بهترین شخصیت های مدرن وارفار Saga را بشناسید

شخصیت های برتر در Call Of Duty Modern Warfare Saga

بیایید به برخی از بهترین شخصیت های مدرن وارفار Saga نگاهی بیندازیم که اثر خود را در این فرانچایز عظیم FPS بر جای گذاشتند.

آیا نمی‌دانید شخصیت‌های برتر کالاف دیوتی مدرن وارفار Saga چه کسانی هستند؟ سری مدرن وارفار ده ها شخصیت به یاد ماندنی را در حالت های کمپین پر اکشن خود به نمایش گذاشته است. در این راهنما اجازه دهید نگاهی به برخی از بهترین شخصیت‌های مدرن وارفار Saga بیاندازیم. که اثر خود را در این فرانچایز FPS به جا گذاشتند.

مقالات مرتبط »    چگونه در کمپین مدرن وارفار 3 دید اپراتورهای دشمن را افزایش دهیم؟

بهترین شخصیت های مدرن وارفار Saga

کاپیتان جان پرایس

کاپیتان خشن بریتانیایی SAS به عنوان یکی از بهترین شخصیت های مدرن وارفار Saga در سرتاسر سری مدرن وارفار حضور ثابتی داشته است. پرایس به عنوان یک اپراتور نیروهای ویژه بسیار ماهر و بدبین است. پرایس با وجود ظاهر خشن خود، اغلب به عنوان مربی برای سربازان کم تجربه ای مانند Soap عمل می کند. او رهبری و تخصص را در طول ماموریت های سراسر جهان ارائه می دهد. پرایس ممکن است قوانین را زیر پا بگذارد. اما وفاداری و شجاعت او در مواجهه با مشکلات بسیار، او را به شخصیتی نمادین تبدیل کرده است.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

جان “Soap” مک تاویش

Soap با شروع به‌عنوان یک سرباز تازه‌کار در SAS، در سه‌گانه اصلی مدرن وارفار به یک گروهبان جنگ‌زده تبدیل می‌شود. او به عنوان قهرمان قابل بازی در کالاف دیوتی 4 معرفی و توسط Price راهنمایی می شود. Soap خود را به عنوان یک جنگنده توانا در کنار پرایس ثابت می کند. پس از بهبودی از جراحات بحرانی در مدرن وارفار 2، Soap به یک فرمانده ارشد میدانی تبدیل می‌شود. که Task Force 141 را رهبری می‌کند. او نهایت فداکاری را در مدرن وارفار 3 انجام می‌دهد اما میراثی قوی از خود بر جای می‌گذارد.

سایمون “گوست” رایلی

گوست نیز یکی از بهترین شخصیت های مدرن وارفار Saga است. مامور نیروهای ویژه بریتانیایی که جمجمه بالاکلوا پوشیده به عنوان یکی از اعضای کشنده Task Force 141 خدمت می کند. گوست از جنگیدن در خط مقدم با تاکتیک های مخفی کاری و سلاح های سرکوب شده اش لذت می برد. همانطور که علامت تماس او نشان می دهد، گوست در عملیات های مخفیانه در پشت خطوط دشمن تخصص دارد. او خود را به عنوان یک حضور تقریباً فراطبیعی تثبیت می کند که دشمنانش از آن می ترسند. Ghost با وجود زمان محدودی که در این سریال روی صفحه نمایش دارد، همچنان مورد علاقه طرفداران است.

خلاصه

  • کاپیتان پرایس – اپراتور سرسخت SAS بریتانیایی
  • Soap – قهرمانی که به یک فرمانده تبدیل می شود
  • گوست – عامل نیروهای ویژه یواشکی، با نقاب جمجمه

سری مدرن وارفار شامل گروهی به یاد ماندنی از سربازان، فرماندهان، مربیان و شرورهای ترسناک است. این شخصیت‌ها با مهارت‌ها، فداکاری‌ها، درگیری‌ها و توطئه‌های متضاد خود اثری محو نشدنی بر جای گذاشتند. بازیکنان در طول یک دهه کمپین انقلابی کالاف دیوتی روی این گروه نمادین سرمایه گذاری کردند.

 

نوشته قبلی

چگونه در کمپین مدرن وارفار 3 دید اپراتورهای دشمن را افزایش دهیم؟

نوشته بعدی

کاپیتان پرایس در مدرن وارفار 3 (2023) زنده است یا خیر ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید