کاپیتان پرایس در مدرن وارفار 3 (2023) زنده است یا خیر ؟

آیا Captain Price در کمپین Modern Warfare 3 (2023) زنده است؟

این مقاله وضعیت کاپیتان پرایس در مدرن وارفار 3 (2023) را نشان می دهد.

کمپین کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 (MW3) نسبتاً منحصربه‌فرد است. زیرا بازی‌های Sledgehammer چند ماموریت Open Combat جدید را معرفی کردند. و مبارزه Task Force 141 در برابر نقشه‌های مخرب ولادیمیر ماکاروف را به نمایش گذاشتند. کاپیتان پرایس گروه خود را رهبری می کند. و با دیگرانی مانند کیت و فرح همکاری می کند تا رقیب فراری را ردیابی کند و او را به دست عدالت بسپارد.

یکی از مهم ترین مزیت های خرید از ارزان ترین سایت خرید سی پی امکان خرید تجهیزات و لوازم لازم برای نبردها برای شکست دادن رقبا است.

حالت کمپین مدرن وارفار 3 بخش کوچکی از کل بازی است. اما ادامه داستانی است که با پیش درآمدهای آن آغاز شد. با این حال، ماموریت ها آسان نیستند. و از دست دادن جان بسیاری از شخصیت های مهم در حالت مبارزات انتخاباتی را به تصویر می کشند.

مقالات مرتبط »     شخصیت های برتر در Call Of Duty Modern Warfare Saga

توجه داشته باشید:
این قطعه حاوی اسپویلرهایی در مورد خط داستانی مدرن وارفار 3 است.

آیا کاپیتان پرایس در مدرن وارفار 3 جان خود را از دست می دهد؟

نه.

کاپیتان پرایس در مدرن وارفار 3 در حالت مبارزاتی نمی میرد. ماموریت نهایی که اسب تروجان نام دارد، با نمایش کاپیتان پرایس، Gaz و گوست در نزدیکی صخره ای در یک دره به پایان می رسد. و قول می دهد که ماموریت را به پایان برساند و ماکاروف را دستگیر کند. متأسفانه Soap هنگام تلاش برای مبارزه با آنتاگونیست در میان خنثی کردن یک بمب شیمیایی بسیار کشنده جان خود را از دست می دهد.

کاپیتان پرایس نیز در ریل قطار زیرزمینی مورد اصابت گلوله ولادیمیر ماکاروف قرار می گیرد. اما موفق می شود دوباره بلند شود. در این مرحله، شما (قیمت) فرصتی برای مبارزه با یک تفنگ دستی دارید. اما فقط می‌توانید تعدادی سرباز کونی را در حالی که ماکاروف از طریق یک تونل خارج می‌شود، از بین ببرید. Soap موفق می شود با یک ضربه چاقوی عمیق، آنتاگونیست را زخمی کند. اما متأسفانه، در مبارزه شکست می خورد و یک گلوله مرگبار دریافت می کند.

پس از فرار ماکاروف، پرایس و Gaz با هم متحد می شوند و بمب را خنثی می کنند. و جان افراد بی شماری را نجات می دهند. با این حال، پس از مرگ اجتناب‌ناپذیر Soap در درگیری، Task Force 141 تنها با سه عضو باقی می‌ماند. این مجموعه اتفاقات ناگوار منجر به مرگ یکی از محبوب ترین شخصیت های داستانی در کل فرنچایز می شود.

آخرین قسمت از کات سین، جنرال شپرد را نشان می دهد که وارد دفترش می شود. و کاپیتان پرایس در گوشه ای تاریک منتظر اوست. دومی شروع به کنار زدن ژنرال در صندلی خود می کند. که یکی از بزرگترین پایان های آزاد در سری Modern Warfare را به هم می زند.

آیا کاپیتان پرایس در مدرن وارفار 4 بازخواهد گشت؟

کاپیتان پرایس احتمالاً در خط داستانی مدرن وارفار 4 بازگشته است. با توجه به اینکه ولادیمیر ماکاروف موفق به فرار شده و می تواند بازگردد. با این حال، نمی توان این موضوع را تایید کرد. زیرا اکتیویژن هیچ جزئیاتی درباره دنباله مدرن وارفار 3 اعلام نکرده است.

علاوه بر این، مدرن وارفار 4 احتمالاً کمی طول می‌کشد و در نوامبر 2026 منتشر می‌شود. تا با انتشار سایر عناوین Call of Duty سازگاری داشته باشد.

طرفداران و علاقه مندان می توانند برای اطلاعیه ها و اخبار صفحه رسمی Call of Duty X (توئیتر سابق) را دنبال کنند.

 

نوشته قبلی

بهترین شخصیت های مدرن وارفار Saga را بشناسید

نوشته بعدی

کاموهای مستری زامبی مدرن وارفار 3 و نحوه دریافت آنها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید