نحوه تعمیر لاستیک در کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 زامبی ها

Call Of Duty : چگونه یک Tire را در MW3 Zombies تعمیر کنیم؟

آیا نحوه تعمیر لاستیک در کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 را نمی دانید؟ در اینجا یک راهنمای گام به گام برای طرفداران کالاف دیوتی مدرن وارفار III آورده شده است.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

چگونه لاستیک را در MW3 Zombies تعمیر کنیم؟ کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 فرصت هایی را برای طرفداران زامبی فراهم می کند. تا در حین انجام ماموریت های سطحی، مجموعه ای از جوایز را باز کنند. برای کسانی که نمی دانند، تا زمانی که بازیکنان در خط داستانی پیشرفت کنند، این ماموریت ها از طریق سطوح مختلف سه عمل زامبی های MW3 قابل دسترسی هستند.

مقالات مرتبط »    چاقوی گروزا و بالستیک در کالاف دیوتی موبایل سیزن 11 (2023)

Road Rage به عنوان یک ماموریت Act 1 Tier 1 در دسترس است. این به بازیکنان این امکان را می‌دهد که برای انجام دو کار برجسته جوایز رایگان دریافت کنند. اجرای 30 زامبی با دویدن روی آنها با وسیله نقلیه(ها) و تعمیر تایر. خوانندگانی که نحوه تعمیر لاستیک در کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 زامبی ها را نمی‌دانند، می‌توانند راهنمای زیر را دنبال کنند. تا کار را انجام دهند و به آسانی به مأموریت بعدی بروند :

نحوه تعمیر لاستیک در کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 زامبی ها (راهنمای گام به گام)

بازیکنانی که ماموریت Road Rage Tier 1 را در Act 1 دنبال می‌کنند، برای انجام یکی از دو وظیفه برجسته به وسیله نقلیه با لاستیک پنچر نیاز دارند. بازیکنان می توانند اسلحه های خود را به سمت لاستیک وسیله نقلیه قابل رانندگی نشانه بگیرند و تا ترکیدن آن شلیک کنند. هنگامی که لاستیک پنچر شد، می توان به سرعت آن را تعمیر کرد و یکی از دو کار را انجام داد.

برای وضوح بهتر، طرفداران می توانند راهنمای گام به گام زیر را در مورد نحوه تعمیر لاستیک در کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 زامبی ها دنبال کنند:

  • یک وسیله نقلیه قابل رانندگی را پیدا کنید.
  • یکی از لاستیک های آن را نشانه بگیرید و شلیک کنید تا آن را ترک کنید.
  • شخصیت قابل بازی را نزدیک لاستیک پنچر قرار دهید.
  • هنگامی که از شما خواسته می شود تا خودرو را تعمیر کنید، باید کلید مربع (کنترل کننده پلی استیشن)/X (کنترل کننده ایکس باکس)/F را برای تعامل نگه دارید.

لاستیک تعمیر می شود و بازیکنان می توانند از وسیله نقلیه دقیق برای کشتن 30 زامبی با دویدن از روی آنها استفاده کنند. با این حال، باید مراقب انتخاب وسایل نقلیه قابل رانندگی آنها بود، زیرا ضربه زدن به یک زامبی باعث وارد شدن آسیب به وسیله نقلیه می شود.

هنگامی که بازیکنان هر دو دستگاه را تکمیل کردند، 1500 XP و یک قوطی Stamin-up (Perk-a-Cola) دریافت خواهند کرد. برای افراد ناآشنا، Stamin-up “دویدن و سریع دویدن” را در کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 زامبی ها افزایش می دهد.

 

نوشته قبلی

نحوه دریافت کامو ببر سلطنتی در مدرن وارفار 3 (2023)

نوشته بعدی

بهترین تنظیمات FOV برای مدرن وارفار 3 (تنظیمات Field of View)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید