آموزش کامل نحوه اجرای اعدام در وارزون

اجرای اعدام در وارزون

چگونه یک execution در Warzone انجام دهیم؟

اجرای اعدام در وارزون یک لمس شیک به حذف حریفان می بخشد. و یک روش زیبایی برای کشتن دشمنان با یک حرکت پایان کشنده ارائه می دهد. با گزینه‌های مختلف اعدام موجود، بازیکنان می‌توانند حرکاتی را انتخاب کنند که به آن استعداد می‌افزایند یا هدفشان تحقیر دشمنان در میدان جنگ است.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

با این حال، اجرای موفقیت آمیز در وارزون نیاز به زمان بندی و موقعیت یابی دقیق دارد. علیرغم چالش برانگیز بودن، زمانی که بر آن تسلط پیدا کردید به جنبه ای ارزشمند از بازی تبدیل می شود. در اینجا نحوه انجام یک حرکت نهایی یا اجرا در وارزون آورده شده است.

مقالات مرتبط »    NX1 چیست ؟ بازی Call of Duty’s Future Warfare توضیح داده شد

نحوه اجرای اعدام در وارزون

برای اجرای اعدام در وارزون ، باید این مراحل ساده را دنبال کنید:

  • از پشت به حریف نزدیک شوید.
  • دکمه Melee را نگه دارید.

دکمه Melee در قسمت سمت راست Xbox و PlayStation و V در رایانه شخصی قرار دارد. وقتی نزدیک دشمن هستید این را نگه دارید. سکانس باید انیمیشن حرکت پایانی را فعال کند و منجر به حذف حریف شود.

این مراحل ممکن است ساده به نظر برسند. اما بسیاری از بازیکنان زاویه مناسبی برای انجام حرکت پایانی پیدا نمی‌کنند. مهم است که اطمینان حاصل کنید که مستقیماً در پشت دشمن هستید تا حرکت انجام شود.

هنگام اعدام دشمن نیز باید محتاط باشید. زیرا اگر در طول فرآیند توسط دشمن دیگری سرنگون شوید، انیمیشن ممکن است قطع شود. بنابراین، بهتر است آن را در یک منطقه روشن و عاری از سایر حریفان اجرا کنید. از محیط اطراف خود آگاه باشید تا شانس اجرای موفقیت آمیز را افزایش دهید.

نحوه تغییر انیمیشن اجرا در وارزون

تعداد زیادی انیمیشن حرکت تمام کننده در وارزون وجود دارد. که می توان آنها را از طریق ماموریت ها، چالش ها و خریدهای فروشگاهی باز کرد. برای تغییر سبک اجرای خود در بازی مراحل زیر را دنبال کنید:

  • به منوی اصلی بروید.
  • به تب Operators بروید.
  • یک اپراتور را انتخاب کنید. X را فشار دهید تا سفارشی سازی شروع شود.
  • Operator Finishing Move را انتخاب کرده و از میان انیمیشن های موجود انتخاب کنید.
  • یک حرکت نهایی را برای تجهیز انتخاب کنید.

با انجام این مراحل می توانید حرکت های اجرایی خود را در وارزون تغییر دهید.

نوشته قبلی

NX1 چیست ؟ بازی وارفار آینده کالاف دیوتی توضیح داده شد

نوشته بعدی

matchmaking مبتنی بر مهارت یا سیستم SBMM در کالاف دیوتی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید