سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : همه محتوای لجندری را اکنون بررسی کنید

سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل

همه محتوای Legendary و تاریخ انتشار COD: Mobile فصل 2

سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024: Lunar Dragon در حال حاضر پخش شده است. اما ما هنوز محتوای انحصاری فصل اصلی را برای این فصل دریافت نکرده ایم. با این حال، افشاگری ها به قرعه‌کشی‌های خوش شانس منتقل شدند. و همه اسلحه‌های افسانه‌ای در حال حاضر در حال سرازیر شدن هستند. و ما اکنون یک تقویم کامل از تمام پوسته‌های اسطوره‌ای و افسانه‌ای آینده داریم که در گردونه فصل ۲ نمایش داده می‌شوند.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

این تقویم شامل آیتم‌هایی با موضوع سال نو چینی است. و همچنین پوسته‌های افسانه‌ای و اسطوره‌ای معروف نیز که در این فصل بازمی‌گردند را نشان می دهد. که شامل پوسته اپراتور Legendary Ghost و تک‌تیرانداز Mythic Rytech می‌شود.

مقالات مرتبط »     نحوه باز کردن اپراتور اسکین Mortem در وارزون به صورت رایگان

همه محتوای لجندری سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 براساس ترتیب انتشار

1. AK-47 – شیر آهنی

اولین بار در لیست، ما AK-47 – Iron Lion را داریم که به عنوان بخشی از قرعه کشی Lron Blade همراه با طوفان – The Seeking Blade در میان جوایز دیگر ارائه می شود.
تا آنجا که به طراحی ها و افکت های کشنده مربوط می شود، این دارای بلندترین و قوی ترین طراحی در میان تمام پوسته های افسانه ای برای این فصل است.

2. شمشیر افسانه ای ‘Darkheart’

اولین بار شایعه شد که پوسته غوغا شمشیر افسانه ای “Darkheart” نسخه انحصاری چینی است. با این حال، نشت های اخیر نشان می دهد که ممکن است واقعاً در نسخه جهانی نیز عرضه شود. جدای از پوسته شمشیر افسانه ای که دارای اثر کشتن ستاره ای خواهد بود، قرعه کشی شامل پوسته های pay-to-win برای CBR-4 و BY-15 با مناظر سفارشی داخلی نیز می شود.

3. Fennec – ترازوی جرقه زننده

در مرحله بعد، گردونه ترازوی اژدها را داریم که دارای عملگر Fennec – Scintillant Scales با Shadowfall – Scales of Destiny است. طراحی آن، به خصوص اپراتور، موج هایی را در جامعه ایجاد کرده است و به نظر می رسد در بین پخش کننده های COD: Mobile جذابیت محبوبی داشته باشد. یک قدم جلوتر از پوسته های افسانه ای معمولی، افسانه Fennec همچنین هر بار که آن را بررسی می کنید، شکل گیری رنگ خود را تغییر می دهد.

4. نیزه افسانه ای – لاجوردی قابل توجه

با شکستن هنجارها، نه یک، بلکه دو قرعه‌کشی خوش شانس در این فصل وجود خواهد داشت که یک اسلحه غوغا را به عنوان پاداش اصلی نشان می‌دهد. دومین موردی که منتشر می شود، قرعه کشی مرگبار لاجوردی است که شامل نیزه افسانه ای است. که هاله ای آبی ترسناک به همراه یک پوست شخصیت حماسی منحصر به فرد دارد.

5. DLQ – Dark Void

در نهایت، قرعه کشی شانس سیاه چاله که یک پوسته افسانه ای جدید برای DLQ با تمرکز بر طراحی مینیمالیستی به جای انیمیشن های پر زرق و برق دارد.

بازگشت به قرعه کشی های خوش شانس در سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024: Lunar Dragon

در اینجا تمام قرعه‌کشی‌های خوش شانس برگشتی فصل 2 آمده است :

  • گوست افسانه ای – Retribution
  • گونزو افسانه ای – Devil Jester
  • M13 افسانه ای – Carrot Cutie
  • Arctic .50 افسانه ای – زودیاک هیولا
  • Rytec AMR اسطوره ای

در کنار همه اینها، بازیکنان می توانند با به دست آوردن 3 پوسته افسانه ای/اسطوره ای در همان فصل، AK117 جدید – Meltdown Prestige را نیز به دست آورند.

نوشته قبلی

نحوه باز کردن اپراتور اسکین Mortem در وارزون به صورت رایگان

نوشته بعدی

نحوه باز کردن اپراتور اسکین Shade Ghost ردیف 100 در وارزون و مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید