه: جوایز پس از یک دوره مشخص حذف می‌شوند و بازیکنان با عضویت Prime باید عجله کنند و در اسرع وقت جوایز رایگان را دریافت کنند. خوانندگان می توانند این صفحه را نشانه گذاری کنند، زیرا با انتشار جوایز جدید این بخش را به روز می کنیم.

در اینجا آمده است که چگونه اعضای Prime می توانند جوایز پرایم گیمینگ کالاف دیوتی موبایل را رایگان دریافت کنند:

  1. خوانندگان باید اطمینان حاصل کنند که اشتراک فعال دارند. در غیر این صورت، بازیکنان باید عضویت Prime را از وب سایت رسمی آمازون خریداری کنند.
  2. از پیوندهای ذکر شده در بالا استفاده کنید – صفحه رسمی Call of Duty: Mobile یا پیوندهای مستقیم به جوایز پرایم گیمینگ کالاف دیوتی موبایل.
  3. اگر خوانندگان از پیوند به صفحه Call of Duty: Mobile استفاده کرده باشند، می توانند روی دکمه «ادعا» ضربه بزنند. از طرف دیگر، خوانندگانی که از پیوندهای مستقیم به پاداش های Call of Duty: Mobile استفاده می کنند، می توانند دکمه «دریافت محتوای درون بازی» را فشار دهند.
  4. برای دریافت کد بازخرید برای جوایز رایگان، باید با اشتراک Prime وارد حساب آمازون خود شوید. کد بازخرید را کپی کنید.
  5. روی “https://www.callofduty.com/redemption” ضربه بزنید و ردیم کد را در کادر متنی قرار دهید. خوانندگان باید Call of Duty: Mobile UID خود را پر کنند (در زیر نام کاربری در بخش نمایه بازی آورده شده است).
  6. کد تأیید را وارد کرده و «ارسال» را فشار دهید.

پس از ارسال، خوانندگان جایزه خود را از طریق ایمیل درون بازی دریافت خواهند کرد، اگر همه مشخصات صحیح باشد و ردیم کد هنوز فعال باشد.

 

نوشته قبلی

نصب وارزون 2 روی کامپیوتر : راهنمای کامل نحوه دانلود و راه اندازی

نوشته بعدی

بهترین لود اوت Locus در کالاف دیوتی موبایل 2023 : بهترین اتچمنت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید