5 کمپین کالاف دیوتی که باید قبل از مدرن وافار 3 بازی کنید

پنج کمپین Call of Duty که باید قبل از Modern Warfare 3 بازی کنید

بدون ترتیب خاصی، در اینجا 5 کمپین کالاف دیوتی که باید قبل از بازی Modern Warfare 3 امتحان کنید، آورده شده است.

تاریخ انتشار بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفار 3 نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شود. بسیاری از طرفداران مجموعه طولانی مدت تیراندازی اول شخص، بسیار هیجان زده هستند که بازی چند نفره جدید و حالت زامبی را امتحان کنند. دیگران مشتاقانه منتظر ادامه داستان Task Force 141 هستند.

یکی از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل که می تواند برای بسیاری از گیمرها از اهمیت بالایی برخوردار باشد، پاسخ به سؤالات آنها و دریافت راهنمایی برای خرید بهتر است.

قبل از Modern Warfare 3، اکتیویژن تعداد زیادی کمپین کالاف دیوتی با روایت های جذاب و شخصیت های جالب منتشر کرد. تعداد کمی به خط داستانی قسمت آینده مربوط می شوند. اما کمپین های نامرتبط خوبی نیز وجود دارند که ارزش بررسی را دارند.

مقالات مرتبط »     کالاف دیوتی وارزون موبایل از کراس پلی پشتیبانی می کند یا خیر ؟

توجه داشته باشید:
این فهرست ذهنی است و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کند

5 کمپین کالاف دیوتی برای بازی قبل از پرش به مدرن وافار 3

1) Modern Warfare (راه اندازی مجدد 2019)

قسمت آینده کالاف دیوتی ادامه مستقیم دو بازی آخر این سری است. در نتیجه منطقی است که بررسی کنیم همه چیز از کجا شروع شد. این بازی Modern Warfare ریبوت شده، تعدادی از شخصیت های مورد علاقه طرفداران را بازگرداند. و در عین حال چند شخصیت جدید را نیز معرفی کرد. همچنین یک روایت کاملاً جدید را برای Task Force 141 ارائه کرد.

از نقطه نظر روایی، کاملاً منطقی است که حداقل اولین بازی از سری ریبوت شده را امتحان کنید تا ببینید همه چیز از کجا شروع شد.

2) Modern Warfare 2 (2022)

البته، بعد از اینکه کمپین مدرن وارفار را انجام دادید، فقط کافی است بررسی کنید که بعداً در مدرن وارفار 2 چه اتفاقی افتاد. اگر این کار را نکنید، شکاف بزرگی در داستان و طرح وجود خواهد داشت. بازی آینده ممکن است منطقی نباشد.

اگرچه این عنوان به خوبی نسخه اصلی مدرن وارفار 2 نیست، اما برای درک داستان ارزش یک عکس را دارد. علاوه بر این، با توجه به بازگشت ولادیمیر ماکاروف، ارزش آن را دارد که دقیقاً بدانیم چه چیزی گروه ضربت 141 را به این نقطه رساند.

3) سری Black Ops

سری Black Ops کاملاً بی ارتباط با سری مدرن وارفار هستند. با این حال، روایت مناسبی ارائه می کند که مطمئناً ارزش بررسی را دارد. این فرنچایز داستان الکس میسون و دیگر ماموران عملیات سیاه CIA را دنبال کرد.

Black Ops 2 اولین بازی در این سری بود که دارای روایت های منشعب و توانایی انتخاب بارگیری قبل از شروع یک ماموریت بود. مدرن وارفار 3 دارای ویژگی شبیه جعبه سندباکس است. پس مطمئناً ارزش این را دارد که قبلاً Call of Duty این کار را انجام داده است.

4) World at War

Call of Duty اولین بار زمانی وارد ژانر تیراندازی اول شخص شد که محیط دوران جنگ جهانی دوم رایج بود. سه بازی اول این سری قبل از اینکه اکتیویژن اولین بازی را توسعه دهد، که در یک محیط مدرن در سال 2007 اتفاق افتاد، در این درگیری واقعی اتفاق افتاد.

فرنچایز Call of Duty یک بار دیگر در سال 2008 با World at War قبل از تمرکز بر تنظیمات مدرن و آینده نگر به جنگ جهانی دوم بازگشت. World at War احتمالاً بهترین بازی در بین تمام بازی‌های FPS است که بازیکنان را به جای یک سرباز ارتش سرخ و یک تفنگدار آمریکایی که در تئاتر اقیانوس آرام خدمت کرده است قرار داده است.

5) سری اصلی مدرن وارفار (2007، 2009، 2011)

در حالی که سری کنونی مدرن وارفار از داستان فرنچایز اصلی مدرن وارفار فاصله می‌گیرد، نسخه اصلی قطعا ارزش بررسی را دارد.

اولین جنگ مدرن با فاصله گرفتن از جنگ جهانی دوم، لحظه ای موفقیت آمیز را برای این سری رقم زد. همچنین این اولین باری بود که بازیکنان کاپیتان جان پرایس را دیدند. علاوه بر این، کل سریال چندین شخصیت را معرفی کرد که در ریبوت حضور دارند.

اولین سری مدرن وارفار شامل برخی از به یاد ماندنی ترین صحنه ها، خطوط و ماموریت ها است و بازی کردن آن فقط برای تجربه آنها مطمئنا ارزش وقت گذاشتن را دارد.

اینها پنج کمپین کالاف دیوتی هستند که باید قبل از ورود به کمپین Modern Warfare 3 که در 10 نوامبر 2023 (جمعه، ۱۹ آبان) منتشر می شود، امتحان کنید.

 

نوشته قبلی

کالاف دیوتی وارزون موبایل از کراس پلی پشتیبانی می کند یا خیر ؟

نوشته بعدی

آیا گوست در مدرن وارفار 3 می میرد ؟ احتمالات بررسی شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید