آیا گوست در مدرن وارفار 3 می میرد ؟ احتمالات بررسی شدند

آیا Ghost در کمپین Modern Warfare 3 می میرد؟ احتمالات مورد بررسی قرار گرفت

این مقالهرویات های مختلف درباره سرنوشت گوست در مدرن وارفار 3 را بررس می کند. آنچه با خط داستانی راه‌اندازی شده با نسخه اصلی در انتظار بازی‌کنندگان است. و آنچه بازیکنان از بازی انتظار دارند.

انتشار موردانتظار کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 در 10 نوامبر 2023 (جمعه، ۱۹ آبان)، شور و هیجان طرفداران را برانگیخته است. کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی پیش‌سفارش کرده‌اند، از 2 نوامبر 2023 (پنج شنبه، ۱۱ آبان)، یک هفته قبل از عرضه رسمی، به کمپین دسترسی اولیه خواهند داشت. طرفداران مشتاق هستند تا خود را در طرح جذاب غوطه ور کنند. و دوباره با شخصیت های نمادینی مانند کاپیتان پرایس،سوپ، گوست در مدرن وارفار 3 و غیره متحد شوند.

معمولاً بازیکنان برای خرید سی پی و ادامه بازی بسیار هیجان ‌زده هستند. از این رو، دریافت فوری سی پی یکی از مزایای دیگر گیفت ارزان است.

بازگشت آنتاگونیست بدنام سریال، ولادیمیر ماکاروف، علاقه طرفداران را برانگیخته است. بازیکنان مشتاق هستند تا در مورد نقشه های شیطانی او و اینکه چگونه Task Force 141 با او مقابله می کند بیشتر بدانند. در جامعه بازی‌ها درباره سرنوشت شخصیت محبوب Ghost بحث‌هایی در مورد مرگ او در MW3 وجود دارد.

مقالات مرتبط »    5 کمپین کالاف دیوتی که باید قبل از مدرن وافار 3 بازی کنید

توجه داشته باشید:
اطلاعات ارائه شده در این مقاله بر اساس حدس و گمان است. تاکنون چیزی رسماً فاش نشده است.

بررسی احتمالات مرگ گوست در مدرن وارفار 3

مدرن وارفار 3 دنباله مستقیم مدرن وارفار 2 است. و در جامعه کالاف دیوتی، راز بزرگی سرنوشت شخصیت مشهور، Simon “Ghost” Riley را احاطه کرده است. بدون افشای اطلاعات رسمی یا جزئیات داستان رسمی توسط توسعه دهندگان، طرفداران در مورد بقای او در این عنوان آینده گمانه زنی می کنند.

برای به دست آوردن بینش در مورد نتیجه احتمالی، باید مسیر روایی سری اصلی مدرن وارفار را در نظر بگیریم. در Modern Warfare 2 2009، گوست به همراه روچ پس از خیانت توسط ژنرال شپرد کشته شدند. و قبل از سوزانده شـدن با یک هفت تیر 44 مگنوم مورد اصابت گلوله قرار گرفتنـد.

ذکر این نکته مهم است که در پایان MW2 2009، ژنرال شپرد توسط Soap کشته شد. اما در این خط داستانی راه اندازی مجدد، او زنده می ماند که با نسخه اصلی متفاوت است. علاوه بر این، MW2 2022 یک آنتاگونیست جدید به نام سرگرد حسن زیانی را به نمایش گذاشت. که به دنبال انتقام از ایالات متحده بود اما در پایان توسط گوست کشته شد.

ماکاروف و جنرال شپرد قرار است به عنوان تبهکاران در مدرن وارفار 3 ظاهر شوند. به نظر می رسد مرگ دومی در حال وقوع است. اما بقای احتمالی ماکاروف حاکی از چشم انداز یک دنباله مدرن وارفار 4 است. مطابق با سری اصلی، این احتمال ، مرگ گوست در مدرن وارفار 3 را افزایش می دهد. فکری که ممکن است احساسات و اندوه شدیدی را در بین طرفداران متعهد ایجاد کند.

کمپین Modern Warfare 3 ویژگی های جدید و جذابی را ارائه می دهد. در این میان، اضافه شدن ماموریت‌های مبارزه باز به‌عنوان یک تغییردهنده بازی، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با سلاح‌هایی که در حملات مستقیم یا وسایل مخفیانه آتش می‌زنند، به ماموریت‌ها نزدیک شوند و تجربه کمپین را تغییر دهند.

 

نوشته قبلی

5 کمپین کالاف دیوتی که باید قبل از مدرن وافار 3 بازی کنید

نوشته بعدی

نحوه دریافت اسکین Mob Guard کالاف دیوتی موبایل از پرایم گیمینگ بصورت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید