نحوه تکمیل ماموریت X-Rays وارزون 2 با این راهنمای DMZ

راهنمای DMZ وارزون 2 : چگونه ماموریت ایکس ری را کامل کنیم؟

X-Rays یک ماموریت DMZ Tier 1 برای Shadow Company Faction در Warzone 2 است. این ماموریت فقط یک هدف را شامل می شود و از بازیکنان می خواهد که 10 دشمن را در داخل Radiation Zone با یک ضربه سر از بین ببرند. اما یک گرفتاری وجود دارد. این دشمنان باید از فاصله بیش از 35 متر حذف شوند که سخت ترین جنبه این ماموریت Tier 1 است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل برای خرید و استفاده از اسلحه، مهمات، لباس و غیره کاربرد دارد.

پس از تکمیل ماموریت، بازیکنان 5000 XP و یک کلید انبار شرقی Under Freeway دریافت خواهند کرد. این کلید می تواند در تکمیل ماموریت ها بعداً با پیشرفت بازیکنان در سطوح مختلف مفید باشد. در این راهنما، نگاهی دقیق‌تر به ماموریت X-Rays DMZ در Warzone 2 خواهیم داشت و اینکه چگونه می‌توانید آن را به راحتی تکمیل کنید.

مقالات مرتبط »    مقایسه نقشه های بازسازی شده و نمادین مدرن وارفار 3

چگونه در ماموریت X-Rays وارزون 2 در Tier 1 DMZ در منطقه Radiation از بیش از 35 متر 10 هدشات بگیریم؟

مراحل زیر را دنبال کنید تا در ماموریت ماموریت X-Rays وارزون 2 تعداد 10 هدشاتاز ارتفاع بیش از 35 متر به طور مؤثر دریافت کنید:

  • ولین قدم، انتخاب صحیح Exclusion Zone است. برای این ماموریت، پرتاب به المزره توصیه می شود زیرا شعاع منطقه تشعشع بیشتر است.
  • در مرحله بعد، مطمئن شوید که loadout شما دارای ساخت تفنگ Sniper Rifle مناسبی است. اگر نه، مطمئن شوید که یک تفنگ تهاجمی/تفنگ جنگی با دامنه‌های درشت‌نمایی بالاتر حمل می‌کنید.
  • اکنون، به سادگی منطقه تشعشع را روی نقشه خود بیابید.
  • مسافتی تقریباً 50 متری را پیدا کنید (تا مطمئن شوید که هیچ شلیکی بی حساب نمی شود). برای آسان کردن این کار، از سیستم پینگ برای یافتن فاصله دقیق بین خود و هدف استفاده کنید.
  • برای از بین بردن 10 سرباز در داخل منطقه تشعشع با هد شات اقدام کنید.

اگر مراحل ذکر شده در بالا را به درستی دنبال کرده باشید، نوار پیشرفت ماموریت برای هر حذفی به حساب می آید. پس از حذف 10 دشمن، ماموریت X-Rays وارزون 2 کامل خواهد شد. و شما بلافاصله با آیتم های وعده داده شده پاداش خواهید گرفت.

شایان ذکر است که این دشمنان می توانند سربازان هوش مصنوعی یا بازیکنان واقعی باشند. صرف نظر از این، تا زمانی که ضربه های سر و بیش از 35 متر باشد، برای ماموریت حساب می شود. اگر در مکان یابی Radiation Zone مشکل دارید، مینی مپ را باز کنید و یک نماد هسته ای در قسمت خاصی از نقشه با شعاع محدود ظاهر می شود. همان جایی است که شما باید به آن بروید.

اگر به دلایلی نمی توانید فاصله بین خود و اهداف را به طور دقیق پیدا کنید، توصیه می شود از یکی از محدوده های زیر استفاده کنید:

  • XTEN Angel-40 (با ارتقاء سطح TAQ-M به سطح 11 باز می شود)
  • Angel-40 4.8X (با ارتقاء سطح RAAL MG به سطح 6 باز می شود)
  • Raptor-FVM40 (با ارتقای سطح Victus XMR به سطح 28 باز می شود)

آنها دارای فاصله یاب هستند که برای نشان دادن فاصله دقیق بین شما و دشمنان در هنگام هدف قرار دادن آنها مجهز شده اند. این شامل همه چیزهایی است که درباره تکمیل ماموریت X-Rays وارزون 2 در DMZ باید بدانید.

 

نوشته قبلی

بهترین لود اوت متا وارزون 2 که در فینال جهانی WSOW استفاده شده است

نوشته بعدی

رنک های کالاف دیوتی موبایل : چگونه رتبه خود را افزایش دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید