ری دیپلوی در وارزون – چه اتفاقی می‌افتد وقتی بازیکنی دوباره بازگردانده شود؟

ری دیپلوی در وارزون

Redeploy در Warzone به چه معناست؟

این مقاله نشان می‌دهد که ری دیپلوی در وارزون به چه معناست.

Call of Duty Warzone، یکی از چالش‌برانگیزترین بازی‌های بتل رویال، دارای روشی ویژه برای بازگرداندن هم‌تیمی‌ها به نام Redeploy است. با توجه به سطح دشواری آن، اکتیویژن سیستم گولاگ را به کار برد. تا پیش از نیاز به خرید مجدد توسط هم تیمی ها، به پایگاه بازیکنان فرصتی بدهد. با این حال، عبارت ری دیپلوی در وارزون در بسیاری از موارد به کار می رود و تنها به بازخرید محدود نمی شود.

گیمرها برای فعال سازی بتل پس و گرند فورس باید سی پی پرداخت کنند و بدون خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل امکان فعالسازی و خرید وجود ندارد.

هر بازیکنی در لابی Warzone باید از تمام فرصت‌هایی که به دست می‌آورد برای برنده شدن در یک مسابقه استفاده کند، و استقرار مجدد یکی از آنهاست. این شامل استفاده از استراتژی‌های مختلف مانند شروع درگیری‌های تهاجمی با سلاح، از بین بردن اپراتورهای دشمن با سلاح‌های دوربرد و چرخش به سودمندترین موقعیت در مناطق امن است.

مقالات مرتبط »     حالت Infected در MW3 : جزئیات و آموزش کامل نحوه بازی

ری دیپلوی در وارزون – چه اتفاقی می‌افتد وقتی بازیکنی در وارزون دوباره مستقر شود؟

کلمه redeploy بسیار ساده و قابل توضیح است. این به عمل بازگرداندن شخصی به یک مکان در معنای جنگی اشاره دارد. ری دیپلوی در وارزون نیز مشابه همین است. و اولین چیزی که هنگام استفاده از این اصطلاح به ذهن خطور می کند، زمانی است که یک هم تیمی پس از حذف شدن بازگردانده می شود.

در حالت بازی بتل رویال، پس از کشته شدن یک بازیکن، آنها به گولاگ فرستاده می شوند. جایی که باید اپراتور دشمن را شکست دهند تا به مسابقه بازگردند. اگر در این نبرد تک به تک برنده شوید، به میدان نبرد بازگردانده می شوید و بازی به شما اطلاع می دهد که در حال اعزام مجدد هستید.

با این حال،

اگر در جنگ با اسلحه شکست بخورید، تنها راه ورود مجدد این است که یکی از اعضای تیم مقدار مشخصی پول نقد درون بازی را بپردازد و شما را پس بگیرد.

این نیز نوعی جابجایی مجدد در Warzone است. زمانی که یکی از اعضای تیم شما غارت می کند تا شما را به لابی بازگرداند. با این حال، باید یک بار دیگر غارت جمع آوری کنید، زیرا معمولاً با یک سلاح اولیه و منابع کم به زمین بازی فرستاده می شوید.

شکل دیگری از استقرار مجدد، عمل ساده استفاده از Redeploy Drone است. شما را قادر می سازد تا به ارتفاع معینی برسید که از آنجا می توانید با کمک چتر نجات به قسمت دیگری از نقشه جابجا شوید. اما، در این مورد، هیچ اعلانی در بازی وجود ندارد که شما در حال پخش مجدد آن هستید.

در حالت های دیگر مانند Resurgence،

می توانید به طور مکرر و برای مدت زمان معینی به زندگی برگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید یکی از هم تیمی هایتان زنده می ماند و تا پایان شمارش معکوس زنده می ماند. این شکل دیگری از استقرار مجدد است. اما فقط برای برخی از حالت ها منحصر به فرد است.

در برخی مسابقات متوجه خواهید شد که بازیکنان زیادی به طور ناگهانی از گولاگ آزاد می شوند. این یک جابجایی انبوه است که به صورت تصادفی رخ می دهد و برای افزایش سرعت مسابقه طراحی شده است.

 

نوشته قبلی

حالت Infected در MW3 : جزئیات و آموزش کامل نحوه بازی

نوشته بعدی

بهترین اسم های کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان (2023)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید