آموزش کامل نحوه پیوند اکانت فیسبوک با کالاف دیوتی موبایل

چگونه اکانت Call of Duty: Mobile را با Facebook پیوند دهیم؟

  • در اینجا نحوه پیوند اکانت فیسبوک با کالاف دیوتی موبایل آورده شده است.

  • می‌توانید حساب Call of Duty: Mobile خود را با فیس‌بوک پیوند دهید تا جزئیات خود، از جمله تصویر نمایه فیس‌بوک خود را وارد کنید.

  • پیوند دادن حساب شما یک فرآیند بسیار ساده است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

Call of Duty: بازیکنان موبایل گزینه های متعددی برای ورود به سیستم دارند. بازیکنان همراه با فیس بوک می توانند با استفاده از حساب رسمی Call of Duty خود وارد شوند و بازی کنند. اگر یکی از نسخه های اخیر Call of Duty را بازی کرده اید یا از برنامه Call of Duty Companion استفاده می کنید، به احتمال زیاد یک حساب کاربری دارید. اگر حسابی دارید، ایمیل شما ممکن است به عنوان “در حال استفاده” نشان داده شود و در صورت نیاز می توانید رمز عبور خود را بازنشانی کنید. اگر می‌خواهید با نحوه پیوند اکانت فیسبوک با کالاف دیوتی موبایل آشنا شوید با ما همراه باشید.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه رفع خطای لاگین فیسبوک کالاف دیوتی موبایل

نحوه پیوند اکانت فیسبوک با کالاف دیوتی موبایل

در اینجا نحوه پیوند اکانت فیسبوک با کالاف دیوتی موبایل موجود آمده است:

  • Call of Duty: Mobile را روی دستگاه خود راه اندازی کنید
  • به نماد تنظیمات که در سمت راست بالای صفحه قرار دارد بروید.
  • در تنظیمات، در گوشه سمت راست بالا، «پیوند» را خواهید دید.
  • اگر قبلاً حساب فیس بوک خود را پیوند نداده اید، دکمه “پیوند” را در کنار آن خواهید دید. روی «لینک» ضربه بزنید و «فیس بوک» را انتخاب کنید.
  • هنگامی که از شما خواسته شد، با تایپ کردن مشخصات خود به حساب فیس بوک خود وارد شوید.
  • به برنامه اجازه دسترسی به نمایه فیس بوک خود را بدهید.

پس از ورود به سیستم و مجوز، فرآیند پیوند را تأیید کنید. اکنون عکس نمایه فیس بوک شما باید به عنوان عکس نمایه درون بازی شما نمایش داده شود.

در صورتی که در نمایش عکس نمایه یا اتصال حساب فیس بوک خود با مشکل مواجه شدید، مطمئن شوید که اتصال اینترنت شما پایدار است، بازی را به آخرین نسخه به روز کنید و تنظیمات برنامه فیس بوک را در مورد دسترسی به Call of Duty: Mobile بررسی کنید.

خطای Authorization Error 270FD309 کلااف دیوتی موبایل

چندین بازیکن گزارش داده اند که هنگام تلاش برای ورود به کالاف دیوتی موبایل با خطای مجوز 270FD309 مواجه شده اند. متأسفانه، در حال حاضر راه حلی برای این موضوع وجود ندارد.

اما می‌توانید با تغییر منطقه زمانی دستگاه خود از «Automatic» به دستی، بازی را از طریق یک حساب مهمان انجام دهید. با این حال، این یک راه حل موقت است و مشکل را حل نمی کند. بازیکنان باید منتظر بمانند تا اکتیویژن این مشکل را برطرف کند و آن را اصلاح کند. با این حال، در حالی که تغییر منطقه زمانی یا مکان شما غیرقانونی نیست، می تواند شرایط خدمات برخی از برنامه ها یا وب سایت ها را نقض کند. همیشه مطمئن شوید که قوانین پلتفرم هایی که استفاده می کنید را درک می کنید تا از هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری کنید.

اگر می‌خواهید منطقه زمانی خود را برای بازی کالاف دیوتی موبایل تغییر دهید، مطمئن شوید که آن را دوباره تغییر دهید. تغییر منطقه زمانی شما ممکن است به طور بالقوه در کار سایر برنامه های دستگاه شما اختلال ایجاد کند.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه رفع خطای لاگین فیسبوک کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

نحوه رفع خطای مجوز 270FD309 کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید