نحوه رفع خطای مجوز 270FD309 کالاف دیوتی موبایل

Call Of Duty Mobile : چگونه خطای مجوز 270FD309 را برطرف کنیم؟

  • در اینجا یک راه حل موقت برای خطای مجوز 270FD309 کالاف دیوتی موبایل وجود دارد.

  • پخش‌کننده‌های کالاف دیوتی موبایل گزارش داده‌اند که با خطای Authorization 270FD309 مواجه می‌شوند.

  • این مشکل به طور خاص روی بازیکنانی که سعی می کنند با استفاده از فیس بوک وارد بازی شوند، تأثیر می گذارد.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

بازیکنان کالاف دیوتی موبایل (CODM) ممکن است هنگام تلاش برای انجام بازی با خطا مواجه شوند. بسیاری از این خطاها را می توان به راحتی برطرف کرد در حالی که برخی دیگر می توانند شکستن بازی باشند. یکی از مشکلاتی که ممکن است در بازی موبایل با آن مواجه شوید، خطای Authorization Error 270FD309 است. هنگامی که بازیکنان سعی می کنند با استفاده از فیسبوک وارد بازی شوند، ممکن است این اتفاق برای بازیکنان رخ دهد.  این مشکل هنوز باید توسط توسعه دهنده حل شود. اما چند کار وجود دارد که می توانید برای رفع آن انجام دهید. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد نحوه رفع خطای مجوز 270FD309 کالاف دیوتی موبایل بدانید.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه پیوند اکانت فیسبوک با کالاف دیوتی موبایل

خطای مجوز 270FD309 کالاف دیوتی موبایل

بازیکنان کالاف دیوتی موبایل گزارش می دهند که هنگام ورود به بازی با خطای مجوز 270FD309 مواجه می شوند. این خطا برای بازیکنانی که با استفاده از حساب فیس بوک خود وارد کالاف دیوتی موبایل می شوند ظاهر می شود. این خطا مانع از ورود بازیکنان به بازی و دسترسی به حساب های خود می شود. چندین بازیکن گزارش داده اند که در چند روز گذشته هنگام ورود به بازی با خطای مجوز 270FD309 کالاف دیوتی موبایل مواجه شده اند. متأسفانه، در حال حاضر راه حلی برای این موضوع وجود ندارد. با این حال چند راه حل وجود دارد.

نحوه رفع خطای مجوز 270FD309 در کالاف دیوتی موبایل

بازیکنان باید قبل از تلاش برای رفع مشکلات ذکر شده در زیر موارد زیر را بررسی کنند:

  • برنامه و دستگاه خود را راه اندازی مجدد کنید: برنامه و دستگاه را مجددا راه اندازی کنید تا مطمئن شوید مشکلی از جانب شما وجود ندارد.
  • مطمئن شوید که اتصال اینترنت پایداری دارید.
  • مطمئن شوید که فیس بوک قطع نمی شود.

مجوزهای فیس بوک را بررسی کنید

مطمئن شوید که برنامه فیسبوک شما به روز است. با رفتن به صفحه  Google Play Store کالاف دیوتی موبایل و جستجوی گزینه “Update” می توانید بررسی کنید که آیا برنامه به روز است یا خیر. اگر گزینه ای برای به روز رسانی وجود ندارد، به روز هستید. همچنین مطمئن شوید که برنامه فیس بوک شما با استفاده از همین فرآیند و رفتن به صفحه فروشگاه گوگل پلی فیس بوک به روز است.

پس از انجام این کار، مطمئن شوید که مجوزهای لازم و دسترسی به حساب فیس بوک خود را به برنامه اعطا کرده اید.

کش بازی را پاک کنید

برای کاربران اندروید: به Settings > Apps > Call of Duty Mobile > Storage > Clear Cache and Clear Data بروید.

برای کاربران iOS:
برنامه Call of Duty Mobile را بارگیری کنید. (Settings > General > iPhone Storage > Call of Duty Mobile > Offload App). سپس آن را دوباره نصب کنید.

بازی را دوباره نصب کنید

سعی کنید برنامه های کالاف دیوتی موبایل و فیسبوک را حذف و دوباره نصب کنید.

با پشتیبانی مشتری Call of Duty Mobile تماس بگیرید

اگر هیچ کدام از اینها کار نکرد، با پشتیبانی اکتیویژن تماس بگیرید.

در بازی: به Settings > Help & Support > Contact Us بروید.

اگر نمی توانید به بازی دسترسی پیدا کنید، می توانید از طریق وب سایت پشتیبانی اکتیویژن با توسعه دهندگان تماس بگیرید.

راه حل موقت برای خطای مجوز 270FD309 کالاف دیوتی موبایل

می‌توانید با تغییر منطقه زمانی دستگاهتان از «خودکار» به دستی، بازی را از طریق حساب مهمان انجام دهید. با این حال، این یک راه حل موقت است و مشکل را حل نمی کند. بازیکنان باید منتظر بمانند تا اکتیویژن این مشکل را برطرف کند و آن را اصلاح کند. با این حال، اگرچه تغییر منطقه زمانی یا مکان شما غیرقانونی نیست، می‌تواند شرایط خدمات برخی از برنامه‌ها یا وب‌سایت‌ها را نقض کند. همیشه مطمئن شوید که قوانین پلتفرم هایی که استفاده می کنید را درک می کنید تا از هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری کنید.

اگر می‌خواهید منطقه زمانی خود را برای بازی Call of Duty: Mobile تغییر دهید، مطمئن شوید که آن را برگردانید. تغییر منطقه زمانی شما ممکن است به طور بالقوه در کار سایر برنامه های دستگاه شما اختلال ایجاد کند. مراقب دسته‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی کالاف دیوتی موبایل باشید تا اگر توسعه‌دهندگان به‌روزرسانی‌هایی در این مورد ارسال کنند، آن را در آنجا ببینید.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه پیوند اکانت فیسبوک با کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

رویداد Merry CODMAS در وارزون : تاریخ انتشار، چالش‌ها، جوایز و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید