رویداد Merry CODMAS در وارزون : تاریخ انتشار، چالش‌ها، جوایز و موارد دیگر

ایونت کدمس مبارک در Warzone: تاریخ انتشار، چالش‌ها، پاداش‌ها و …

این مقاله به جزئیات مربوط به تاریخ انتشار رویداد Merry CODMAS در وارزون و گیم‌پلی می‌پردازد. و ویژگی‌های بی‌شماری را بررسی می کند که این رویداد ۱۲ روزه را به یک تجربه برجسته برای بازیکنان تبدیل می‌سازد.

وقتی یک گیمر سی پی کالاف دیوتی موبایل را از سایت‌ های قابل اعتمادی مانند گیفت ارزان می‌خرد، می‌تواند به‌طور تصادفی از چرخ یا همان گردونه شانس استفاده کند و تجهیزات نظامی دریافت کند.

بازیکنان در یک کریسمس پر اکشن منتظر رویداد Merry CODMAS در وارزون هستند. با وعده‌های نقشه‌های تغییر یافته، چالش‌های هیجان‌انگیز، و جوایز انحصاری، این محتوا آماده است تا WZ را با شادی تعطیلات القا کند.

مقالات مرتبط »    نحوه رفع خطای مجوز 270FD309 کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره رویداد Merry CODMAS در وارزون

رویداد Merry CODMAS در وارزون قرار است تقریباً یک هفته پس از پخش زنده به‌روزرسانی فصل 1، به معنای 20 دسامبر (چهارشنبه، ۲۹ آذر) آغاز شود. این رویداد به مدت 12 روز، نوید فعالیت‌ها، چالش‌ها و پاداش‌های فراوانی را می‌دهد. و طعم جشن را به تجربه Warzone می‌افزاید. تقویم های خود را علامت گذاری کنید! زیرا مدت کوتاهی پس از کریسمس به پایان می رسد.

یکی از نکات برجسته این رویداد این است که دو نقشه با مضمون تعطیلات دوباره پوسته شده را معرفی می کند. اولین، Shipment، به Modern Warfare 2 بازمی‌گردد. و به بازیکنان یک میدان جنگ برفی و جشن می‌دهد. دومین مورد، بازیگوشانه نامش Hangover و نسخه‌ای از نقشه نمادین Highrise است.

با حال و هوای مهمانی اداری، کامل با یک زمین رقص و چراغ های کریسمس، این دو نقشه مطمئناً یک تجربه بازی منحصر به فرد را ارائه می دهند.

برای تکمیل نقشه های تعطیلات، این رویداد دارای دو حالت بازی جدید است:

  1. Holiday Infected
  2. و Snowball Gunfight.

اینها تأیید شده است. با این حال، پیش‌بینی می‌شود که یک پست وبلاگ رسمی که ممکن است حالت‌های بازی اضافی و نقشه‌های تعطیلات را معرفی کند، وجود دارد.

رویداد Merry CODMAS در وارزون با استقبال از روحیه جشن، بسته‌های شخصیتی منحصر به فرد با موضوع تعطیلات را نیز ارائه می‌دهد. بسته ردیاب پوسته Santa Naz Ultra در میان آنها قرار خواهد گرفت. و زامبی بابانوئل مرده را به عنوان اپراتور نمایش می دهد.

این بسته شامل دو طرح اسلحه افسانه ای، ردیاب، یک وینیل سلاح، یک برچسب، یک طلسم و یک نشان متحرک است. سانتا ناز اولترا قرار است اپراتور اصلی فصل باشد. و به دارندگان بسته نرم افزاری بالقوه افزایش XP یا امتیازات دیگر را ارائه دهد.

چالش ها و پاداش ها

Merry CODMAS یک سری چالش در هر دو حالت وارزون و چندنفرهمعرفی خواهد کرد. تکمیل این موارد به بازیکنان جوایز مختلفی از جمله نقشه‌های سلاح را به همراه خواهد داشت.

چالش‌ها از دستیابی به کشتار غوغا با تجهیزات خاص تا دستیابی به کشتن اپراتور با سلاح‌های تعیین‌شده متغیر است. علاوه بر این، یک جایزه استاد در انتظار کسانی است که هر هفت چالش رویداد را با موفقیت انجام دهند.

علاقه مندان به بازی می توانند منتظر یک به روز رسانی متحول کننده در طول رویداد CODMAS در وارزون باشند. نقشه اصلی این عنوان در زمستان با بارش برف، درختان کریسمس و یک قطار بازسازی‌شده و پر از غارت تغییر خواهد کرد.

بازیکنان همچنین با یک چالش هدف منحصر به فرد مواجه خواهند شد که شامل گرفتن یک مکان، سیگنال دادن به بازیکنان دیگر و مسابقه با رئیس زامبی سانتا است.

با گسترش رویداد Merry CODMAS در وارزون ، گیمرها می توانند خود را در روحیه تعطیلات غوطه ور کنند، از نقشه های تغییر یافته، چالش های جذاب و جوایز انحصاری لذت ببرند.

برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. زیرا اکتیویزن قول داده است که پست های وبلاگ بیشتری را منتشر کند که اطلاعات بیشتری در مورد این رویداد نشان می دهد. با جوایز روزانه ورود به سیستم و تعداد زیادی محتوای جدید در همین نزدیکی، واضح است که فصل تعطیلات در وارزون قرار است یک مراسم جشن و اکشن باشد.

 

نوشته قبلی

نحوه رفع خطای مجوز 270FD309 کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

خطای Travis Rilea وارزون : راه‌حل‌های احتمالی، دلایل و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید