سرور آسیا وارزون موبایل اضافه شد ؛ اکنون بازیکنان پینگ بهتری دریافت می کنند

سرور آسیا وارزون موبایل

COD Warzone Mobile سرور آسیا را اضافه می کند: بازیکنان آسیایی اکنون می توانند پینگ بهتری دریافت کنند

بازیکنان کالاف دیوتی در آسیا با راه‌اندازی سرور آسیا وارزون موبایل که به صورت استراتژیک در مالزی واقع شده است، برای یک تجربه بازی پیشرفته آماده شده‌اند. هدف این به روز رسانی بهبود قابل توجه اتصال و کاهش زمان پینگ برای یک تجربه گیم پلی یکپارچه است. علاوه بر این، آخرین به روز رسانی وارزون موبایل را با تنظیمات گرافیکی جدید غنی می کند.

خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل از وب سایت گیفت ارزان در مقادیر مختلف و با قیمت های منصفانه انجام می شود.

درباره سرور آسیا وارزون موبایل

معرفی سرور آسیا وارزون موبایل مستقر در مالزی، یک تغییر بازی برای بازیکنان در منطقه است. این سرور از طریق سرویس‌های VPN رایگان و ممتاز قابل دسترسی است. و برای ارائه اتصالات پایدار و کاهش نرخ پینگ طراحی شده است که منجر به بازی روان‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌شود. VPN ممتاز دسترسی اضافی به سرور را ارائه می دهد. در حالی که نسخه رایگان بازی پایدار را تضمین می کند.

مقالات مرتبط »     APK سرور تست سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : لینک و راهنمای نصب

VPN ها و مشکلات قطع ارتباط سرور

خطاهای اتصال گاه به گاه با VPN ها به سرعت با اتصال مجدد VPN برطرف می شود و تجربه بازی مداوم در وارزون موبایل را تضمین می کند. این راه حل به ویژه برای بازیکنانی در مناطقی که قبلاً تأخیر زیادی داشتند، مانند استرالیا و هند مفید است، و به آنها یک محیط بازی پاسخگوتر با سرور جدید آسیا را ارائه می دهد.

آخرین به‌روزرسانی وارزون موبایل چه چیز بیشتری دارد؟

فراتر از سرور آسیا وارزون موبایل ، به‌روزرسانی جدید تنظیمات گرافیکی پیشرفته‌ای را به ارمغان می‌آورد. که به بازیکنان امکان می‌دهد تجربه بصری خود را سفارشی کنند. گزینه‌ها از تنظیمات گرافیکی بالا تا فوق‌العاده، با تنظیمات FPS شامل 30، 60، و 90 متغیر است. این افزودنی بازیکنان را دعوت می‌کند تا تجربه بازی خود را تنظیم کنند و بازخورد خود را به اشتراک بگذارند.

راه اندازی سرور آسیا در وارزون موبایل یک گام مهم به جلو است. به ویژه به عنوان آخرین به روز رسانی سرور قبل از انتشار جهانی. با استفاده از خدمات VPN، بازیکنان در آسیا اکنون می توانند از پینگ و اتصال بهبود یافته لذت ببرند. همانطور که انجمن کالاف دیوتی: موبایل این پیشرفت ها را بررسی می کند، تأثیر کامل سرور آسیا وارزون موبایل بر چشم انداز بازی هنوز دیده نشده است.

 

نوشته قبلی

APK سرور تست سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : لینک و راهنمای نصب

نوشته بعدی

شانس دریافت سی پی رایگان به بازیکنان کالاف دیوتی موبایل 2024 داده شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید