در پی نقص جدید وارزون چندین Ascender در نقشه اورزیکستان غیرفعال شد

نقص جدید وارزون

Raven پس از نقص جدید وارزون، Ascenders را در Urzikstan غیرفعال کرد

نرم افزار Raven چندین Ascender را در نقشه Urzikstan در پاسخ به یک نقص جدید وارزون غیرفعال کرده است. این تصمیم پس از آن گرفته شد که استریمرهای مختلف، از جمله TimTheTatman، این اکسپلویت را در طول گیم پلی خود به نمایش گذاشتند. توسعه دهندگان این خبر را در 13 ژانویه پس از گزارش استریمرها از نقص جدید اعلام کردند.

خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل از وب سایت گیفت ارزان در مقادیر مختلف و با قیمت های منصفانه انجام می شود.

Warzone سهم نسبتاً خوبی از اشکالات و اشکالاتی را تجربه کرده است که بر تجربه بتل رویال تأثیر می گذارد، و توسعه دهندگان اغلب با غیرفعال کردن موقت ویژگی های خاص در بازی به این مشکلات پاسخ می دهند. این کار برای جلوگیری از سوء استفاده بازیکنان از اشکالات تا زمانی که بتوان یک راه حل دائمی تر را اجرا کرد، انجام می شود.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه دریافت سنسور سفر در کالاف دیوتی موبایل

نقص جدید وارزون به بازیکنان اجازه می دهد تا زیر نقشه بروند

نقص جدید وارزون به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از Ascenders به مکان‌های ممنوعه در نقشه Urzikstan دسترسی داشته باشند تا به زیرزمین بروند. در حالی که زیر نقشه هستید، اساساً می توانید بدون ترس از دیده شدن توسط دشمنان تیراندازی و کاوش کنید.

TimTheTatman این نقص بازی شکسته Warzone را افشا کرد. که به بازیکنان اجازه می‌دهد به زیر نقشه Urzikstan بروند. تیم TheTatman و تیمش در حین بازی با دکتر Disrespect و ZLaner در یکی از استریم های او، با دشمنی مواجه شدند که از زیر زمین به آنها در محل باربری Urzikstan شلیک می کرد.

بررسی‌ها نشان داد که این اشکال می‌تواند با زیپ‌لاین کردن از پل نزدیک، استقرار فوری چتر نجات، پرواز در زیر نقشه و سپس شنا کردن به سطح اجرا شود. TimTheTatman این مشکل را برای رفع مشکل به توسعه دهندگان گزارش داد.

گزارش شده است که سایر بازیکنان در ابتدای فصل خود با این اشکالات روبرو شده اند. در واقع، این حتی اولین بار نیست که یک عنوان Call of Duty با این مشکل روبرو می شود. این نقص زیرزمینی در گذشته در نقشه های دیگر نیز دیده شده است.

Raven به مشکل زیرزمینی Warzone می پردازد

توسعه دهندگان Call of Duty به سرعت به این نقص جدید وارزون رسیدگی کردند. پس از آن که پخش کننده های محبوب این مشکل را گزارش کردند. در 13 ژانویه، توسعه دهندگان در X اعلام کردند که به طور موقت برخی از Ascenders را در نقشه Urzikstan غیرفعال می کنند. این Ascenderها در مناطق خاصی که بازیکنان گزارش داده بودند با مشکل مواجه شده بودند غیرفعال شدند.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت سنسور سفر در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

افشاگری های فصل دوم کالاف دیوتی موبایل، سلاح های کاربردی جدید را نشان می‌دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید