کالاف دیوتی وارزون موبایل از کراس پلی پشتیبانی می کند یا خیر ؟

آیا Call Of Duty: Warzone Mobile از Crossplay پشتیبانی می کند؟

بازیکنان کالاف دیوتی وارزون موبایل می توانند به پیشرفت های صورت گرفته در نسخه های رایانه شخصی و کنسول بازی دسترسی داشته باشند.

کالاف دیوتی به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فرد،بتل پس و چندین آیتم دیگر، از زمان انتشار به عنوان یک بازی تیراندازی اول شخص، موفقیت‌های زیادی کسب کرده است. کالاف دیوتی موبایل نیز از زمان انتشار خود به دلیل انطباق موفقیت آمیز نسخه های PC و کنسول بازی با پلتفرم موبایل، پاسخ مثبتی دریافت کرده است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

در انتظار این موفقیت، اکتیویژن در حال حاضر با انتشار نسخه محدودی از بازی در مناطق منتخب قبل از انتشار جهانی آن در اواخر سال 2023، به انتشار Call of Duty: Warzone Mobile ادامه داده است. آیا آنها می توانند به نسخه موبایل بازی دسترسی داشته باشند.

مقالات مرتبط »     تریلر چهارمین سالگرد کالاف دیوتی موبایل با معرفی تم سالگرد و شخصیت‌ها

کالاف دیوتی وارزون موبایل Crossplay و Cross-Progression

Cکالاف دیوتی وارزون موبایل از سیستم crossplay بهره نخواهد برد. به این معنی که بازیکنان وارزون موبایل با بازیکنانی که وارزون 2 را روی رایانه شخصی و کنسول بازی می کنند، همخوانی نخواهند کرد. با این حال، کریس پلامر، رئیس بخش موبایل اکتیویژن، تایید کرده است که این بازی دارای قابلیت متقاطع نیست، اما از پیشرفت متقاطع پشتیبانی می کند.

این بدان معنی است که بازیکنان نسخه های رایانه شخصی و کنسول بازی می توانند پیشرفت بازی خود مانند سلاح یا قفل را به نسخه موبایل بازی منتقل کنند. با این حال، بازیکنان باید از حساب بازی موجود خود که در نسخه های رایانه شخصی و کنسول استفاده می کنند، استفاده کنند تا به پیشرفت در نسخه موبایل بازی ادامه دهند.

کالاف دیوتی وارزون موبایل در مناطق محدودی به عنوان بخشی از مرحله آزمایشی آنها قبل از انتشار جهانی در اواخر امسال در دسترس است. بازیکنان جهانی می‌توانند با دنبال کردن مراحل ساده‌تر در فروشگاه Google Play و فروشگاه برنامه iOS، برای بازی پیش‌ثبت‌نام کنند.

 

نوشته قبلی

تریلر چهارمین سالگرد کالاف دیوتی موبایل با معرفی تم سالگرد و شخصیت‌ها

نوشته بعدی

5 کمپین کالاف دیوتی که باید قبل از مدرن وافار 3 بازی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید