شانس دریافت سی پی رایگان به بازیکنان کالاف دیوتی موبایل 2024 داده شد

سی پی رایگان

بازیکنان جهانی COD: Mobile شانس بردن CP رایگان را دارند

  • 3 چالش اسلحه را برای شانس بردن 560 سی پی رایگان تکمیل کنید.

  • گرفتن اسکرین شات پس از اتمام چالش ها برای برنده شدن جوایز وارد شما می شود.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل دسترسی به تمامی عناصر و ویژگی های بازی آسان خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر کالاف دیوتی موبایل اخیراً پستی را منتشر کرده است. که در آن چالش جدیدی را برای بازیکنانی که به دنبال بهبود مهارت های خود در سال 2024 هستند، اعلام کرده است. اما مهمتر از آن این است که مقامات به بازیکنان سی پی رایگان برای تکمیل مجموعه چالش ها تنها با خرد کردن و ارائه یک مدرک ارائه می دهند. تکمیل چالش ها نسبتاً آسان هستند. در این مقاله در مورد کل فرآیند صحبت خواهیم کرد.

مقالات مرتبط »     سرور آسیا وارزون موبایل اضافه شد ؛ اکنون بازیکنان پینگ بهتری دریافت می کنند

Call of Duty Mobile طرفداران را با چالش های رزولوشن سال نو غافلگیر کرد تا برنده سی پی رایگان شود.

پست توییتر شامل تصویری بود که سه چالشی را که بازیکنان می‌توانند برای یک جایزه غافلگیرکننده تکمیل کنند، نشان می‌داد.

1. اولین چالش نیاز به 10 کشتن با مسلسل KSP 45 بدون مرگ دارد. این باید برای اکثر بازیکنان یک چالش آرام باشد.

2. چالش دوم بازیکنان را با استفاده از تفنگ تهاجمی Man-O-War بدون هیچ گونه ضمیمه سلاح به بازیکنان تکلیف می‌کند. که یک مسابقه چند نفره یا رتبه‌بندی شده را تکمیل کنند. برد یا باخت در مسابقه مهم نیست، فقط تکمیل آن با Man-O-War پایه.

3. سومین و به احتمال زیاد سخت ترین چالش این است که با تفنگ تک تیرانداز Locus در یک مسابقه چند نفره یک کشتن بدون دامنه انجام دهید. نزدیکی نقشه حمل و نقل می تواند انجام این کار را آسان تر کند.

نحوه تکمیل چالش برای دریافت CP رایگان

برای اثبات تکمیل چالش ها، بازیکنان باید اسکرین شات یا کلیپ های ویدیویی بگیرند. و به پست رسمی با کلمه “done” پاسخ دهند. کسانی که هر سه چالش را تکمیل می کنند، باید صبورانه منتظر بمانند تا جایزه غافلگیرکننده 560 سی پی رایگان را مستقیماً به آنها پیامک دریافت کنند.

به خاطر داشته باشید:
همه کسانی که چالش ها را تمام کنند، امتیاز COD را دریافت نمی کنند. به نظر می رسد که جوایز به صورت تصادفی توزیع می شوند. با این حال، این چالش های حل سال نو فرصتی سرگرم کننده برای طرفداران است. تا مهارت های خود را آزمایش کنند و به طور بالقوه مقداری ارز رایگان کسب کنند.

توسعه دهندگان همچنین سرور آزمایشی را برای فصل آینده منتشر کرده اند که بازیکنان می توانند جوایز رایگان دریافت کنند. سرور تست سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل برای سال 2024 به بازیکنان این امکان را می دهد تا قبل از انتشار رسمی فصل، نگاهی پنهانی به محتوای آینده داشته باشند.

مقالات مرتبط »    APK سرور تست سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : لینک و راهنمای نصب

گیمرها می توانند با استفاده از پیوندهای ارائه شده، برای بررسی ویژگی ها و ارائه بازخورد، سرور تست را دانلود کنند. حدس و گمان های فصل 2 شامل حالت چند نفره جدید، رابط کاربری لابی، سلاح ها، سری های رتبه بندی، حالت مسابقات و مجموعه های اسلحه سازی با موضوع سال نو قمری است.

 

نوشته قبلی

سرور آسیا وارزون موبایل اضافه شد ؛ اکنون بازیکنان پینگ بهتری دریافت می کنند

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه ارتقا اسلحه در کالاف دیوتی موبایل 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید