سامارا در مدرن وارفار 3 (2023) کیست ؟ آیا او می میرد ؟

Samara در Modern Warfare 3 (2023) چه کسی است؟ آیا او می میرد؟

این مقاله بر سرنوشت سامارا در مدرن وارفار 3 (2023) و تلاش ماکاروف برای تأثیرگذاری بر او متمرکز است. به گونه‌ای که باعث شود کل سازمان ULF در مدرن وارفار 3 درگیر شود.

کمپین مدرن وارفار 3 دارای شخصیت های قوی و دوست داشتنی است. با این حال، سامارا، یک شخصیت به ظاهر کوچک، ناخواسته نقشی کلیدی در طرح بزرگ ولادیمیر ماکاروف، آنتاگونیست بازی می‌کند. ماکاروف نقشه‌ای پلید را طراحی می‌کند که ممکن است به جنگی همه جانبه بین دو کشور قدرتمند منجر شود. برای رسیدن به این هدف، او شرایط را دستکاری می کند تا ULF (نیروی آزادیبخش اورزیکستان) را متهم کند.

گیمرها برای فعال سازی بتل پس و گرند فورس باید سی پی پرداخت کنند و بدون خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل امکان فعالسازی و خرید وجود ندارد.

ماکاروف سامارا را بدون اطلاع او مجبور به انجام یکی از این نقشه های شیطانی می کند. و یک شرکت هواپیمایی روسی را نابود می کند. این حادثه غم انگیز بخش مهمی از برنامه او برای چارچوب دادن به ULF و افزایش تنش بین کشورها است.

مقالات مرتبط »     کاپیتان پرایس در مدرن وارفار 3 (2023) زنده است یا خیر ؟

درباره سامارا در کمپین مدرن وارفار 3

سامارا یکی از اعضای سابق نیروی آزادیبخش اورزیکستان (ULF) و یک مبارز آزادی متعهد است. که در کنار فرح کریم، یکی از اعضای موسس و یکی از فرماندهان ULF، علیه سربازان روسی جنگید.

او بعداً ترجیح داد زندگی خانوادگی را در اولویت قرار دهد. و با خالد ازدواج کرد و دو فرزندشان طارق و رابعه را بزرگ کرد. و در نهایت سابقه مبارزاتی خود را ترک کرد.

آیا سامارا در مدرن وارفار 3 در حالت کمپین می میرد؟

بله.
سامارا در مدرن وارفار 3 در حالت کمپین در طول ماموریت Passenger می میرد. این لحظه غم انگیز نتیجه نقشه شیطانی ولادیمیر ماکاروف است. ماموریت با یک صحنه سینمایی آغاز می شود. که در آن عوامل ماکاروف اسلحه و مواد منفجره را در پرواز 761 روسیه قاچاق می کنند. هواپیمایی که از کاستویا به سوچی، روسیه می رود.

شما نقش سامارا را بر عهده می گیرید که مسافر پرواز است. یکی از مردان ماکاروف در کنار او می نشیند و در یک گفتگوی ظاهراً معمولی شرکت می کند. تا اینکه به حقایق حساس در مورد خانواده و پیشینه سامارا می پردازد و او را گیج می کند. وقتی اپراتور اسلحه‌ای را روی سامارا می‌کشد، تنش بالا می‌رود و بازی را شروع می‌کند.

با پیشرفت ماموریت، این فرصت را به دست می آورید که اپراتور را بکوبید و اسلحه او را بگیرید. با این حال، مارشال‌های هوایی شما را به‌عنوان یک تروریست اشتباه شناسایی می‌کنند که منجر به واکنش خصمانه آنها می‌شود.

همزمان دو نفر از افراد ماکاروف وارد راهرو می شوند. می توانید شلیک کنید یا منفعل بمانید. پس از آن یک فلش بنگ شما را کور می کند. و زمانی که اثر محو می شود، توسط ربایندگان مشت می خورید و اسیر می شوید.

ماکاروف وارد صحنه می شود و یک جلیقه بمب را به شما می چسباند. این توطئه شوم می تواند ULF را به عنوان عاملان تروریسم به دروغ متهم کند.

ماکاروف با تلخی از یک تایمر تلفن رونمایی می کند. و قبل از پریدن از هواپیما درگیر آخرین گفتگو می شود. در حالی که به سختی 25 ثانیه باقی مانده است. یک هواپیماربای گوشی را به داخل راهرو پرتاب می کند. سامارا سعی می کند آن را بگیرد. اما مسافران وحشت زده او را به اشتباه به عنوان یک تروریست شناسایی می کنند و مانع از رسیدن او به تلفن همراه می شوند.

به‌طور غم‌انگیزی، هواپیما در هوا منفجر می‌شود و سامارا را به همراه بسیاری از افراد بی‌گناه می‌کشد. و صحنه‌ای دلخراش را نشان می‌دهد که مأموریت No Russian در سال 2009 مدرن وارفار 2 را تکرار می‌کند.

اطلاعات بالا همه چیزهایی است که بازیکنان باید در مورد شخصیت سامارا در مدرن وارفار 3 (2023) بدانند.

 

نوشته قبلی

کاموهای مستری چندنفره مدرن وارفار 3 و نحوه دریافت آنها

نوشته بعدی

محتوای فصل 10 کالاف دیوتی موبایل ، برنامه زمانی و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید