افشاگری های فصل دوم کالاف دیوتی موبایل، سلاح های کاربردی جدید را نشان می‌دهد

فصل دوم کالاف دیوتی موبایل

نشت های COD: Mobile Season 2 سری Armory جدید، سلاح های کاربردی و … را فاش می کند

  • افشاگری های فصل دوم کالاف دیوتی موبایل به سلاح ها، ویژگی ها و تم سال نو قمری جدید اشاره می کنند.

  • گمانه زنی ها در مورد پاداش حماسی Urban Tracker در سری رتبه های آینده به وجود می آید.

گیمرها برای فعال سازی بتل پس و گرند فورس باید سی پی پرداخت کنند و بدون خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل امکان فعالسازی و خرید وجود ندارد.

با نزدیک شدن به فصل دوم کالاف دیوتی موبایل، علاقه مندان از هیجان غوغا می کنند. در این مقاله، به بررسی آخرین اطلاعات درز و حدس و گمان های مربوط به فصل آینده در بازی خواهیم پرداخت. از جمله بررسی تاریخ های عرضه احتمالی، به روز رسانی های اصلی، سلاح های جدید و اضافه شدن های جذاب. هیچ یک از این لو رفتن ها به طور رسمی تایید نشده است که فصل آینده منتشر شود. اما قرار است در نهایت در بازی ظاهر شوند.

مقالات مرتبط »    Raven پس از نقص جدید وارزون، Ascenders را در Urzikstan غیرفعال کرد

فصل دوم کالاف دیوتی موبایل لو رفت

1. تاریخ انتشار احتمالی:

انتظارات برای فصل دوم کالاف دیوتی موبایل در حال افزایش است. و در حالی که هیچ اطلاعیه رسمی اعلام نشده است، بازیکنان مشتاقند بدانند فصل بعدی چه زمانی آغاز می شود. بر اساس اطلاعات درون بازی مانند تقویم ورود به سیستم ماهانه و سری رتبه‌بندی فعلی، گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که فصل 1 در 7 فوریه 2024 (چهارشنبه، ۱۸ بهمن) به پایان می‌رسد. اگر این موضوع درست باشد، فصل دوم کالاف دیوتی موبایل احتمالاً در 8 فوریه شروع می‌شود. و موج جدیدی از هیجان را برای بازیکنان در سراسر جهان ایجاد کند.

2. به روز رسانی های اصلی و ویژگی های جدید فصل 2:

همانطور که فصل جاری به پایان می رسد، بازیکنان امیدوار به یک به روز رسانی قابل توجه در بازی با نقشه ها، حالت ها و ویژگی های جدید هستند. افشاگرانه‌های بازی Elite به یک تغییر بالقوه بازی اشاره می‌کنند – یک حالت چند نفره جدید به نام Mobility Battle که از Black Ops 3 الهام گرفته شده است. و به بازیکنان اجازه می‌دهد از دیوارها عبور کنند. علاوه بر این،دیتاماینرها پیشنهاد می‌کنند که یک کلاس بتل رویال جدید به نام Jet Boost معرفی شود. اگرچه جزئیات کمیاب است. وعده یک رابط کاربری جدید لابی بیشتر به پیش بینی به روز رسانی قابل توجه برای فصل 2 می افزاید.

3. سلاح ها و تغییرات جدید:

یک عنصر کلیدی در هر فصل جدید، معرفی سلاح های تازه است. انتظار می رود فصل دوم کالاف دیوتی موبایل نه تنها یک، بلکه احتمالاً دو سلاح کاربردی جدید را به همراه داشته باشد. قبلاً اطلاعاتی در مورد Jocker Launcher منتشر شده بود. اما آخرین اطلاعات به گنجاندن سلاح سرد Dual Karambit از Modern Warfare اشاره می کند. از بازیکنان دعوت می شود تا ترجیحات خود را برای سلاح های جدید در نظرات به اشتراک بگذارند. و بحث هایی را در مورد زرادخانه بالقوه برای فصل آینده ایجاد کنند.

4. سری جدید رتبه بندی و مسابقات:

انتظار می‌رود فصل 2 نه تنها یک سری رتبه‌بندی جدید، بلکه امکان یک ردیاب حماسی Urban Tracker را به عنوان جایزه بتل رویال به ارمغان بیاورد. معرفی حالت مسابقات فصلی جدید، لایه دیگری از هیجان را اضافه می کند. اگرچه جزئیات کمیاب است. با نزدیک شدن به سال نو قمری، گمانه زنی هایی در مورد فصل موضوعی وجود دارد. بازیکنان مشتاق هستند ببینند که آیا این جشن فرهنگی بر محتوای آینده تأثیر خواهد گذاشت یا خیر.

5. سری Armory و تم سال نو قمری:

شایعات و فاش‌ها حاکی از ورود یک سری جدید Armory است. که احتمالاً حول محور موضوع سال نو قمری چینی متمرکز است. در حالی که تصاویر ویرایش شده منتشر شده است، هیچ چیزی توسط توسعه دهندگان تایید نشده است. و جایی برای حدس و گمان باقی می گذارد. بازیکنان تعجب می‌کنند که آیا در فصل دوم کالاف دیوتی موبایل پوسته‌های افسانه‌ای مانند Zodiac Beast و Dragon Dance وجود خواهد داشت که حس جشنی را به بازی خواهد بخشید.

همانطور که جامعه Call of Duty Mobile برای فصل دوم آماده می شود، نشت و گمانه زنی ها فقط انتظارات را افزایش داده است. با وعده سلاح‌ها، ویژگی‌ها و محتوای موضوعی جدید، بازیکنان در سراسر جهان مشتاقانه منتظر انتشار رسمی هستند تا به فصل بعدی بپردازند.

 

نوشته قبلی

در پی نقص جدید وارزون چندین Ascender در نقشه اورزیکستان غیرفعال شد

نوشته بعدی

APK سرور تست سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : لینک و راهنمای نصب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید