سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل : تاریخ انتشار، ویژگی‌ها و موارد دیگر

تاریخ انتشار و ویژگی‌های CoD Mobile Season 10

سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل قرار است خیلی زود منتشر شود. اطلاعات دقیق در مورد تاریخ انتشار فصل 10 CoD Mobile را در مقاله زیر بررسی کنید.

اعلام فصل 10 – چهارمین سالگرد اینجاست! سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل قرار است در تاریخ 9 نوامبر (پنج شنبه، ۱۸ آبان) در ساعت 5:30 صبح IST پخش شود. و جشن بزرگی از چهارمین سال حضور کالاف دیوتی موبایل خواهد بود. همانطور که از نام آن پیداست، فصل 10 – چهارمین سالگرد وعده می دهد که یک فصل جشن باشد. شبیه به یک مهمانی عظیم، و ما از همه شما دعوت می کنیم تا به این سرگرمی بپیوندید.

مقالات مرتبط »    ماموریت 3 کمپین مدرن وارفار 3 با عنوان Reactor : نحوه تکمیل و پاداش ها

همه چیز درباره سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

طبق معمول، در اینجا نگاهی گذرا به همه جدیدترین رویدادهایی که در طول هفته آینده برای پایان فصل 9 راه اندازی می شوند خواهیم داشت. و همچنین برخی رویدادهایی که همراه با راه اندازی فصل 10 هفته آینده راه اندازی می شوند، آورده شده است:

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

  • 11/9 ~ راه اندازی فصل 10
  • 11/9 – 12/6 ~ رتبه
  • 11/9 – 12/6 ~ جنگ زمینی: رخنه
  • 11/9 – 12/6 ~ قلعه سرنوشت
  • 11/9 – 12/6 ~ Jester’s Club
  • 11/9 – 12/6 ~ BR Blitz Blackout
  • 11/9 – 12/6 ~ رویداد با موضوع سالگرد
  • 11/9 – 12/6 ~ Bruen Up Trouble (چالش فصلی)

*همه تاریخ ها UTC

در جدیدترین به‌روزرسانی انجمن، اکتیویژن دوست دارد در مناسبت شاد چهارمین سالگرد، لحظاتی را برای همه بازیکنان کالاف دیوتی موبایل ابراز کند. در آنها قبلاً سالگرد انتشار واقعی کالاف دیوتی موبایل را در اوایل اکتبر جشن گرفتند. اما هرگز برای ابراز قدردانی دیر نیست. هر یک از شما به جامعه باورنکردنی ای که این بازی را احاطه کرده است کمک می کند و آن را واقعا استثنایی می کند. ما از اینکه تا کنون بخشی از این سفر چشمگیر با شما بوده‌ایم بسیار هیجان‌زده هستیم و پر از شور و شوق هستیم. زیرا توسعه‌دهندگان به ماجراهایی که در آینده در انتظار ما هستند نگاه می‌کنند.

کلاب

The Club که اولین بار برای اولین سالگرد کالاف دیوتی موبایل دیده شد، با ظاهری کاملاً جدید، با مینی بازی های جدید و سرگرم کننده بازگشته است. در The Club، شما همچنین می توانید با NPC ها تعامل داشته باشید. و حتی با بازیکنان دیگر مهمانی کنید. همچنین می‌توانید بازی‌های کوچکی را برای به دست آوردن توکن‌ها انجام دهید که می‌توان آن‌ها را با جوایز مبادله کرد.

 

نوشته قبلی

حالت زامبی مدرن وارفار 3 : تاریخ و زمان انتشار برای همه مناطق

نوشته بعدی

چگونه در کمپین مدرن وارفار 3 دید اپراتورهای دشمن را افزایش دهیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید