نحوه باز کردن اپراتور اسکین Shade Ghost ردیف 100 در وارزون و مدرن وارفار 3

اپراتور اسکین Shade Ghost

چگونه پوسته شخصیت Tier 100 Shade Ghost را در Modern Warfare 3 و Warzone باز کنیم؟

این مقاله نحوه باز کردن اپراتور اسکین Shade Ghost ردیف 100 در وارزون و مدرن وارفار 3 را برجسته می کند.

ظاهراً یک جاذبه جدید به نام Shade Ghost Operator skin در Modern Warfare 3 (MW3) و Warzone وارد شده است. اکتیویژن یک وبلاگ رسمی Call of Duty منتشر کرد که در آن یک لوازم آرایشی عجیب برای Ghost Operator در آثار هنری رسمی و حتی در تریلر آپدیت فصلی آینده به نمایش گذاشته شد. با این حال، چند نشت نشان می دهد که پوسته در بالاترین سطح در پاس نبرد قرار می گیرد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

Modern Warfare 3 و Warzone فهرستی از بسته‌های لوازم آرایشی جدید را از طریق فروشگاه‌ها و کارت‌های نبرد در هر فصل ارائه می‌کنند. ناشر حتی همکاری‌های جذابی مانند The Boys و بسته‌های تایید شده آینده Rick Grimes را برای فصل 2 به ارمغان می‌آورد. ورود همه این موارد، انتخاب را برای جامعه گسترش می‌دهد و درصد زیادی از بازیکنان را که دوست دارند پوسته‌های منحصربه‌فرد جمع‌آوری کنند، ارائه می‌دهد.

مقالات مرتبط »     سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : همه محتوای لجندری را اکنون بررسی کنید

چگونه در Modern Warfare 3 و Warzone اپراتور اسکین Shade Ghost را بدست آوریم؟

اپراتور اسکین Shade Ghost ردیف 100 تقریبا تأیید شده است. که در بتل پس سیزن 2 عرضه می شود و بهترین نوع آن در بالاترین سطح خواهد بود.

  • کلاینت بازی خود را راه اندازی کنید، به روز رسانی را دانلود کنید و اجازه دهید قبل از راه اندازی Call of Duty HQ نصب شود.
  • پس از انجام این کار، با حساب کاربری خود به عنوان دسترسی پیدا کنید و تمام محتوای گیم پلی جدیدی را که با فصل 2 وارد شده است، بررسی کنید.
  • به تب “Battlepass” در نوار بالایی بروید و تمام بخش های موجود را بررسی کنید.
  • بعد از اینکه اپراتور اسکین Shade Ghost را پیدا کردید، بهترین و سریعترین مسیر را برای باز کردن قفل آن جستجو کنید. پس از تکمیل تمامی لایه های مورد نیاز، می توانید به پوسته دسترسی داشته باشید.
  • با این حال، برای استفاده از پوسته بایدبتل پس را خریداری کنید. همچنین می توانید ابتدا بازی را آسیاب کنید و در صورت شک و تردید بعداً آن را خریداری کنید.

توجه داشته باشید:
اکتیویژن به طور رسمی تایید نکرده است که این پوسته در Season 2 Battle Pass حضور خواهد داشت. اما اگر شامل شود، مطمئناً یک نوع BlackCell مشابه و احتمالاً با رنگ‌های برجسته طلایی و انیمیشن‌های بافتی خواهد داشت.

این لوازم آرایشی خاص به طور سخاوتمندانه در تریلر با چند نمای نزدیک به نمایش گذاشته شده است. و در سناریوهای اکشن در نقشه اصلاح شده Fortune’s Keep استفاده شده است. پوست سایه احتمالاً با طراحی باورنکردنی خود به نقطه برجسته فصل اولیه تبدیل خواهد شد.

مقالات مرتبط »     مپ فورچنز کیپ وارزون : معرفی همه POI های جدید در این نقشه

اپراتور اسکین Shade Ghost چگونه به نظر می رسد؟

پوسته اپراتور Shade Ghost همان ماسک ژولینی را دارد که شخصیت از آن استفاده می‌کند و انیمیشن‌های دودآلود را روی سر و ساعد نشان می‌دهد. همچنین با یک لباس جنگی کاملاً سیاه شده و برخی طرح‌های مینیمالیستی در نزدیکی بازوها عرضه می‌شود. این جلیقه دارای لهجه سفید کم رنگی برای تقویت سایر ویژگی های آن است.

 

نوشته قبلی

سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : همه محتوای لجندری را اکنون بررسی کنید

نوشته بعدی

نحوه باز کردن تخم مرغ عیدپاک Golden Vault در وارزون در نقشه فورچنز کیپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید