حالت Infected در MW3 : جزئیات و آموزش کامل نحوه بازی

حالت Infected در MW3

چگونه Infected را در Modern Warfare 3 بازی کنیم؟

این مقاله تمام جزئیات مربوط به حالت Infected در MW3 را برجسته می کند.

کالاف دیوتی: مدرن وارفار 3 فصل 1 Reloaded اکنون به صورت زنده منتشر شده است. و عناصر هیجان انگیز مختلفی را به بازی معرفی می کند. در کنار Infected، سه حالت دیگر نیز معرفی شده است. که با دو سلاح جدید، یک نقشه MP و ویژگی های خاص همراه است. این به‌روزرسانی همچنین شامل ویژگی‌های مهم تعادل بازی مانند تنظیمات سلاح، رفع اشکال و سایر پیشرفت‌ها می‌شود.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

معرفی این حالت‌های جدید به طرفداران این امکان را می‌دهد تا گیم‌پلی خود را جوان‌تر کنند و اوقاتی واقعاً سرگرم کننده داشته باشند.

مقالات مرتبط »    Signature Attachment در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

حالت Infected در MW3 توضیح داده شده است

حالت Infected در MW3 جدید نیست. و در عناوین مختلف کالاف دیوتی به نمایش درآمده است. اولین بار در نسخه اصلی مدرن وارفار 3 در سال 2012 معرفی شد. عملکرد این حالت در طول زمان تغییر کرده و با هر عنوان جدید، ویژگی های جدیدی در آن معرفی شده است.

وقتی آخرین نسخه این حالت را شروع می کنید، یک بازیکن به طور تصادفی به عنوان Infected اختصاص داده می شود. در حالی که بقیه به عنوان Survivors نامیده می شوند. هدف اصلی اولی حمله به بازیکنان عادی و حذف آنهاست. پس از کشته شدن، گیمرها به اپراتورهای زامبی شده تبدیل می شوند و به سمت Infected می پیوندند.

بازماندگان باید از طریق چالش‌ها عبور کنند تا از آلوده شدن دور شوند و از حذف شدن اجتناب کنند. اگر بازیکنان زامبی شده موفق به حذف و تغییر همه بازیکنان در مسابقه شوند، پیروز ظاهر می شوند. از طرف دیگر، اگر Survivor ها موفق شوند تا زمانی که زمان تمام شود زنده بمانند، برنده می شوند.

سایر حالت های جدید معرفی شده در مدرن وارفار 3 فصل 1 Reloaded

Headquarters

در حالت Headquarters، هدف شما این است که یک نقطه هدف را ایمن کنید و کنترل خود را حفظ کنید و در طول زمان امتیاز کسب کنید. در حین دفاع از هدف، ریسپون ها غیرفعال می شوند. موقعیت هدف در طول مسابقه می چرخد، و نیاز به اقدام سریع برای ایمن کردن و نگه داشتن آن تا زمانی که ممکن است دارد.

Team Gunfight

حالت گان فات تیمی یک نسخه 6v6 از حالت Gunfight معمولی است که روی نقشه های چند نفره استاندارد بازی می شود. با شروع مسابقه، هر بازیکن یک بارگیری تصادفی دریافت می کند و در طول بازی، این بارگذاری ها همچنان در حال تغییر هستند.

مقالات مرتبط »

Ranked Play

بازی رتبه بندی شده یک حالت رقابتی 4v4 است که دارای تنظیمات، نقشه‌ها و حالت‌های مشابه Call of Duty League (CDL)، لیگ esports برای COD است. تحت قوانین رسمی رقابت CDL، برخی از سلاح‌ها، پیوست‌ها، تجهیزات، امتیازات، ارتقاء میدانی و رگه‌ها در این حالت محدود می‌شوند.

 

نوشته قبلی

Signature Attachment در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

نوشته بعدی

ری دیپلوی در وارزون – چه اتفاقی می‌افتد وقتی بازیکنی دوباره بازگردانده شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید